Şimdi Ara

1'İNCİ DZ. ER. EĞT.A.K.LIĞI HATAY İSKENDERUN (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.169
Cevap
4
Favori
282.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende buradayım hadi hayırlı uğurlu olsun tertipler...
  • Arkadaşlar Hepinize hayırlı olsun benim acemilik yerim 325 dönem olarak burda yaptım sorunuz olursa yardımcı olurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: el_gaddar

Arkadaşlar Hepinize hayırlı olsun benim acemilik yerim 325 dönem olarak burda yaptım sorunuz olursa yardımcı olurum

dostum neler gerekli neler gereksiz sen onları anlat bize yeterli iç çamaşırı rengi falan filan kıyafetler nasıl?
  • 1'İNCİ DZ. ER. EĞT.A.K.LIĞI İSKENDERUN HATAY ankaradan gıden var mı beyler
  • hayırlı olsun arkadaşlar bende burdayım
  • Evet bende burdayım görüşelim tertipler
  • dedeler bi anlatın bakalım nasıldır iskendurum neler götürelim
  • izmirden gelicem iskenderuna . Ne öndeiryorsunuz. Uçakla adanaya gelirsem ordan nasıl geçerim?
  • en önemli soru yeşil don mu beyaz don mu?
  • hocam adanaya neyle geleceksın ucakla mı ucakla gelırsen otogar yakın otogara ulasırsan ordan zaten her dakka bulursun araba
  • devrelerim bende iskenderundayım dedelerden yardımları bekliyoruz
  • bende iskenderundayım
  • Tertipler özel mesajla haberleşelim. Kimle saat kaçta İskenderun'da olacak, birliğe girmeden öncede mutlaka görüşelim tanışalım. İstanbul'dan gideceğim bende
  • Iskenderun iliman iklimi olduguna pek guvenmeyin zira sabah ayazi ve siddetli firtinalari adami cok sarsiyor. Arasira suriye uzerinden gelen kum firtinalari sebebiyle 1 metre onumuzu goremedigimiz zamanlar oluyordu.Ruzgar ruzgar ruzgar diyorum ona gore tedbirinizi alin.
  • beyler sınıfı denızcı olan varmı kım ne zaman gıdecek haberleselım ben ankaradan gelecegım
  • Ben Denizli'den gideceğim...Hayırlısı olsun bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Veba_S -- 10 Aralık 2009; 4:00:20 >
  • VAY DENİZCİLER

ADIM: HARUN ÖZDEMİR
  • arkadaşlar öncelikle don olayı beyaz yani sivili aratmaz :D...iskenderuna ilk indiğinizde şehir merkezini görmeyenler gezsin otogarın ordan merkez yakın...birerde adana dürüm yiyin oranın cok güzel oluyo :D...

neyse burdan dolmuşla geçersiniz alaya zaten dolmuşlar bağırıyo alay alay die...ilk gün girersiniz ki 10 tane can alan anfiden geçiceksiniz ki bu öğlen 1.5 ta girip gece 2 de cıkan beni düşünürseniz ilk gün facia melbusat tır bölüklerdir muayenedir ilk gün tabiri caizse ananız ağlıycak...sonrası akar gider ama ilk günde biter herşey...ilk hafta terzi traş vs yürü gez koyun gibi geziceksiniz işlemleriniz yapılcak sonrası malum eğitim alay kom isminden anlaşılcağı gibi eğitim...yok yok tırmayın burası belkide en az eğitim yapılan yerdir türkiyede...bana demişlerdi inanmadım ama öyle...yanaşık düzen sağa dön sola dön ileri bak vsvsvsvs...2 hafta tüfekli tüfeksiz hareketler biraz sıkar sizi yorar ama zaman gecer...3 hafat ve son hafta artık yemin törenine hazırlıga başlar ve boyuna çalışma yaparsınız yürüyüş falan filan bağırıcaksınız canınız cıkana kadar ama çok da kötü değil bu anlattıklarım tadı yaşannca anlaşılır inanın bana...bu arada ilk atışlarınızı 25 m atışlarını yaparsınız 3 veya iyi atanlar 6 mermi sallar...belkide fazla ben 9 attım :D...

derken yemin töreni haftası gelirki çok çok sıkarlar hadi koçlarım iyi yüürüyün iyi bağırın diye...sanırım bişe değişmemişse 20 bölük olcak ve hepsini 250 den hesaplayın ki bunların içinde uzun dönemlerde var 15 aylıklar...derken dedim yemin töreni yapılır ki çok çok güzel bir gün ailelelrin önünde gerçek asker olmanın tadına varıp göğsünüz kabarıyo...ve acemilik yaklaşık 28 günde biter...

yemeklerden fazla bişe beklemeyin hiç iyi değil. ama çay bahçesi ve kantinler alternatiflerle dolu...bot yok kamuflaj yok sadece gömlek pantolon ve ayakkabınız var...hepsi bej renk...yeşil birer mont giyiceksiniz ve yeşil şapka...bunların yedeklri ve ustada takıcağınız siyah şapkada sonradan dağıtılacak...o bahriyeli elbiselerini hep giyceğinizi düşünmeyin sadece yemin ederken ve provalarda...

banka olayı cok soruldu bizim zamanımızda akbank var ve hepinizin parasını koyması için ing kart verilecek ve kontor gibi paranızı ona yatırıp heryerde onu kullancaksınız...ama akbank kullanıcılarına banka var... ve ing o kadar...siz cogunuz ing yi kulllanıcaksınız...kantnlerde sigara aradıgınız sigarayı bulmak zor..içeri girerkende cebinizde açık paket bulundurmayın alıyolar...

görevler geceleri 1 saat koğuş nöbeti ki bu usta birliğindeki nöbetler yanında dinlenme gibi ki bir kişiye haftada en fazla 2 gün denk gelir gelmez...aşhane görevi yemekhane görevleri korkulu rüyanız...kaçıııııııııııınnnnnnnnnnnnn :D....yazıcı seçerlerken atlayın kaptırın kendinizi burdaki yazıvcılık bişe deil ama işten kaytarırsınız...ben ustada yazıcıydım ve paşaydım tabiri caizse gidince anlarsınız....

haftasonları aç aç günleri :D:D gamze sibel ne ararsan sahneye cıkıp konser veriyolar ki yoklukta iyi gidiyolar :D:D....tiyatro falan oluyo güzel yani... ne bilim aklıma gelenler bunlar sorun yanıtlayayım dahasını...tekrar hayırlı olsun...

• benimde burası arkadaşlar. sınıfım deniz yazıyo. ne demek oluyor bu bilen varmı.

ayrıca ulaşım nasıl halledicez. yani ben büyük ihitimal istanbuldan uçakla gelirim. istanbuldan ne şekilde ulaşırım.
  • S.A ARKADAŞLAR

ADIM HARUN

BEN CUMA GECESİ İÇİN YER AYIRTTIM ULUSOYDAN.CUMA GECESİ 23.59DA ARABA KALKACAK.SABAH E GEÇ 9DA İSKENDERUNDA OLACAM ALLAH İZİN VERİRSE

BANA ULAŞMAK İSTEYE KARDEŞLERİME TEL NUMARAMI VEREYİM

0505 372 43 66

MNS: kralfaruk1979@hotmail.com

HERKESE HAYIRLI UĞURLU OLSUN
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.