Şimdi Ara

Isparta İl Jandarma Komutanlığı>>Buraya<<

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
12.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ıspartaya gidecek kardeşlerimiz burda toplansın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferplex -- 19 Mayıs 2009; 12:42:58 >

• hocam ben gidiyorum oraya biletimi aldım çarşamba 07,30 dan izmirden binecem
  • benımde ıstanbuldan antalya ordan ısparta yapıcam ..bılgısı olan varmı arkadslar bıze agıtım olacak mı yoksa orada mı kalıcaz
  • hocam seninde mi Eğitim Merkezi ISPARTA İL J. K.LIĞI ISPARTA
  • İÇ GÜV.EĞT.VE TATB.MRK.K.LIĞI 40'INCI P.ER EĞT. A. K.LIĞI ISPARTA
  • bak senin gibi giden biri daha var aynı yer olması lazım forumda istersen bak bi başlıklara o arkadaş açmış sizin orasıyla ilgili.
  • birde arkadaşlar birsey daha soracam aldıgım bilgilere gore sehir içindeymis orası sizler ne diyorsunuz bir bilgi gectimi elinize??
  • Murat dediğin gibi merkezde, kebap askerlik yapıcaksınız diyorlar :D Önce ısparta old. duyunca millet tırsıyo komando muhabbetine :)
    Bir tek soğuğu keskinmiş yani ayaz diyorlar karasal iklim ne de olsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferplex -- 19 Mayıs 2009; 12:42:32 >
  • aynen dedigin gibi kardes bakalım gorecez jandarmayıda dagıtım yapmıyorlar fazla diyorlar bakalım gorecez zaten dedelerimiz diyorki düstügün yer degil komutanın onemli diye bakalım gorecez resimden güzel yere benziyor ama dedigin gibi soguk oluyormus bende zaten kar yagıyormus gibi giyinecem..
    yarın saat 21.30dan binecem istanbuldan sabah 9 gibi orda olurum biraz takılırım heralde ıspartada oglen 2-3 gibide girerim nizamiyeden ole aksam 5 i falan beklemem:D
  • Aynen bende kar maskemi oldım bugün :D
  • beyler bende izmirden 7 .30 da binecem 2 de orada olacam isterseniz buluşalım bir yerlerde beraber teslim olalım birligimize:)
  • beyler
    bir ıspartalı olarak hayırlı tezkereler
    40 piyade alayı ne içtedir ne dışta
    toplnıp takisye binerseniz tolmada 5 ytl bile turmaz
    çarşı içinde süleyman demirelin heykelinin yanında 40. piyade otobüsleri var onlarda götürür
    ısparta askerliğini bilmem ama çok güzel bir şehirdir

ısparta şiş yemeyi unutmyın
  • Arkadaşlar foruma geç bakabildim.

Aday No 21974
    Adı ve Soyadı GÖRKEM GÜR
    Baba Adı HAKAN
    Doğum Yeri TRABZON
    Kuvveti Jandarma
    Sınıfı Jandarma
    Statüsü Er
    Branş
    Kabul Toplanma Merkezi
    Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi ISPARTA İL J. K.LIĞI ISPARTA

msn:gorkemgur84@hotmail.com

Bende ıspartaya gidiyorum.
  • öncelikle herkese hayırlı tezkereler diliyorum. benimde ısparta il jandarma komutanlığı bende bursadan geliyorum. orda görüşmek üzere...
  • Selamlar

325. dönem Isparta İl Jandarma komutanlığına kısa dönem olarak düştüm. Msn vermiş olan 2 arkadaşı bilgi alabilmek için listeme de ekledim.

Genel anlamda sizlerden bilgi alabilecek olursam çok sevinirim. (Genel olarak kaç kişi vardır, hava genellikle soğuk olurmuş, acemilik sonrası dağıtımlar ve görevler ne şekilde gerçekleşti sizin döneminizde vs.. vs..)

Teşekkürler
    Saygılarımla
  • beyler bana komando çıktı.
    bu ıspartaya nasıl gidilir ?????????
  • quote:

Orjinalden alıntı: Halug

Selamlar

325. dönem Isparta İl Jandarma komutanlığına kısa dönem olarak düştüm. Msn vermiş olan 2 arkadaşı bilgi alabilmek için listeme de ekledim.

Genel anlamda sizlerden bilgi alabilecek olursam çok sevinirim. (Genel olarak kaç kişi vardır, hava genellikle soğuk olurmuş, acemilik sonrası dağıtımlar ve görevler ne şekilde gerçekleşti sizin döneminizde vs.. vs..)

Teşekkürler
    Saygılarımla

aynen hocam benimde ısparta il jandarma komutanlığı bende bilgi alabilirsem iyi olur
  • 1 sene olmuş vay be ne çabuk geçti.

merak etmeyin kafanız rahat olsun ısparta il jandarma en kebap yerlerden biridir.eğitiminiz gönende.yalçın başçavuşda gelirse eğitiminize tamamdır.hatta selamımı bile söyleyebilirsiniz...sever beni.
  • Fani Madida, orada görüşürüz artık hocam.

Gorkem84, sizin dönem kaç kişiydi. Binada yaklaşık olarak kaç kişi vardı. Eğitim sonrasında dağıtımlar fazla oluyormuydu? Binada temizlik, düzen, su vs... gibi durumlar nedir ne değildir bilgi verebilirsen çok sevinirim.

Teşekkürler
  • eyv hocam dağıtım nerelere oluyo peki burdan henüz erken amafazla bilgi göz cıkarmaz
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.