Şimdi Ara

DIGITURK + PLUS | Genel Konu (331. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.819
Cevap
22
Favori
459.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 329330331332333
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: byilgen

Arkadaşlar net bir soru...
    Humax kutumu plus 7100 kutumu?

Net cevap...
    Ucuz olan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joseph27 -- 24 Kasım 2012; 13:04:42 >
  • Orijinalden alıntı: joseph27

Net cevap...
    Ucuz olan.

Fiyat farkı olmayacak.. hangisini tercih edersem o olacak...
  • Orijinalden alıntı: byilgen

Orijinalden alıntı: joseph27

Net cevap...
    Ucuz olan.

Fiyat farkı olmayacak.. hangisini tercih edersem o olacak...

digitürk sagem receiver verecekmiş şu an test ediyormuş bazı abonelerde diğerlerinden özellikle sd yayında daha iyi imiş bende altech 7100 var hd çok iyiyken sd ler yetersiz
  • Arkadaşlar bu sin zamanlarda, yayın kesilip kesilip gelmeye başladı. Sinyal zayıf diyor sonra da geri geliyor. Ve son olarak da mm vice kanalında csi miami tüm sezonu kaydet demiştim, 2 hafta öncesine kadar hiç bir sorun yoktu son zamanlarda kanal ismini sıfır olarak yazıyor ve kaydediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elninom1

Humax 9502 kutum vardı ve Digiturku kapattırmıştım. Kapattırdıktan sonra 1 sene boyunca digiturk plus hediye edelim ve 3 ay ücretsiz dediler. Şimdi Digiturk+ olarak DT-PHI7100 kutusunu getirdiler. Eski Humax kutum bundan daha iyiydi, hem menü görselliği, hem HD-SD yayın kalitesi her türlü daha iyiydi.
    Acaba Digiturk plusun hangi modeli en iyisi? DT-PHI9100 mü talep etmeliyim?

Bence hepsi birbirinden kalitesiz cihazlar.2 tane değiştirdim ilk altech kullandım şimdi Pace gelen gideni aratıyor.
  • cuma günü digiturke abone olduk. eve digiturk iq paket diye bir şey getirdiler ama harici disk olmadan maçları kaydetme imkanı vermediği için bizim işimize gelmedi. digiturk plus ile değiştirilmesini talep ettik. Fiyat farkı alarak değiştirdiler ancak şimdi digiturk iq'nun görüntü kalitesi digiturk plusa göre çok daha iyi olduğunu görüyoruz. bu neden kaynaklı olabilir? bilen arkadaşların yardımını rica ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nenadkrstic12

cuma günü digiturke abone olduk. eve digiturk iq paket diye bir şey getirdiler ama harici disk olmadan maçları kaydetme imkanı vermediği için bizim işimize gelmedi. digiturk plus ile değiştirilmesini talep ettik. Fiyat farkı alarak değiştirdiler ancak şimdi digiturk iq'nun görüntü kalitesi digiturk plusa göre çok daha iyi olduğunu görüyoruz. bu neden kaynaklı olabilir? bilen arkadaşların yardımını rica ederim.

Digitürk Iq yeni nesil bir cihaz evet arada biraz görüntü farkı var bende merak ettim araştırıp burda belirtecem neden farklı olduğunu

• hızlı dönüşünüz için teşekkürler... özellikle hd kanallar dün akşam amerikan futbolu maçlarını inanılmaz bir netlikte çok keskin bir şekilde izleyebiliyordum...bugün ise hd kanallarda o keskinlikten eser sd yayın formatı gibi. bir tek lig tvde bir kesinti olmamış gibi hissediyorum...
  • quote:

hızlı dönüşünüz için teşekkürler... özellikle hd kanallar dün akşam amerikan futbolu maçlarını inanılmaz bir netlikte çok keskin bir şekilde izleyebiliyordum...bugün ise hd kanallarda o keskinlikten eser sd yayın formatı gibi. bir tek lig tvde bir kesinti olmamış gibi hissediyorum...

giden ve gelen receiverlar hangi markaydı acaba
  • digiturk iq ile gelen çok ufak bir kutuydu markasına modeline bakmadım..
    digiturk plus ile gelende 9100 yazıyor ama tam markasını eve gidince bakabilirim...
    fark çok net gözün algılabildiği bir fark bu arada...
    bir de kutuyu değiştirmeye gelen yetkili uydudaki lnbyi de değiştirmiş.. neden anlamadım...!!!
  • quote:

digiturk iq ile gelen çok ufak bir kutuydu markasına modeline bakmadım..
    digiturk plus ile gelende 9100 yazıyor ama tam markasını eve gidince bakabilirim...
    fark çok net gözün algılabildiği bir fark bu arada...
    bir de kutuyu değiştirmeye gelen yetkili uydudaki lnbyi de değiştirmiş.. neden anlamadım...!!!

receiver bendekinin aynısı ,çok yavaş bir receiver ve hd ler iyiyken sd ler daha kötü,gerçi albani üstada göre DT dar bantta yayın yaptığı için receiver ında çok bir önemi yokmuş ama acaba diğer kutu humax olabilir mi acaba ,lnb mecburen değişiyor aynı anda 3 tuner kullanabileseniz diye,giden kutunun markasını öğrenebilirmisiniz acaba
  • arkadaşlar ben 1 senedir DIGITURK + PLUS kulanıyorum HD ve görüntü bakımından çok güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: abaran39

arkadaşlar ben 1 senedir DIGITURK + PLUS kulanıyorum HD ve görüntü bakımından çok güzel

receiver hangi marka acaba
  • Arkadaşlar;
    3 Haziran 2013 itibariyle satılık veya aynı şekilde şuanki koşulda üyeliğimi devralan olursada satılık 2şekildede hazır
    CİHAZ mülkiyeti Benim 899TL ALINMIŞTIR Zamanında.! PAZARLIK YOK.! Pace kutu sağlam sorunsuz cihaz
    Cihaza 250TL istiyorum başkada bişey yok Ömür boyu plus kutu sizin 19,90TL yada 9,90TL kira bedeli YOK.!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altinbas07 -- 6 Aralık 2012; 8:53:58 >
  • DT-PHI 7100 +Plus kullaniyorum, HD kanallar bu gun yer degistirip 300 lere gitti, kurulum filan ise yaramadi herkeste ayni mi yoksa bende mi boyle?

• quote:

Orijinalden alıntı: ürocerrah

quote:

arkadaşlar ben 1 senedir DIGITURK + PLUS kulanıyorum HD ve görüntü bakımından çok güzel

önce pace verdile rpace 9100 rezaletti çamur gibiydi vod yukleme yapmıyordu kaydetmiyordu aeadım dönmediler iptal ettirdim sonra aradılar klaisk işte ve altech cihaz aldım şu an iyi cihaz pace ise değiştirin direk

• quote:

Orijinalden alıntı: kardio2

quote:

Orijinalden alıntı: ürocerrah

quote:

önce pace verdile rpace 9100 rezaletti çamur gibiydi vod yukleme yapmıyordu kaydetmiyordu aeadım dönmediler iptal ettirdim sonra aradılar klaisk işte ve altech cihaz aldım şu an iyi cihaz pace ise değiştirin direk

BİRAZ PSİKOLOJİK GİBİ SİZİNKİSİ
    7 Yıldır üyeyim öyle bişey olmadı PACE kutu daha sağlıklı ve görünümlü digiant antalya digiturk bölge bayii ahbabım ve kendi dedi PACE
    Sakın değiştirme diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altinbas07 -- 7 Aralık 2012; 10:41:06 >

• Arkadaslar 2 gündür digiturk plus üyesi oldum kanal geçişleri 3-4 sn. Çok ağır....HD yayinlar iyi sd normal.. Kanal geçiş hızı rezalet bu normal mi?? Sizde de durum boyle mi ??
    kullananlar cevaplarsa sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: forgetLove

Arkadaslar 2 gündür digiturk plus üyesi oldum kanal geçişleri 3-4 sn. Çok ağır....HD yayinlar iyi sd normal.. Kanal geçiş hızı rezalet bu normal mi?? Sizde de durum boyle mi ??
    kullananlar cevaplarsa sevinirim

+1
  • DT-9102HD cihaz kullanıyordum çok şık bir cihaz, görüntü muhteşem, geçişler süper, menü yazı karakterleri falan harika. Daha sonra digiturk 1 yıl ücretsiz digiturk plus verdi ve DT-PHI9100 cihaz kuruldu. Aman Allah! Görüntü hem hd hem sd berbat, kanal geçişlerini hiç sormayın kumandada tuşa basıyorum cihaz 3 saniye sonra algılıyor, bir kanaldan diğer kanala geçmek tam 7 ila 10 saniye arası sürüyor, menüdeki yazı karakterleri karman çorman. Ertesi günü digiturkü aradım, hediye mediye istemez kardeşim benim eski cihazımı getirin geri kurun dedim. Geldiler başka bi tane plus kutu daha taktılar oda aynı. Olmayınca DT-9102HD cihazı geri kurdular :) Digiturk plus almayı düşünenler hiç bulaşmayın DT-9102HD alın kullanın güzel güzel.
  • 
Sayfa: önceki 329330331332333
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.