Şimdi Ara

1'İNCİ DZ. ER. EĞT.A.K.LIĞI HATAY İSKENDERUN (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.169
Cevap
4
Favori
282.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selam herkese. yarın sabah 6 da istten adanaya geçip ordan otobslerle iskenderuna geçiçem hayırlısıyla. bi aksilik olmaz ise en geç 10-11 gibi iskenderunda olurum diye düşünüorum. yukarıda da hrkes yazmış teslim olmadan mutlaka yemek yenmeli diye. ancak şu var ki jandarma görürse ( ki teslim günlerinde şehirlerde dolaşıyorlar diye biliyorum.) alıp direk birliğe gtürebilir bizleri. bu sebeple nerede şöle son bi kez oturulur dinlenilir(sahil diyolar ama emin olamadım) iskenderunda olan arkadaşlar yardım edebilirlerse sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uznhalil

adana havalimanından iskenderuna ulaşım hakkında bilgisi olan yokmu arkadaşlar?paylaşırsanız çok sevinirim....

adana havalimanından bir taksiye binin oradan adana garajına gidin. mesafe kısa çok yazmaz ama yinede uçakta çok fazla asker olacaktır. inince toplanın 3-4 kişi bir taksi tutun. adana garajından da zaten adım başı iskenderun otobüsleri kalkıyor, inince görürsünüz zaten sorun yaşamazsınız merak etmeyin.

iskenderuna inince hemen teslim olmayın gidin bir kral künefede künefe yiyin zira eğer dağıtım olursa bir daha iskenderunu görme şansınız olmayacak ve o künefeyi yemediğinize pişman olabilirsiniz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: uznhalil

adana havalimanından iskenderuna ulaşım hakkında bilgisi olan yokmu arkadaşlar?paylaşırsanız çok sevinirim....

birçok kşi tarafından teyit edildiğini gördüğüm ulaşım şekli aşağıdaki gibi.

adana havaalanı - havaş ile otogar- otogardan yüzlerde otobüs varmış iskenderuna- iskenderunda inince dolmuş veya taksi ile birliğe ulaşabiliyormuşuz (taksi 5-8 Tl yazıyormuş)
  • .........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkViP -- 27 Ağustos 2010; 17:32:12 >
  • Orijinalden alıntı: aventis580

selam herkese. yarın sabah 6 da istten adanaya geçip ordan otobslerle iskenderuna geçiçem hayırlısıyla. bi aksilik olmaz ise en geç 10-11 gibi iskenderunda olurum diye düşünüorum. yukarıda da hrkes yazmış teslim olmadan mutlaka yemek yenmeli diye. ancak şu var ki jandarma görürse ( ki teslim günlerinde şehirlerde dolaşıyorlar diye biliyorum.) alıp direk birliğe gtürebilir bizleri. bu sebeple nerede şöle son bi kez oturulur dinlenilir(sahil diyolar ama emin olamadım) iskenderunda olan arkadaşlar yardım edebilirlerse sevinirim.

selam herkese. yarın sabah 6 da istten adanaya geçip ordan otobslerle iskenderuna geçiçem hayırlısıyla. bi aksilik olmaz ise en geç 10-11 gibi iskenderunda olurum diye düşünüorum. yukarıda da hrkes yazmış teslim olmadan mutlaka yemek yenmeli diye. ancak şu var ki jandarma görürse ( ki teslim günlerinde şehirlerde dolaşıyorlar diye biliyorum.) alıp direk birliğe gtürebilir bizleri. bu sebeple nerede şöle son bi kez oturulur dinlenilir(sahil diyolar ama emin olamadım) iskenderunda olan arkadaşlar yardım edebilirlerse sevinirim.

dostum inzibat falan görür diye hemen teslim olmayın sakın, zaten iskenderun garajında sizi birlikten komutanlar karşılıyor. Yani panik yapacak durum yok, rahat rahat gezin hiçbir sorun olmaz gidin yemek yeyin künefe yeyin 3-4 gibide teslim olun çok geç kalmayın zira işlemler çok uzun sürüyor içeride sonra gece uykusuz kalırsınız.

• ..........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkViP -- 27 Ağustos 2010; 17:32:33 >
  • hatay iskenderun tarafına giden arabalar YÜREĞİR otogarından kalkıyor. büyük otogardan sadece HAS gidiyor diye biliyorum.
  • el yüz havlusu mavi mi olmak zorunda? Beyaz olsa ne olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aric

el yüz havlusu mavi mi olmak zorunda? Beyaz olsa ne olur?

yeşil olsa ne olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 422_322

hatay iskenderun tarafına giden arabalar YÜREĞİR otogarından kalkıyor. büyük otogardan sadece HAS gidiyor diye biliyorum.

arkadaşlar bu konu çok önemli, bilgi sahibi birisi teyit edebilir mi?
  • bence havaalanından çıktıktan sonra çarşıya giden dolmuşlara binin. çarşıda inin. yüreğir otogarına giden dolmuşları sorun. 5 dk yürüdükten sonra dolmuşa binin 2dk. sonra yüreğir otogarındasınz zaten. ordan hatay/iskenderun arabaları kalkıyor. onlara binerseniz birliğe kadar gidersiniz.
    daha iyi fikri olan varsa lütfen yazsın. yabancı arkadaşlara yardımımız dokunsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aventis580

quote:

Orijinalden alıntı: 422_322

hatay iskenderun tarafına giden arabalar YÜREĞİR otogarından kalkıyor. büyük otogardan sadece HAS gidiyor diye biliyorum.

arkadaşlar bu konu çok önemli, bilgi sahibi birisi teyit edebilir mi?

türeğir otogarı olduğu bilgisi doğrudur. ama meraklanmayın havaalanında sorun birine ben iskenderuna gideceğim diye onlar sizi yönlendiriyor. ben mesela yüreğire gitmem gerektiğini adana havalanında taksiciden öğrenmiştim.

ulaşım o kadar rahat ki bence kafanıza takmanız gereken en son şey, siz acemiliğinizi düşünün. deniz birlikleri genelde rahat olur ama orada geçen 3-4 haftalık acemilik açıkça bana çok zor ve zahmetli gelmişti. birde hatayın sıcağı eklenince ağustos ayında pek hoş bir acemilik beklemiyor sizleri.

bende size tavsiye orada ilk hafta bazılarınızı belli yerlere görevlendirecekler mutlaka girmeye çalışın ki eğitimlerden yırtabilirsiniz. yoksa sabah akşam güneşin altında perişan olursunuz.

• Arkadaşlar ilk girişte bilgisayar bilen varmı diye soruyorlarmış sanırım burda biliyorum demek avantajlıymıs ofis işlerıne verıyolarmış..Sizce biliyorum diyelimmi?
  • .........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkViP -- 27 Ağustos 2010; 17:33:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkViP

quote:

Orijinalden alıntı: bosverabi

Arkadaşlar ilk girişte bilgisayar bilen varmı diye soruyorlarmış sanırım burda biliyorum demek avantajlıymıs ofis işlerıne verıyolarmış..Sizce biliyorum diyelimmi?

Bilgisayar mühendisimisiniz ?

Değilseniz ne kadar biliyorsunuz ?

Bilgisayar muhendisi değilim işletme mezunuyum...Ama muhasebeci oldugum ıcın iyi derecede world excel bilgim var....Sanırım 8 yasından beri de pc kullanıyorum...Yanı en azından ofis programları kullanma duzeyım oldukça iyi derecede...
  • ............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkViP -- 27 Ağustos 2010; 17:37:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkViP

quote:

Orijinalden alıntı: bosverabi

Arkadaşlar ilk girişte bilgisayar bilen varmı diye soruyorlarmış sanırım burda biliyorum demek avantajlıymıs ofis işlerıne verıyolarmış..Sizce biliyorum diyelimmi?

Bilgisayar mühendisimisiniz ?

Değilseniz ne kadar biliyorsunuz ?

ben ciğerine kadar söker-takarım bilgisyarı. çok uğraştım bu donanım olayıyla çook :)
  • yanımıza alacağımız resmi evrak sadece nüfus kağıdı yeterlimi ehliyet vs gerek varmı ?
    birde banyo için deniz şoırtu gibi bişeye falan gerek varmı ?
    bende sabah 6 uçagıyla adanaya geçicem ama hayırlısıyle iskenderunda bi künefe yemeden teslim olmayı düşünmüyorum
    1-2 gibi gitmek ideal gibi görünüyor
  • ............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkViP -- 27 Ağustos 2010; 17:38:09 >
  • ben bişey sormak istiyorum ordayken maç izlemek için bi yer warmı izin werıolarmı?
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.