Şimdi Ara

--Mitsubishi L200'ü Olanlar Buraya-- (268. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.458
Cevap
20
Favori
1.007.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: legend1985

Merhaba,

2007 Fıat albea kullanıcısıyım aracımı satıp L200 almayı duşunuyorum (karar verdım desem daha doğru sanırım)
    Benım bırkaç sorum olacak....

1- Sadece bınek araç olarak kullanacağım yuksek bır araba ıstediğim ve dış gorunumu hhoşuma ggıttığı ıcın almak ıstıorum yanlısmı yaparım?
    2- fıyat aralığı konusunda herhangı bır fıkrım yok 2009 - 2011 arası bır model ıçın ıdeal fıyat aralğı nedır ?
    3 - ıkıncı el alıyorsan şunlar olsun dedğinz bır ozellık eklentı var mı ?

Özellıkle lokosit arkadaşım forumu okudum bıraz fıkrını duymak ısterım ?

Teşekkürler

Bu aracın 4x4 ünü git gözün kapalı al ama 4x2 kullanmak zordur..Sebepleri forumda yazılı..
    Bence de esp olsa çok iyi olur..

• quote:

Orijinalden alıntı: lokosit

quote:

Merhaba,

2007 Fıat albea kullanıcısıyım aracımı satıp L200 almayı duşunuyorum (karar verdım desem daha doğru sanırım)

1- Sadece bınek araç olarak kullanacağım yuksek bır araba ıstediğim ve dış gorunumu hhoşuma ggıttığı ıcın almak ıstıorum yanlısmı yaparım?
    2- fıyat aralığı konusunda herhangı bır fıkrım yok 2009 - 2011 arası bır model ıçın ıdeal fıyat aralğı nedır ?

Teşekkürler

Bu aracın 4x4 ünü git gözün kapalı al ama 4x2 kullanmak zordur..Sebepleri forumda yazılı..

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar yaklaşık 1 aydır mitsubishi l200 ısuzu d-max araştırması yapıyorum sonunda l200 e karar verdim.Bulunduğum ilde 2007 model 4x2 invite bir l200 km 89 binde temiz bi araç 28.500 istiyor bu araca müşteri olmayı düşünüyorum yalnız aklıma takılan bi nokta var motor gücü 101-125 hp bazılarında bu 126-150 hp sizce 101-125 hp olması sorun yaratır mı bana.şunuda belirteyim arabayı %95 asvalt yolda kullanacam.acil olarak cevaplarınızı bekliyorum.şimdiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: lokosit

quote:

Merhaba,

Teşekkürler

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar merhabalar,
    İlandaki araç hakkında yorumlarınızı merak ediyorum (fiyat-yakıt-ikinci el değeri) hem bi süre binmek için hemde alıp satmak için düşünüyorum..Beni mutlu eder mı bu araçbu konuda? http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mitsubishi-2010-l200-4x2__otomatik__34.000km-157171333/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf092 -- 15 Mart 2014; 17:07:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yusuf092

Arkadaşlar merhabalar,
    İlandaki araç hakkında yorumlarınızı merak ediyorum (fiyat-yakıt-ikinci el değeri) hem bi süre binmek için hemde alıp satmak için düşünüyorum..Beni mutlu eder mı bu araçbu konuda? http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mitsubishi-2010-l200-4x2__otomatik__34.000km-157171333/detay

Alıntıları Göster
    İyi günler beyler.

Bende uygun fiyata l200 düşünüyorum.bozkurt018 arkadaş gibi 2007 model yeni kasalardan yani ,ama bir kaç sorum olacak.

1) Bildiğim kadarı ile yeni kasa L200 ilk olarak 2009 son çeyrekte makyajlandı (kasası uzadı vs.) Merak ettiğim şasi de ve motorda değişilk oldumu.

2)2007-2009 kasalar 20.000-30.000 tl arası değişiyor.Ufak tefek sorunları boya vs.. oluyor tabi.Birde Km 100.000 üstünde genelde. Sizce bu durum bu araç için sıkıntı oluştururmu.300.000-400.000 km de l200 ler mevcuttda:D

3)En mantıklısı 35.000 tl ye cıkıp 2010 kasa bir l 200 almak gibi dursada 2007-2009 arası l200 ile cok fark yaratırmı dersiniz.Yakıt-Parça-Bakım maliyeti gibi?

Aklıma gelenler bunlar tavsiyelerinizi tecrübelerinizi ve ekleyeceklerinizi bekliyoruz.Teşekkürler.Saygılar

Ben 4x2 Manuel versiyon düşünüyorum örnek olarak aşağıda 2 link verdim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mitsubishi-2010-mitsubishi-l-200-4x2-cift-kabin-60000-km-de-157990652/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mitsubishi-2007-model-masrafsiz-bir-aractir-157541867/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atı Radeon -- 21 Mart 2014; 12:42:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Atı Radeon

İyi günler beyler.

Bende uygun fiyata l200 düşünüyorum.bozkurt018 arkadaş gibi 2007 model yeni kasalardan yani ,ama bir kaç sorum olacak.

1) Bildiğim kadarı ile yeni kasa L200 ilk olarak 2009 son çeyrekte makyajlandı (kasası uzadı vs.) Merak ettiğim şasi de ve motorda değişilk oldumu.

2)2007-2009 kasalar 20.000-30.000 tl arası değişiyor.Ufak tefek sorunları boya vs.. oluyor tabi.Birde Km 100.000 üstünde genelde. Sizce bu durum bu araç için sıkıntı oluştururmu.300.000-400.000 km de l200 ler mevcuttda:D

3)En mantıklısı 35.000 tl ye cıkıp 2010 kasa bir l 200 almak gibi dursada 2007-2009 arası l200 ile cok fark yaratırmı dersiniz.Yakıt-Parça-Bakım maliyeti gibi?

Aklıma gelenler bunlar tavsiyelerinizi tecrübelerinizi ve ekleyeceklerinizi bekliyoruz.Teşekkürler.Saygılar

Ben 4x2 Manuel versiyon düşünüyorum örnek olarak aşağıda 2 link verdim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mitsubishi-2010-mitsubishi-l-200-4x2-cift-kabin-60000-km-de-157990652/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mitsubishi-2007-model-masrafsiz-bir-aractir-157541867/detay

Alıntıları Göster
    Bu aralar bende pick-uplarla ilgilenmeye başladım ancak araştırınca sormak istediğim sorular ortaya çıktı.

Bu araçlar ruhsatta ne olarak geçiyor? Binek olarak işletiliyormu? Kamyonet ise şahıs olarak böyle bir araç alırsak şehir içerisinde kullanabiliyormuyuz?
    Yükseltme kiti felam takarsak tekrardan muayeneye girip ruhsata işletmek gerekiyor mu? Bu işlem kola mı? Yine şehir içinde sıkıntı çıkarır mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: helaxes

Bu aralar bende pick-uplarla ilgilenmeye başladım ancak araştırınca sormak istediğim sorular ortaya çıktı.

Bu araçlar ruhsatta ne olarak geçiyor? Binek olarak işletiliyormu? Kamyonet ise şahıs olarak böyle bir araç alırsak şehir içerisinde kullanabiliyormuyuz?
    Yükseltme kiti felam takarsak tekrardan muayeneye girip ruhsata işletmek gerekiyor mu? Bu işlem kola mı? Yine şehir içinde sıkıntı çıkarır mı?

1. köprü sorunsalı hali hazırda mevcut çünkü araç kamyonet olarak geçiyor. boyutları bakımından sorun teşkil edebilir ama manevra konusunda çok iyidir.
  • rkadaşlar aracım l 200 magnum 4*4 baskı balatasını değiştim daikin marka yanlız rolanti de çalışırken acayip ses çıkartıyor debriyaj bastığımda ses kesiliyor kaldırdığım da ses devam ediyor bir kaç yere sordum baskı balata bilyesin yağlanmadan takılmış ise ses ondan ola bılır diyor ama usta ise yağladiğini söylüyor bilgisi olan yazarsa sevinirim.
  • Merhaba aracim 1999 model l200 ancak yeni kasa olanidir.aracim izmir aracidir kmsi 200.000 de ancak oil kapagindan yani motorun ust tarafinda oil yazili kapagi acinca duman ve yag sicratiyor bunu para odemeden onlemek mumkunmu yada bn sahsim bisey ypamazmiyim?
  • bypipo04 B kullanıcısına yanıt
    kronik bir durumdur, baskı balata değişirken debriyaj rulmanı da değiştirilmeliydi. başka bir çaresi yok, boşuna aramayın. servis kitabı da her baskı balata değişiminde rulmanı da yenisiyle değiştirmeyi öngörüyor.

ses yeni başlamışsa uzunca bir müddet bu vaziyette kullanmak mümkündür.
  • 1 hafta önce 2013 model sıfır KM aracımı teslim aldım arkaya camlı kabin dahil 52 bin TL

300 km şehir içi kullandıktan sonra silopiye gittim geldim yaklaşık 2500 km git gel km yaptım giderken 1 depoya 800 km yaptı klima devamlı açık 120 den aşağı nadir düştüm en Son hızda 175 km kadar çıktı. Gelirken 1 depoyla 1000 km yaptım klimayı ara sıra açtım 110 km fazla gelmedim

10 20 bin arası devirlerde araba titriyor 20 bini geçtikten sonra güzel gidiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: legend1982

1 hafta önce 2013 model sıfır KM aracımı teslim aldım arkaya camlı kabin dahil 52 bin TL

300 km şehir içi kullandıktan sonra silopiye gittim geldim yaklaşık 2500 km git gel km yaptım giderken 1 depoya 800 km yaptı klima devamlı açık 120 den aşağı nadir düştüm en Son hızda 175 km kadar çıktı. Gelirken 1 depoyla 1000 km yaptım klimayı ara sıra açtım 110 km fazla gelmedim

10 20 bin arası devirlerde araba titriyor 20 bini geçtikten sonra güzel gidiyor
    arabayı stop ettik, farlarda açık kaldı,

kapıyı açtığımızda farlar sönüyoya, bunun süresini ayarlaya biliyormuyuz?

6 bin km oldu,
  • quote:

arabayı stop ettik, farlarda açık kaldı,

kapıyı açtığımızda farlar sönüyoya, bunun süresini ayarlaya biliyormuyuz?

6 bin km oldu,

Alıntıları Göster
    mrb bende yenı uyeyım l200 ume double teybım var takmak ıstıyorum cercevelerı cok pahalı geldı cerceve olmadan da takabılırmıyım bıde gerı gorus kamerası baglıcam yardımcı olursanız sevınırm
  • quote:

Orijinalden alıntı: scream_atp

mrb bende yenı uyeyım l200 ume double teybım var takmak ıstıyorum cercevelerı cok pahalı geldı cerceve olmadan da takabılırmıyım bıde gerı gorus kamerası baglıcam yardımcı olursanız sevınırm

Alıntıları Göster
    Bimde satılan park sensöründen aldım, arkada bunu nereye montaj edebilirim, 4 sensörlü 2 sensörü tampona koyarsam 2 sini koyacak yer bulamadım.

bide ön ekranın kablosunu nereden geçirebilirim ,
  • quote:

Bimde satılan park sensöründen aldım, arkada bunu nereye montaj edebilirim, 4 sensörlü 2 sensörü tampona koyarsam 2 sini koyacak yer bulamadım.

bide ön ekranın kablosunu nereden geçirebilirim ,

Alıntıları Göster
    kimseden cevap gelmeyince taktım park sensörünü , 4 sensörüde koyacak biyer buldum
    kabloyuda söför koltuğunu altında kabloların girdiği bi delik var oradan soktum içeri.
  • quote:

kimseden cevap gelmeyince taktım park sensörünü , 4 sensörüde koyacak biyer buldum
    kabloyuda söför koltuğunu altında kabloların girdiği bi delik var oradan soktum içeri.

Alıntıları Göster
    2008 model L200 Magnum 4x4 AT aracıma 4 adet yeni lastik alacağım. Nisan ayında aldığım aracımın üzerinde Kumho asfalt tipi 245 / 65 r17 lastikler var. Yeni alacağım lastikler mutlaka A/T tipi olacak. Ölçüler için 265 ya da 255 65 r17 düşünüyorum. Yaptığım araştırmalar ve çevremde bulabildiğim modeller üzerinde;
    1) Lassa Competus AT 4x4 için 400TL (265 65 r17)
    2) Goodyear Wrangler AT için 410TL (265 65 r17)
    3) Maxxis MT 762 için 350TL (255 65 r17)
    4) Yokohama Geolander AT G012 355TL (245 75 r17) bunlar ne yazık ki aracıma uygun değiller değişim için % 6'nın üzerinde değişim oranı var.
    5) BF Goodrich AT fiyat araştırmam sürüyor bulabilirim sanırım.

Lassa ve Goodyear hemen alabileceğim stoklarda. Kullananlardan özellikle bu 2 marka hakkında tavsiye rica ediyorum.
    Siz olsanız 245 65 r17 lastikleri hangi ebatlarda yenilerdiniz.

Kullanım %60 asfalt %40 arazi ( yazın taş ve toprak ağırlıklı kışın yer yer balçıklı çamur ve taş)

• quote:

Orijinalden alıntı: raistlin73

2008 model L200 Magnum 4x4 AT aracıma 4 adet yeni lastik alacağım. Nisan ayında aldığım aracımın üzerinde Kumho asfalt tipi 245 / 65 r17 lastikler var. Yeni alacağım lastikler mutlaka A/T tipi olacak. Ölçüler için 265 ya da 255 65 r17 düşünüyorum. Yaptığım araştırmalar ve çevremde bulabildiğim modeller üzerinde;
    1) Lassa Competus AT 4x4 için 400TL (265 65 r17)
    2) Goodyear Wrangler AT için 410TL (265 65 r17)
    3) Maxxis MT 762 için 350TL (255 65 r17)
    4) Yokohama Geolander AT G012 355TL (245 75 r17) bunlar ne yazık ki aracıma uygun değiller değişim için % 6'nın üzerinde değişim oranı var.
    5) BF Goodrich AT fiyat araştırmam sürüyor bulabilirim sanırım.

Lassa ve Goodyear hemen alabileceğim stoklarda. Kullananlardan özellikle bu 2 marka hakkında tavsiye rica ediyorum.
    Siz olsanız 245 65 r17 lastikleri hangi ebatlarda yenilerdiniz.

Kullanım %60 asfalt %40 arazi ( yazın taş ve toprak ağırlıklı kışın yer yer balçıklı çamur ve taş)

Alıntıları Göster
    SLM ARKADAŞLAR 2009 L200 4*4 var. araç sürekli 4*4 ışığı yanıp sönüyor. servise götürdüm. bana 4*4 valfi kırık 1200 lira ya olur dediler.

ama araçta seyir halindeyken hiç sorun yok 4*4de alınca ışık direk yanıyor. geri aldığında yanıp sönüyor. sizinde düşüncelerinizi almak isterim fotoğraftaki parcadan başka bir parca düşmüş diyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafakartal001 -- 22 Ekim 2014; 17:48:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafakartal001

SLM ARKADAŞLAR 2009 L200 4*4 var. araç sürekli 4*4 ışığı yanıp sönüyor. servise götürdüm. bana 4*4 valfi kırık 1200 lira ya olur dediler.

ama araçta seyir halindeyken hiç sorun yok 4*4de alınca ışık direk yanıyor. geri aldığında yanıp sönüyor. sizinde düşüncelerinizi almak isterim fotoğraftaki parcadan başka bir parca düşmüş diyorlar

Alıntıları Göster
    Daha önce kullandığım mıtsubıshi araçlar
    2009 4*4 l200
    2005 4*4 pajero
    2009 4*4
    22/10/2014 tarihinde aracımı maroto servisine 4*4 ışığı sürekli yanıp sönüyor şikayetiyle gönderdim.yapılan kontroller sonucunda bize ön tarafta 4*4 siteminden bir parçanın düştüğü bu parçanın fiyatının 1200 tl olduğunu indirimli olarak 950 tl ye yenisinin takılması gerektiği söylendi.aracım servisten geldikten sonra ön kısmın fotoğraflarını çektim ve internette forumlarda yardım istedim. Gezenbilir.com da bana 4*4 hortumu cıkmış denince başka bir l200 den hortumları kontrol ettim bir tanesi cıkmış bir tanesinin de hortumun girdiği kızım kırıldığını hortumun içinde belirgin bir şekilde durduğunu gördüm .parçanın 950 tl olması imkansız olan basit bir parça
    Bu durumdan sonra tüm web siteleri bloglarda,forumlarda,clublerde karşılaştığım tüm mıtsubıshi kullanıcılarına bu durumu anlatmayı kendime görev ediniyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafakartal001

Daha önce kullandığım mıtsubıshi araçlar
    2009 4*4 l200
    2005 4*4 pajero
    2009 4*4
    22/10/2014 tarihinde aracımı maroto servisine 4*4 ışığı sürekli yanıp sönüyor şikayetiyle gönderdim.yapılan kontroller sonucunda bize ön tarafta 4*4 siteminden bir parçanın düştüğü bu parçanın fiyatının 1200 tl olduğunu indirimli olarak 950 tl ye yenisinin takılması gerektiği söylendi.aracım servisten geldikten sonra ön kısmın fotoğraflarını çektim ve internette forumlarda yardım istedim. Gezenbilir.com da bana 4*4 hortumu cıkmış denince başka bir l200 den hortumları kontrol ettim bir tanesi cıkmış bir tanesinin de hortumun girdiği kızım kırıldığını hortumun içinde belirgin bir şekilde durduğunu gördüm .parçanın 950 tl olması imkansız olan basit bir parça
    Bu durumdan sonra tüm web siteleri bloglarda,forumlarda,clublerde karşılaştığım tüm mıtsubıshi kullanıcılarına bu durumu anlatmayı kendime görev ediniyorum

Alıntıları Göster
    üstündeki orjinal lastikleri yazlık mı kışlık mı 4 mevsimmi biraz inceledim anlamadım

• quote:

üstündeki orjinal lastikleri yazlık mı kışlık mı 4 mevsimmi biraz inceledim anlamadım

Alıntıları Göster
    araç 10 bin km geldi bakıma götürmem lazım ne kadar tutuyor
  • quote:

araç 10 bin km geldi bakıma götürmem lazım ne kadar tutuyor

Alıntıları Göster
    herkese merhabalar, forumu uzun zamandır Mısafir olarak takip ediyordum, kısmet buguneymıs :)

2007 L 200 4*4 automatic invite 180 hp
  • 
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.