Şimdi Ara

--Mitsubishi L200'ü Olanlar Buraya-- (271. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.458
Cevap
20
Favori
1.007.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozoz15

aracım satılıktır. 2008 model manuel vites intense arka cam acılır. difflock yok. fiyatı gayet uygundur.

44 bindir fiyatı. 0554 979 33 73 den ulaşabılır dusunen arkadaslar. kış geldi diye fiyat artırmıyorum muadilleri en az 50 den başlar. saygılar
     --Mitsubishi L200'ü Olanlar Buraya-- --Mitsubishi L200'ü Olanlar Buraya-- --Mitsubishi L200'ü Olanlar Buraya-- --Mitsubishi L200'ü Olanlar Buraya--

fiyatı 43 e çektim ki sadece kasayı kapatıp 45 isteyenler var gerçekten L 200 arayan için ilaçtır aracım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozoz15

aracım satılıktır. 2008 model manuel vites intense arka cam acılır. difflock yok. fiyatı gayet uygundur.

44 bindir fiyatı. 0554 979 33 73 den ulaşabılır dusunen arkadaslar. kış geldi diye fiyat artırmıyorum muadilleri en az 50 den başlar. saygılar
     --Mitsubishi L200'ü Olanlar Buraya-- --Mitsubishi L200'ü Olanlar Buraya-- --Mitsubishi L200'ü Olanlar Buraya-- --Mitsubishi L200'ü Olanlar Buraya--

fiyatı 43 e çektim ki sadece kasayı kapatıp 45 isteyenler var gerçekten L 200 arayan için ilaçtır aracım.

• Merhaba,

ben 18 inch aldım fakat şuan diyorum ki keşke 19 veya 20 alsaydım :-) Veya dışarı doğru bombe yapan jant al, yanı araçı geniş gösteren bir jant modelli al. Savana model diye Google arattır siyah jantlar görürsün süper bir görüntü var olnlarda.

saygılarımla
  • Merhabalar 2.el 2010 model l200 4x2 almak istiyorum fakat 30.000-35.000 fiyat araligindaki l200 lerin cogunlugu on ceker sizce bu sıkinti yaratir mi ve pick up tarzindaki arabalar icin on ceker uygun mudur ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ikinci el l200 alma atifesindeyim sizce otomotikmi almalıyım yoksa düz vitesmi otomotiğin geçişlerinin akıcı olmadığı ve devrini alana kadar bok gürültü çıkardığı söylenmekte doğrumudur birde 2012 modellerde 4 ileriymiş otomotik doğrumudur 5-6 ilerisi kaç modelden itibaren vardır birde l200 lerin ikinci eli iyimidir sahibinde de l200 çok ama hilux baya az bu hilux az satıldığındanmıdır yoksa piyasasının çok iyi olduğundanmıdır sanki hilux çüler burunlarından kıl aldırmıyor gibiler ama hilux almakta istemiyorum doğrusu yardımlarınız için teşekkürler

• Edit arfesindeyim be çok gürültü demek istedim

• hollyland62 H kullanıcısına yanıt
    piyasası iyidir. temiz olan satılır. en çok satılan pickup olunca ikinci el satışında da o kadar çok araç oluyor. diğer kısımlarını ise tam olarak bilmemekteyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hollyland62

Arkadaşlar ikinci el l200 alma atifesindeyim sizce otomotikmi almalıyım yoksa düz vitesmi otomotiğin geçişlerinin akıcı olmadığı ve devrini alana kadar bok gürültü çıkardığı söylenmekte doğrumudur birde 2012 modellerde 4 ileriymiş otomotik doğrumudur 5-6 ilerisi kaç modelden itibaren vardır birde l200 lerin ikinci eli iyimidir sahibinde de l200 çok ama hilux baya az bu hilux az satıldığındanmıdır yoksa piyasasının çok iyi olduğundanmıdır sanki hilux çüler burunlarından kıl aldırmıyor gibiler ama hilux almakta istemiyorum doğrusu yardımlarınız için teşekkürler

2014 modellerinde otomatiği 4 vites , manueli 5 vites,
    otm kullanmadım. benimki 4x2 manuel vites 135 bg olan
    devrini alana kadar biraz hantal kalıyor. devrini aldıktan sonra güzel gidiyor.
    .
    geçen gönülsüzce satmaya koydum ilanı
    istediğim rakamın çok az bi altına verdiler ,benim arabanın kredisi devam etttiği için o hususta kimseyle anlaşamadım bende caydım geri satmaktan. araban temizse , bide iyi bir fiyat koyarsan satılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legend1982 -- 22 Şubat 2016; 23:02:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: legend1982

quote:

Orijinalden alıntı: hollyland62

Arkadaşlar ikinci el l200 alma atifesindeyim sizce otomotikmi almalıyım yoksa düz vitesmi otomotiğin geçişlerinin akıcı olmadığı ve devrini alana kadar bok gürültü çıkardığı söylenmekte doğrumudur birde 2012 modellerde 4 ileriymiş otomotik doğrumudur 5-6 ilerisi kaç modelden itibaren vardır birde l200 lerin ikinci eli iyimidir sahibinde de l200 çok ama hilux baya az bu hilux az satıldığındanmıdır yoksa piyasasının çok iyi olduğundanmıdır sanki hilux çüler burunlarından kıl aldırmıyor gibiler ama hilux almakta istemiyorum doğrusu yardımlarınız için teşekkürler

2014 modellerinde otomatiği 4 vites , manueli 5 vites,
    otm kullanmadım. benimki 4x2 manuel vites 135 bg olan
    devrini alana kadar biraz hantal kalıyor. devrini aldıktan sonra güzel gidiyor.
    .
    geçen gönülsüzce satmaya koydum ilanı
    istediğim rakamın çok az bi altına verdiler ,benim arabanın kredisi devam etttiği için o hususta kimseyle anlaşamadım bende caydım geri satmaktan. araban temizse , bide iyi bir fiyat koyarsan satılır.

teşekkürler yorumlar için

• silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknoturk -- 19 Nisan 2016; 5:51:37 >
  • Arkadaslar merhaba 2008 model 4×2 L200um var aracim gayet seri ve hizli gidiyordu.araca.biraz yuklendim sonrasinda cekisten.dustu sogukken.gidiyor sicakken agir agir gidiyor.turbo aciyor fakat gitmiyor yigilma yapiyor. 5.vites 3bin devire kadar cikiyorum kendini 2.5 devirlere birakiyor. Mazot filtresinde su.cikti degistim.ama yine yapiyor kalkarkende sarsiyor.biraz.kendini acaba.enjektorlermi tikali yoksa baski balatami bitiyor.yardimlarinizi.bekliyorum tesekkurler

• Bendede 4*2 L200 2013 model var. Mutsubishi bayisinin fuar arabasi. Araçtan çok memnunum yakıt sarfiyati gayet az. Çekiş konusunda üstüne tanimam. Motor %85 üzeri tüm bakımları serviste yapılmıştır. Fuar arabası olduğu için tüm parçalar ayrı ayrı garantilidir. Satmamdaki sebep yeni Passat almaktır. Alıcısına şimdidenhayirli olsun diyorum. Fiyat olarak 60000 düşünüyorum ama pazarlık sünnettir araç başında ufak bir pazarlık yaparız.

• 1998 L200 um var. Klima acikken rampa yukari hararet yukseliyor. Sizde basina boyle birsey gelen var mi? Yada cozumu ne olabilir?

• aracımı ilana koydum. kredisi biraz ağır geliyor aylık 1650 TL öde öde bitmiyor. bide 3. araba olduğundan evin önünde yatıyor artık, cumartesi pazar, bide canım sıkıldığında kullanıyorum.

2013 model, 2014 ağustosta sıfır aldım. 66 bin km de .

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mitsubishi-ilk-elden-2014-agustos-cikisli-311031808/detay/
  • 2009 - 2012 arasında bende bir L200 kullanıcısıydım.Bu konunun sayesin de çok şeyler paylaşıp çok güzel arkadaşlıklar edindim.Şuan L200 sahibi değilim ama çoğu zaman L200 ü arıyorum.Araçlarınızın kıymetini bilin ve kazasız belasız kullanın inşallah.Tüm arkadaşlara selam olsun.İyi forumlar.
    Saygılar...

• L200 arizinin kralıdır.
    L200 candır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibanez08 -- 3 Temmuz 2016; 20:54:01 >
  • 2009 L200 sahibiyim çin sitesinden aracıma sis farı seti getirttim led li henüz elime ulaşmadı ama bu sisfarı bağlantısını kendim yapmak istiyorum bunu bana kim anlatabilir allah rızası için röle sigorta vs. nerelere kullanmam gerekir ne kadarlık role kuıllanmam gerekir nelere dikkat etmeliyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: vceneviz

2009 L200 sahibiyim çin sitesinden aracıma sis farı seti getirttim led li henüz elime ulaşmadı ama bu sisfarı bağlantısını kendim yapmak istiyorum bunu bana kim anlatabilir allah rızası için röle sigorta vs. nerelere kullanmam gerekir ne kadarlık role kuıllanmam gerekir nelere dikkat etmeliyim

Montaj yaptınız mı aynı üründen bende almayı düşünüyorum.. bir tanıdığım da megane sis farlarının da yerine olduğunu söylemişti onun fiyatı daha uygundur..

Ayrıca ya fotoğraftaki gibi ya da sadece ön karter kısmını kapatacak kadar bi koruyucu kestireceğim elinde teknik resmi yada autocad üzerinden çizimi olan varmı. Markalı ürünler gereğinden fazla pahalı 1000tl civarına satılanını gördüm plazma makinada sadece ön karteri tahminen 60 tl ye yaptıracağım..

--Mitsubishi L200'ü Olanlar Buraya--

• Makas gıcırtısına kalıcı çözüm duyan, bilen, gören var mı?
  • ibanez08 kullanıcısına yanıt
    Facebook da Mitsubishi L200 Türkiye grubu var oraya bakarsan sorunun çözümüni bulabilirsin bi kaç gün önce paylaşmışlardı..
  • 
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.