Şimdi Ara

DIGITURK + PLUS | Genel Konu (337. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.819
Cevap
22
Favori
459.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 335336337338339
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: invisible

bağlananlar var.

kardeşim senin iş kendinin olması yüzünden sıkıntılı. ne olacak fikrim yok

Merhaba Kardeşim Dediğin Doğru Çıktı ve
    Az önce Tekrar Digiturk MH aradı ve görüştük Dedilerki Digiturk Plus Kutu sahiplerinin Hakları Ölüyormuş Neymiş...
    -İnterneti olmayanlar 14TL olanlar 11TL ücret ödüyorlarmış ve eski plus kutularınızı verirseniz 4,90TL HD yayın bedeli hakkınızda
    Yok oluyormuş dönüşü yokmuş ve cihaz için Kira bedeli verilcekmiş üyelik bittimi Kutu Onlarınmış yani bende dedim ee 800-900TL
    -Para verdik biz bunlara nasıl olur dedim Para Yabanamı atılır dedim en azından cihaz sahiplerine dedim 7-8TL Para alın dedim.
    -İşte öneri olarak kaydettim dedi Bilginize sunarım bunları bilerek geçin 1+ Cihazın IQ olması beyfendi dedi MH murat bey.
    -Gerek yok diyor o bilene 4,90tl devam edin diyor Şahsi olarak Altech biraz daha hızlı dedi pace göre dedi.
    -Sagemcaom Iq kayıt ediyor oda gerek yok dedi sadece 500gb+Iq dedi.!
    -Dedim artık sagemcom bitmiştir benim için Plus Cihazımı Öldüremem.! 250gb+4,90TL+HD+3D izlemeye Devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altinbas07 -- 12 Mart 2013; 11:10:58 >

• bu sabah gelip en sonunda sagemcom cihazı bağlatmayı başardım eve!... geldiler, alltech cihazı aldılar yeniyi taktılar... harddisk dışarıdan takılıyor makinenin içine, ayrıca usb girişide var sanırım başka taşınabilir harddisk takmak için sanırım. ama bandırmada ilk bağlatan ben olduğum için teknik serviste biraz acemiydi.. dijital kart ile kutu uyumsuz oldugu için ilk başta onu yapacaklardı, fakat sistemlerde sorun varmış, akşam üstü gelip yapıcaklar. şimdilik trt hd'ye talimiz.. allahtan digiturkplay var bilgisayardan devam:) ama kanal geçişleri olsun menü açılışları olsun daha hızlı geldi bana..
  • Pazartesi Sabah aradim Sali (dun) Sabah gelip taktilar Sagemcom cihazi. Simdilik hersey yolunda gorunuyor. Sadece 20 TL servis ucreti verdim, musteri hizmetleri de sadece 25 TL ucret verecegimi soylemisti. Onun haricinde hicbir ucretten bahsetmedi musteri hizmetleri. Istanbuldayim ve platin paket kullaniyorum. Pace cihazim vardi satin almistim onu gecen yil Altech ile degistirmislerdi. Ek bir ucret yansirsa faturaya o zaman gorusmeyi dusunuyorum musteri hizmetleri ile. Zaten gecen yildan beri paket fiyatlari haricinde extra ucret odemiyordum PVR bedeli gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: joseph27

Pazartesi Sabah aradim Sali (dun) Sabah gelip taktilar Sagemcom cihazi. Simdilik hersey yolunda gorunuyor. Sadece 20 TL servis ucreti verdim, musteri hizmetleri de sadece 25 TL ucret verecegimi soylemisti. Onun haricinde hicbir ucretten bahsetmedi musteri hizmetleri. Istanbuldayim ve platin paket kullaniyorum. Pace cihazim vardi satin almistim onu gecen yil Altech ile degistirmislerdi. Ek bir ucret yansirsa faturaya o zaman gorusmeyi dusunuyorum musteri hizmetleri ile. Zaten gecen yildan beri paket fiyatlari haricinde extra ucret odemiyordum PVR bedeli gibi.

Merhaba Güsel Kardeşim Bence Sürprizle Karşılaşacaksın demedi deme inşallah olmaz ama nafile çünkü Üzerinize Kayıtlı
    Artık bir Cihaz Yok Nedeni Plus Cihazı Vermenizle Birlikte Artık Kiralık Cihaz Kullanıyorsun Geçmiş olsun Üyelik Bitiminde Cihaz Verceksin.
    Ama Ben ister Yakacam İster Atacam Benim 2gündür Savaşım Bu çünkü sen ben ve bir çok kişi mağdur olucak o şekilde vede en az..
    11TL En fazla 14TL para vericeksin Extradan Faturana Demedi Deme... Uyanık Digiturk Oyunu.!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altinbas07 -- 13 Mart 2013; 14:35:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: altinbas07

quote:

Pazartesi Sabah aradim Sali (dun) Sabah gelip taktilar Sagemcom cihazi. Simdilik hersey yolunda gorunuyor. Sadece 20 TL servis ucreti verdim, musteri hizmetleri de sadece 25 TL ucret verecegimi soylemisti. Onun haricinde hicbir ucretten bahsetmedi musteri hizmetleri. Istanbuldayim ve platin paket kullaniyorum. Pace cihazim vardi satin almistim onu gecen yil Altech ile degistirmislerdi. Ek bir ucret yansirsa faturaya o zaman gorusmeyi dusunuyorum musteri hizmetleri ile. Zaten gecen yildan beri paket fiyatlari haricinde extra ucret odemiyordum PVR bedeli gibi.

Merhaba Güsel Kardeşim Bence Sürprizle Karşılaşacaksın demedi deme inşallah olmaz ama nafile çünkü Üzerinize Kayıtlı
    Artık bir Cihaz Yok Nedeni Plus Cihazı Vermenizle Birlikte Artık Kiralık Cihaz Kullanıyorsun Geçmiş olsun Üyelik Bitiminde Cihaz Verceksin.
    Ama Ben ister Yakacam İster Atacam Benim 2gündür Savaşım Bu çünkü sen ben ve bir çok kişi mağdur olucak o şekilde vede en az..
    11TL En fazla 14TL para vericeksin Extradan Faturana Demedi Deme... Uyanık Digiturk Oyunu.!

En ust yetkili ilede gorustum snin belirtigin yonde malasef simdilik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Abi merak ettiğim şu. bu cihazın sahibi olsan üyeliğin olmasa ne işe yarıyacak bu cihaz. Turksatı var mı? yok bildiğim kadarı ile. Digi zaten şöyle yapmalı kutu sahiplerinden kutuları alıp misal 4 sene yıllık kira bedeli almamalı. Zaten bu kutular digi harici kullanılmıyor sanırım. Üyelik biterse kutu teslim edilmeli.

Şunu yapabilirsiniz. Kutu sizde kalır.
    Üyelikli kutu sagemcomu bağlatırsınız. Biraz zorlayarak bedava yayını kaparsınız. Başka yol yok size sanırım.
  • quote:

Abi merak ettiğim şu. bu cihazın sahibi olsan üyeliğin olmasa ne işe yarıyacak bu cihaz. Turksatı var mı? yok bildiğim kadarı ile. Digi zaten şöyle yapmalı kutu sahiplerinden kutuları alıp misal 4 sene yıllık kira bedeli almamalı. Zaten bu kutular digi harici kullanılmıyor sanırım. Üyelik biterse kutu teslim edilmeli.

Şunu yapabilirsiniz. Kutu sizde kalır.
    Üyelikli kutu sagemcomu bağlatırsınız. Biraz zorlayarak bedava yayını kaparsınız. Başka yol yok size sanırım.

4 sene vs uygulama olabilir belki biraz bekleyelim bakalim

• quote:

quote:

quote:

Selamlar,

Online uyelik hizmetlerinden aboneliklerimi kontrol ettim. Yeni bir giris yapilmamis. Yani PVR kiralama hizmetim hala promosyonlu olarak devam ediyor. Daha once de dikkat ettim herhangi bir paket / hizmet ekleyip cikardiginizda - telefonla veya online - o bolum aninda guncelleniyor. Ki bu sayede aldiginiz tum hizmetler ay sonundaki faturaya yansiyabilsin. Belki de tum abonelerin yeni kutu taleplerini ay sonunda sisteme isleyeceklerdir, bilemiyorum ama sanmam. Ay sonunda fatura gelince ilave bir ucret varsa ne olduguna bagli olarak itiraz edebilirim. Sonucta ben musteriyim, memnun degilsem verdikleri hizmetten iptal ederim. Mecbur muyum digiturke? Anlamadigim su aslinda, Digiturk Pace ve Altech kullananlara hizmeti kesmis degil ki, kullanmaya devam edebilirsiniz. Bildigim kadariyla Digiturk Sagemcom a gecisi zorunlu kilmiyor. Bu gecis tercih meselesi tamamen. Ha satin aldiginiz Pace veya Altech'ten memnun degil idiyseniz, neden cihazi satin alir almaz goturup iade etmediniz de bunca yil beklediniz? Pace cihaz cikali 6 yil olmus, bence omrunu zaten tamamlamis. Bunu saklasam da Digiturk'e vermesem ne olacak sanki. Hicbirsey mecburi degil, ben her yeni taahhut doneminde pazarlik yapiyorum digiturk ile. Birkac ay paket ucreti hic odemeyebiliyorum, PVR kira bedeli de odemiyorum. Ha, yaz geldi diye Lig TV yi de dondurmuyorum. Sonra durduk yerde ariyorlar digiturkten ve salonlardan film hediye ediyorlar veya yetiskin paketlerini aciyorlar vs.

Demem o ki, ben aldigim hizmete ve odedigim paraya bakiyorum. Memnun olmadigim an herseyi iptal ederim, size de tavsiyem bu yonde olacaktir. Satin aldigimiz cihaz yuzunden magdur oldugumu dusunmuyorum ben. Nihayetinde Digiturk o cihazlara servis vermeyi hala surduruyor, cihazinizi degistirmek zorunda degilsiniz devam edebilirsiniz. Windows yeni bir surum cikardiginda eski Windows u olanlara veriyor mu bunu?

Çarşın Pazar olsun Kardeşim Fatura Çıktığında Görücem Seni Pvr Hizmet Bedeli Zaten alınmıyorki Bende öyle bi bedel ödemiyorum...
    Hd Yayın Bedeli var sadece 4,90TL Pvr Hizmet Bedel zaten Çook eskidendi öyle bir olay yok yane Benim online işlemlerdede Promosyon
    Karşısı bu şekilde ------ Çizili ve orada cihaz senin benim açıklaması yoktuki şimdi koysunlar.Sadec Uzaktan Kayıt için Kart numaran ve bilgin
    Mevcut dolayısıyla şu konuya değinirsek ise zaten digiturk plus kutunun miadı dolması ile uzaktan yakından ilgisi yok neden yok biliyormusun.
    Bi ürünün Kullanım Ömrü T.C Sanayi ve Tic. bakanlığı bir ürünün üretiminden itibaren 10yıl kullanım Ömrü Biçilmiştir 6yıl değil nitekim...
    Ben senin kötülüğünü istemem kardeş hee dersin benim param var ben hak mak aramam amenna ona bişey diyemeyiz...
    Burada işte bir usülsüzlük olduğu oratada ben bu cihazı aldığımda Hem sözlü hem Yazılı e-mail ile Hertürlü teknik destek ve arıza durumunda
    Ücretsiz değişeceği her daim teknoloji yeniliklerinden yararlanacağım bilgisi verildi bilmiyorum size söylenildimi.?
    Aynı şekil bir size değil tüm üyelere Jest yapıyorlar sağolsunlar 9Ay Sporextra Fatura çıkmadı Hediye verildi +3ay sinema fatura çıkmadı
    Kanallarım açıldı +2ay dizi Paketi hediye adildi bunlar ayrı konu birde demişsinizki digiturk devam ettiriyor ettirmek zorunda ve kronik olarak
    Devam eden bu plus hantallığı ve yavaşlığını arızasını yok etmek için plus ıq çıktı ve MH çalışmalar var satın alanlarada çözüm çıkıcak dedi.
    Ama siz bence acele edip aldınız yani artık KUTU ONLARIN oldu belkide ben yanılırım bilemem pek sanmam birde diyorsunuzki ne yapıcam
    Eski kutuyu madem öyle düşünceniz vardı yazık günah okadar PARA vermeseydiniz hebaa etmeseydiniz Cihazı onlara ben onlara bir
    Cihaz vermektense YAKARIM daha iyi Digiturk sırtı benden kalın ve böyle kalınlaşıyor...
    Son olarak 1.nesil Digiturk Plus Pace kutu kronik arızaları 2.nesil altech denendi olmadı ve 3.nesil plus ıq çıktı ve sorun %80 çözüldü bu kez
    Cihazlar alınmak istenmiyor kendim uydurmuyorum eczanede müşterim var digiturk 8yıllık bayii oda aynı şeyi diyor odamı yanlış...?
    Windows ile digiturk çok farklı kulvar onlar 2 belki 5yılda bir hizmet yeniliyor kampanya yapıyor digiturk HER AY yani çözüm şart...
    Şahsen ben yolda bulmadım o parayı kolay kazanılmıyor para bence sizde aynı şekil düşünürsünüz sanırım.?.?
    Neyse hayırlı olsun inşallah pişman olmazsın kardeş saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altinbas07 -- 13 Mart 2013; 17:21:13 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Selamlar,

Online uyelik hizmetlerinden aboneliklerimi kontrol ettim. Yeni bir giris yapilmamis. Yani PVR kiralama hizmetim hala promosyonlu olarak devam ediyor. Daha once de dikkat ettim herhangi bir paket / hizmet ekleyip cikardiginizda - telefonla veya online - o bolum aninda guncelleniyor. Ki bu sayede aldiginiz tum hizmetler ay sonundaki faturaya yansiyabilsin. Belki de tum abonelerin yeni kutu taleplerini ay sonunda sisteme isleyeceklerdir, bilemiyorum ama sanmam. Ay sonunda fatura gelince ilave bir ucret varsa ne olduguna bagli olarak itiraz edebilirim. Sonucta ben musteriyim, memnun degilsem verdikleri hizmetten iptal ederim. Mecbur muyum digiturke? Anlamadigim su aslinda, Digiturk Pace ve Altech kullananlara hizmeti kesmis degil ki, kullanmaya devam edebilirsiniz. Bildigim kadariyla Digiturk Sagemcom a gecisi zorunlu kilmiyor. Bu gecis tercih meselesi tamamen. Ha satin aldiginiz Pace veya Altech'ten memnun degil idiyseniz, neden cihazi satin alir almaz goturup iade etmediniz de bunca yil beklediniz? Pace cihaz cikali 6 yil olmus, bence omrunu zaten tamamlamis. Bunu saklasam da Digiturk'e vermesem ne olacak sanki. Hicbirsey mecburi degil, ben her yeni taahhut doneminde pazarlik yapiyorum digiturk ile. Birkac ay paket ucreti hic odemeyebiliyorum, PVR kira bedeli de odemiyorum. Ha, yaz geldi diye Lig TV yi de dondurmuyorum. Sonra durduk yerde ariyorlar digiturkten ve salonlardan film hediye ediyorlar veya yetiskin paketlerini aciyorlar vs.

Demem o ki, ben aldigim hizmete ve odedigim paraya bakiyorum. Memnun olmadigim an herseyi iptal ederim, size de tavsiyem bu yonde olacaktir. Satin aldigimiz cihaz yuzunden magdur oldugumu dusunmuyorum ben. Nihayetinde Digiturk o cihazlara servis vermeyi hala surduruyor, cihazinizi degistirmek zorunda degilsiniz devam edebilirsiniz. Windows yeni bir surum cikardiginda eski Windows u olanlara veriyor mu bunu?

Çarşın Pazar olsun Kardeşim Fatura Çıktığında Görücem Seni Pvr Hizmet Bedeli Zaten alınmıyorki Bende öyle bi bedel ödemiyorum...
    Hd Yayın Bedeli var sadece 4,90TL Pvr Hizmet Bedel zaten Çook eskidendi öyle bir olay yok yane Benim online işlemlerdede Promosyon
    Karşısı bu şekilde ------ Çizili ve orada cihaz senin benim açıklaması yoktuki şimdi koysunlar.Sadec Uzaktan Kayıt için Kart numaran ve bilgin
    Mevcut dolayısıyla şu konuya değinirsek ise zaten digiturk plus kutunun miadı dolması ile uzaktan yakından ilgisi yok neden yok biliyormusun.
    Bi ürünün Kullanım Ömrü T.C Sanayi ve Tic. bakanlığı bir ürünün üretiminden itibaren 10yıl kullanım Ömrü Biçilmiştir 6yıl değil nitekim...
    Ben senin kötülüğünü istemem kardeş hee dersin benim param var ben hak mak aramam amenna ona bişey diyemeyiz...
    Burada işte bir usülsüzlük olduğu oratada ben bu cihazı aldığımda Hem sözlü hem Yazılı e-mail ile Hertürlü teknik destek ve arıza durumunda
    Ücretsiz değişeceği her daim teknoloji yeniliklerinden yararlanacağım bilgisi verildi bilmiyorum size söylenildimi.?
    Aynı şekil bir size değil tüm üyelere Jest yapıyorlar sağolsunlar 9Ay Sporextra Fatura çıkmadı Hediye verildi +3ay sinema fatura çıkmadı
    Kanallarım açıldı +2ay dizi Paketi hediye adildi bunlar ayrı konu birde demişsinizki digiturk devam ettiriyor ettirmek zorunda ve kronik olarak
    Devam eden bu plus hantallığı ve yavaşlığını arızasını yok etmek için plus ıq çıktı ve MH çalışmalar var satın alanlarada çözüm çıkıcak dedi.
    Ama siz bence acele edip aldınız yani artık KUTU ONLARIN oldu belkide ben yanılırım bilemem pek sanmam birde diyorsunuzki ne yapıcam
    Eski kutuyu madem öyle düşünceniz vardı yazık günah okadar PARA vermeseydiniz hebaa etmeseydiniz Cihazı onlara ben onlara bir
    Cihaz vermektense YAKARIM daha iyi Digiturk sırtı benden kalın ve böyle kalınlaşıyor...
    Son olarak 1.nesil Digiturk Plus Pace kutu kronik arızaları 2.nesil altech denendi olmadı ve 3.nesil plus ıq çıktı ve sorun %80 çözüldü bu kez
    Cihazlar alınmak istenmiyor kendim uydurmuyorum eczanede müşterim var digiturk 8yıllık bayii oda aynı şeyi diyor odamı yanlış...?
    Windows ile digiturk çok farklı kulvar onlar 2 belki 5yılda bir hizmet yeniliyor kampanya yapıyor digiturk HER AY yani çözüm şart...
    Şahsen ben yolda bulmadım o parayı kolay kazanılmıyor para bence sizde aynı şekil düşünürsünüz sanırım.?.?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Selamlar,

Bana fatura ciktiginda neyi gormeyi umuyorsun tam anlayamadim acikcasi... Diyelim ki faturada aylik 50 TL ilave bedel cikti, ararim ve iptal kaydi olustururum vay kutu benimdi, onu verdim bunu aldim, soyleydi boyleydi diye tartismam bile. Ha soran olursa neden iptal ettirdigimi, ben de gecen yil su kadara izliyordum bu yil ilave bedel cikardiniz devam etmek istemiyorum derim. O kadar. Indirim yaparlar veya yapmazlar. Mecbur degilim ki Digiturke.

Tamam Bakanlik 10 yil omur bicmistir bu tur urun icin, kullanmaya devam edebilirsin kutunu. Ha kutu senin beklentilerini yerine getirmiyordur, cok donuyordur, sudur budur o zaman ihtarname cekersin digiturke. Bence en mantiklisi bu olur cunku ayipli mal sattiklari anlamina gelir di mi? Bence en dogru hareket bu olur. Ben cep telefonumu en fazla 5 yil kullanabildim acikcasi, teknolojik olarak cok geri kaldi cunku. Bilseydim TC Sanayi Bakanliginin boyle guzel uygulamasi oldugunu, hemen mahkemeye verirdim Blackberryi...

Plus kutunun hantalligini yok etmek icin plus iq cikmissa bence bunu da becerememisler cunku hizda degisen bisey gormedim ben yeni kutuda, hatta kutu dun dondu. En azindan Altech kutu 3-4 ay hic donmadan tikir tikir calismisti. Goruntu kalitesinde de oyle aman aman bir fark goremedim ben, ustelik bunun menusuna alismak da zaman alacak ve daha karisik geldi bana.

Bir uydu alicisina 800-900 TL verip kendimi Digiturke baglamayacak kadar mantikliyimdir merak etmeyin. Bahsedilen paranin 1/5 ine 2. el satin almistim. 2 yillik kira bedeline denk geliyordu, 4 yil kullandim, kutu odedigim parayi fazlasiyla cikarmisti zaten...

Bir sirketin beni bu kadar sinirlendirmesine izin vermezdim, hayret ediyorum hala neden devam ediyorsunuz uyelige....Ben seviyorum Digiturk'u... musteri iliskileri, fiyat politikalari, sunlar bunlar berbat evet ama sunduklari icerigi seviyorum. Sadece MTV Live HD icin bile uyeligimi devam ettiririm sanirim...

Senın rengın bellı oldu kardes 2.el ıle sen ısıne bak bosver sen ne anlatmak istedıgımı herkes anladı ama neyse tok acın halınden anlamaz dıgıturkun sız gıbı uyelere emın ol cok ıhtıyacı var sen merak etme rahat ol herkes nerde uyelık bıtırcenı ıdrak edecek yasta netıcesınde bırsey daha ogrenmıs oldunuz 10yıl muhabbetınde bırde cep telefon ve kucuk ev aletlerı omru 5ıle 7yıl arasıdır. Bırde hala anlamadım ekstra ucret derken dıyorsunda faturan geldıgınde 11.90tl extrayı gorursun dahada anlamadıysanız lutfen dıger arkadaslara oda olmadı gecmıs sayfalara bakınız neyse benden bukadar sıze soylenceklerı ıyı nıyetle arz ettım dahada birşey yazmam kötülüğünü istemedim kardes by saygılar...!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altinbas07 -- 14 Mart 2013; 8:42:29 >

• Arkadaslar bu yeni kutuyu taktirdim fakat kart ve kutu eşleşmesi bir türlü olmadı. Neymiş ben eski uyeymisim kullandigim paket artik tedavülden kalkmış, brand mıdır brend midir nedir tam anlamadim, ne haltsa onun sagemcom a uyarlanmasi gerekiyormuş. Ama bu uyarlandigi taktirde paketim komple degisecek ve izlemekte oldugum kanallar digiturk ün yeni uygulamakta oldugu paketler kapsamında yeniden ücretlendirilir demekmis. Ama ben bir senelik ücreti zaten peşin cektirmistim. Bu ne demek dedim. Benim var olan bir hakkımı elimden alamazsınız dedim. Şikayet kaydı olusturttum. Ve alın kutunuzu verin plus kutumu dedim. Ama kafam öyle bir bozuldu ki ağustosta zaten taahhüt ve odedigim ucret bitiyor. Hemen kapattiracagim digiturku. Ben onlara muhtaç degilim, onlar bizlere el mahkum muhtaç. Gözünün yaşına bakmam kapaticam

• quote:

Orijinalden alıntı: darkboys

Arkadaslar bu yeni kutuyu taktirdim fakat kart ve kutu eşleşmesi bir türlü olmadı. Neymiş ben eski uyeymisim kullandigim paket artik tedavülden kalkmış, brand mıdır brend midir nedir tam anlamadim, ne haltsa onun sagemcom a uyarlanmasi gerekiyormuş. Ama bu uyarlandigi taktirde paketim komple degisecek ve izlemekte oldugum kanallar digiturk ün yeni uygulamakta oldugu paketler kapsamında yeniden ücretlendirilir demekmis. Ama ben bir senelik ücreti zaten peşin cektirmistim. Bu ne demek dedim. Benim var olan bir hakkımı elimden alamazsınız dedim. Şikayet kaydı olusturttum. Ve alın kutunuzu verin plus kutumu dedim. Ama kafam öyle bir bozuldu ki ağustosta zaten taahhüt ve odedigim ucret bitiyor. Hemen kapattiracagim digiturku. Ben onlara muhtaç degilim, onlar bizlere el mahkum muhtaç. Gözünün yaşına bakmam kapaticam

İşte bir kardeşimi daha kızdırmışlar yazık aslında iyiymiş müşteri politikası öyle diyor arkadaşlar ama ben öyle iyi bir digiturke rastlamadım.?
    4yıldır ve Haziranda İple bağlasalar durmam Taki mağduriyetimi Giderirlerse inşallah düselir durumunuz ama sanmam digiturk Meşhur
    Oyunları devam Ediyor Saygılar.
    *Peşin ödeyeni bile Mağdur ediyorsa vay haline bu Digiturk'ün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altinbas07 -- 14 Mart 2013; 8:45:34 >

• Aslinda tm platforumlar ayni musteriyi hep kaz goruyor sikisinca nabza gore serbet veriyor

• Slm arkadaşlar @altinbas07 bey ve @MevlanaCelalettin bey bende digiturk plus kutu sahibiyim 640TL ödüyerek almıştım nasıl olucak bu hal.?
    Bir çözüm bulan var mı bize iyi günler.
  • Bugün kutum değişti. Benim sormak istediğim daha önce yapmıştım ama unuttum. Şu hd kanallar ile normal kanalların yerlerinin düzenlenmesi nasıl oluyordu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

Bugün kutum değişti. Benim sormak istediğim daha önce yapmıştım ama unuttum. Şu hd kanallar ile normal kanalların yerlerinin düzenlenmesi nasıl oluyordu?

mh yi ara teknik bölüme bağlan de. onlar sinyal atcak fişi çıkarıp takınca düzelecek.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

Bugün kutum değişti. Benim sormak istediğim daha önce yapmıştım ama unuttum. Şu hd kanallar ile normal kanalların yerlerinin düzenlenmesi nasıl oluyordu?

mh yi ara teknik bölüme bağlan de. onlar sinyal atcak fişi çıkarıp takınca düzelecek.

Teşekkürler dostum. Kolay kurulum yapın dediler onu yaptım halloldu
  • evet arkadaşlar digitürkle yaşamış oldugum sagemcom davasından beni 48 saat içinde arayacaklarını söylediler, ve halen dönmediler... evet yarın arayıp ortalığı birbirine katmak şart oldu.. hangi birine kızayım, bilgisizi cahil, ve birbirinden alakasız laf söyleyen müşteri hizmetlerindeki insanlarmı, yoksa paracanlısı digitürk'emi?
    neymiş benim çanağın yönü türksata çevriliymiş, o yüzden brant değişikliği gerekiyormuş bu olursada paketim komple değişirmiş... yahu benim çanak tüksatta değil, eutelsatta diyorum anlamıyorlar, dangalaklar benim eski üye olduğumu, ve tek pakette bütün kanalları izlediğimi gözden kaçırıp direk siz tüksattan alıyorsunuz yayını diyorlar.. bakalım yarın ne dicekler çok merak ediyorum..
  • sağol.
  • MERHABALAR;
    1 Haftadır verdiğim Digiturk Plus Kutu sahibi olan ben Savaşımı Kazandım ve 1Yıllık Ücretsiz Plus Iq yönlendirdiler Digiturk tarafından ve
    Extra Ücret Yok Ve cihaz yine bende kalıcak eski cihaz Yani herkes hakkını savunsun Ben az önce görştüm PARA VS. vermem extra para
    Çıkarsa İptal eder dava açarım dedim ok. dediler ohh ohh Plus sahipleri HAKKINIZI ARAYIN
    Not: Belki bu işte invisible KATKISI çok Teşekkürler ADAŞIM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altinbas07 -- 19 Mart 2013; 13:47:40 >

• 
Sayfa: önceki 335336337338339
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.