Şimdi Ara

Uyurken baş dönmesi...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
6.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben bazen uyurken başım dönüyor bazı zamanlarda ise yüksek bir yerden düşüyormuş hissine kapılıyorum.Normal midir?Sizde de oluyor mu?Birde neden kaynaklanır?

• gozümü kapattıgımda bendede oluyor hele yorgun oldugum zmanlarr
  • Kan sekerin dustugunde oldugunu biliyorum.
  • Hele O Yüksek Tepeden Düşme Harika BirşeyBen Keşke Hergün Düşsem
  • quote:

Orjinalden alıntı: LongestJourney

Ben bazen uyurken başım dönüyor bazı zamanlarda ise yüksek bir yerden düşüyormuş hissine kapılıyorum.Normal midir?Sizde de oluyor mu?Birde neden kaynaklanır?

Uyurken bazen rüyamda düşüyormuş gibi rüya görüyorum kalkıyorum. Bende de oluyor. Nedenini bilmiyorum. Ki hoş normalde de başım çok dönüyor benim. Doktorun verdiği ilaçlarla normalde zar zor ayakta durabiliyorum bazen
  • bende nescafe içtiğim zaman oluyor.Kafeinle alakalı heralde
  • içincede oluyor
  • Uyurken düşme hissi bilinçsiz (istem dışı diyelim) astral seyahat nedeniyle oluyor. Baş dönmesi ise aynı olay başlamadan önce trans halindeyen gerçekleşir. Sizdeki baş dönmesi farklı bir nedenden dolayı da olabilir tabi. Veya psişik güçleriniz kuvvetli...
  • Hamile olabilirsin.
  • Düşme olayı uzun zamandır olmazdı, dün düşer gibi oldum. Ama iyi oluyor, adrenalin fırlıyor, bir anda ''noluyo lan'' diye uyanıveriyosun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cenk

Düşme olayı uzun zamandır olmazdı, dün düşer gibi oldum. Ama iyi oluyor, adrenalin fırlıyor, bir anda ''noluyo lan'' diye uyanıveriyosun.

Düşme olayı banada olurdu. Uzun zamandır olmuyor. Olmasında Zaten! :D
  • tam uykuya dalacağım anda baş dönmesi oluyor bide merdivenden düşerim bn hepp yorgunken çok olurr çok zevkli bişi ama
  • bu düşme olayı hoşuma gidiyor uykuya dalma merasiminde olan bişey aslında kendim kontrol edebiliyorum. yani normale dönünce tekrar düşme anına gidebiliyorum. birde başımı döndürebiliyorum istediğim zaman nasıl oluyorsa artık.. güzel oluyor..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.