Şimdi Ara

DIGITURK + PLUS | Genel Konu (313. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.819
Cevap
22
Favori
459.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler digi+ kutu eskiyse onda fan sesi fazaldır ve çok ısınıyor yeni modelle değişme talep edin onda ses ve ısı sorunu yok. bu arada alet kullandılmadığında standbyda bekelsin fişten falan kapamayın yoksa filmler HDD nize download edilmiyor yayın akışları güncellenmiyor ve yeni firmwareler yüklenmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

beyler digi+ kutu eskiyse onda fan sesi fazaldır ve çok ısınıyor yeni modelle değişme talep edin onda ses ve ısı sorunu yok. bu arada alet kullandılmadığında standbyda bekelsin fişten falan kapamayın yoksa filmler HDD nize download edilmiyor yayın akışları güncellenmiyor ve yeni firmwareler yüklenmiyor.

Bende Pace marka olan kutu var, bu eski midir, yeni kutu mu? Bende de fan sesi ve ısınma sorunu var.
  • Merhaba beyler Digi plusın hd yayınları hakkında detaylı bir bilgi almak istiyorum.Bir yerde 19.99 diyor bir yerde şu kanallar için 14,99 şu kanallar için +7 tl lig tv hd için 10 tlden başlayan fiyatlar diyor. Bunlar hakkında net bilgilere ihtiyacım var şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: gs-olgu-gs

Merhaba beyler Digi plusın hd yayınları hakkında detaylı bir bilgi almak istiyorum.Bir yerde 19.99 diyor bir yerde şu kanallar için 14,99 şu kanallar için +7 tl lig tv hd için 10 tlden başlayan fiyatlar diyor. Bunlar hakkında net bilgilere ihtiyacım var şimdiden teşekkürler

Digiturk'un web sitesinde sağ üstte "Digiturk'u keşfet" butonu var, tıklayın. Altta "paketini yarat" seçeneği var onu tıklayın. Burada 1 giriş paketi ve 2 keyif paketi zorunlu. Seçerek devam edin, sağ tarafta ödeyeceğiniz ücreti göreceksiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackice_serkan

quote:

Orijinalden alıntı: gs-olgu-gs

Merhaba beyler Digi plusın hd yayınları hakkında detaylı bir bilgi almak istiyorum.Bir yerde 19.99 diyor bir yerde şu kanallar için 14,99 şu kanallar için +7 tl lig tv hd için 10 tlden başlayan fiyatlar diyor. Bunlar hakkında net bilgilere ihtiyacım var şimdiden teşekkürler

Digiturk'un web sitesinde sağ üstte "Digiturk'u keşfet" butonu var, tıklayın. Altta "paketini yarat" seçeneği var onu tıklayın. Burada 1 giriş paketi ve 2 keyif paketi zorunlu. Seçerek devam edin, sağ tarafta ödeyeceğiniz ücreti göreceksiniz.

Çok teşekkür ederim

• Merhabalar,odamdaki digiturk plus kutusunu salona kurdum(normal digiturk hd kutu takılı normalde) ancak bazı kanallar yok aradığınız transporter bulunamadı diyor

Çözümü nedir teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: befuzorro

Merhabalar,odamdaki digiturk plus kutusunu salona kurdum(normal digiturk hd kutu takılı normalde) ancak bazı kanallar yok aradığınız transporter bulunamadı diyor

Çözümü nedir teşekkürler

Bende benzer sorunu yaşamıştım, sinyal seviyesi düşüktür, o sebeple o uyarıyı veriyordur.
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakpinar -- 9 Kasım 2011; 19:00:41 >
  • media markt tan şampiyonlar paketi almıştım...
    şimdi mesaj geldi tv ye..
    "ayda 9.90 tl fark ile plus kutuya geçebilirsiniz" diye..
    iyi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: efpa

media markt tan şampiyonlar paketi almıştım...
    şimdi mesaj geldi tv ye..
    "ayda 9.90 tl fark ile plus kutuya geçebilirsiniz" diye..
    iyi mi?

banada aynı mesaj geldi
    acaba geçsemmi diye düşündüm
    kullanan arkadaşlar fikir verirse bize çok yardımcı olurlar
  • müşteri hizmetlerini aradım.

04.11 de başlayan üyeliğime 9.90 tl den plus kutu almak istediğimi belirttim.
    seneye yayın bittiği zaman plus kutuyu bitiremezsiniz,plus kutunun taahhütü ile yayın taahhütü arasında fark olacağı için seneye ceza olarak fiyat farkı yansır dediler
  • pace+plus kutulara yeni güncelleme gelmiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ordulumusa52

pace+plus kutulara yeni güncelleme gelmiştir.

Gelmiş ama pek değişiklik yok gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aessoydan

quote:

Orijinalden alıntı: ordulumusa52

pace+plus kutulara yeni güncelleme gelmiştir.

Gelmiş ama pek değişiklik yok gibi.

benim görebildiğim tek yenilik; Dizi kanallarında kayıt tuşuna bastığınızda tüm bölümler mi yoksa sadece bu bölüm mü kaydedilsin diye soruyor?
  • arkadaşlar az önce müşteri hizmetleri ile yaptığım konuşmada şuanki paketim girişpaketi+2keyif+hd kanallar+ yan oda 34tl fiyatı vardı plus cihaz istersem 36.88 tl ödeyeceğimi ve 20 tl ilk aktivasyon ücreti vereceğimi söyledi bende kabul ettim fakat şimdi kullandığım cihaz hm9502 görüntü kalitesi açısından sorun yaşarmıyım bu plus cihazlarda ve hangi plus cihaz daha sağlıklı iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoRoNiDeS

arkadaşlar az önce müşteri hizmetleri ile yaptığım konuşmada şuanki paketim girişpaketi+2keyif+hd kanallar+ yan oda 34tl fiyatı vardı plus cihaz istersem 36.88 tl ödeyeceğimi ve 20 tl ilk aktivasyon ücreti vereceğimi söyledi bende kabul ettim fakat şimdi kullandığım cihaz hm9502 görüntü kalitesi açısından sorun yaşarmıyım bu plus cihazlarda ve hangi plus cihaz daha sağlıklı iyi

fiat ve çihaz iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: samsungx

quote:

arkadaşlar az önce müşteri hizmetleri ile yaptığım konuşmada şuanki paketim girişpaketi+2keyif+hd kanallar+ yan oda 34tl fiyatı vardı plus cihaz istersem 36.88 tl ödeyeceğimi ve 20 tl ilk aktivasyon ücreti vereceğimi söyledi bende kabul ettim fakat şimdi kullandığım cihaz hm9502 görüntü kalitesi açısından sorun yaşarmıyım bu plus cihazlarda ve hangi plus cihaz daha sağlıklı iyi

fiat ve çihaz iyi

servis aradı şimdi cihazı sunny getireceklermiş onda plus cihaz varmı humaxı bırakıp sunny almak ne kadar mantıklıdır görüntü kalitesi açısından sorun yaşamayalım birde

• quote:

quote:

quote:

fiat ve çihaz iyi

servis aradı şimdi cihazı sunny getireceklermiş onda plus cihaz varmı humaxı bırakıp sunny almak ne kadar mantıklıdır görüntü kalitesi açısından sorun yaşamayalım birde

begenmezsen değişirtirirsin bu hakkın var

• quote:

quote:

quote:

fiat ve çihaz iyi

Sunny marka plus cihaz yok bildiğim kadarıyla.

• 
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.