DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Pasaportsuz hangi ülkelere gidebiliriz
36
Cevap
1
Favori
13.949
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Pasaportsuz hangi ülkelere gidebiliriz
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      321 Mesaj
      25 Kasım 2007 13:45:58
      Pasaport alıcam yakın bi tarihde ve şu anda pasaportsuz hangi ülkelere gidebilirim yada pasaport alınca tatil amaçlı yurt dışına kolay çıkabilrmiyim?

bu konuda fikirleri olan paylaşabilirlermi?

• Binbaşı
      1875 Mesaj
      25 Kasım 2007 13:48:50
      vizesiz dicektin heralde....

pasaportsuz sadece KKTC ye gidebilirsin o kadar....

• Yüzbaşı
      886 Mesaj
      25 Kasım 2007 13:49:14

quote:

Orjinalden alıntı: Qantas

vizesiz dicektin heralde....

pasaportsuz sadece KKTC ye gidebilirsin o kadar....

+Irak diyede biliyorum ama tam emin değilim.

İnsan kahkahalarla güldüğü zaman, kabalığı ile tüm hayvanları geride bırakır.
      Köleler, gerçek yaşamdaki güçsüzlüklerini unutmak için, bir ideale veya bir kurmaca tanrıya gerek duyarlar.
      Gür ırmaklar kendileriyle birlikte bir çok çakıl ve çalı çırpıyı da sürükler; güçlü ruhlar da bir çok aptal ve mankafayı.

• Teğmen
      238 Mesaj
      25 Kasım 2007 14:09:58
      Pasaportsuz ülke dışına çıkamazsın diye biliyorum ama vizesiz ülkeler aşağıda

Arnavutluk, Bahamalar, Barbados, Belize, Bolivya, Bosna Hersek, Dominika, Ekvador, El Salvador, Fas, Filipinler, Gambiya, Guatemala, Hırvatistan, Honduras, Hong Kong, Jamaika, Japonya, Kazakistan, KKTC, Kolombiya, Güney Kore, Kosta Rika, Makedonya, Maldivler, Malezya, Nikaragua, St. Lucia, San Marino, Singapur, Solomon Adaları, Sri Lanka, Svaziland, Şili, Tayland, Trinidad Tobago, Tunus, Tuvalu, Uruguay, Vatikan

• Yarbay
      16642 Mesaj
      25 Kasım 2007 14:10:31
      Net olarak biliyorum.

"Hong Kong" vize istemiyor.

Ne yapalım ? Burası Türkiye abicim !

> > < <
    • Yarbay
      2352 Mesaj
      25 Kasım 2007 15:10:40
      Pasaportsuz kıbrısa dahi gidemessin

Davinci'nin şifresi soğanın cücüğünde saklı.
    • Yüzbaşı
      848 Mesaj
      25 Kasım 2007 15:14:45

quote:

Orjinalden alıntı: maxx1903

Arnavutluk, Bahamalar, Barbados, Belize, Bolivya, Bosna Hersek, Dominika, Ekvador, El Salvador, Fas, Filipinler, Gambiya, Guatemala, Hırvatistan, Honduras, Hong Kong, Jamaika, Japonya, Kazakistan, KKTC, Kolombiya, Güney Kore, Kosta Rika, Makedonya, Maldivler, Malezya, Nikaragua, St. Lucia, San Marino, Singapur, Solomon Adaları, Sri Lanka, Svaziland, Şili, Tayland, Trinidad Tobago, Tunus, Tuvalu, Uruguay, Vatikan

hocam bu ülkelere nereden baktığını söylermisin?

NE ÜLKE AMA ;Cumhuriyetle yönetilen ama Cumhuriyet bayramı kutlanmayan...Hergün Şehit...Hergün trafik kazası…. Her 10 yılda bir büyük ölçekli deprem yaşayan ama hala tedbir üretemeyen…Eğitime en fazla parayı ayıran 9’ncu ülke ama eğitimde dünyada 70’inci sırada…Dünyada en çok tv izleyen ikinci ülke..Futbolu Şikeli...Sınavı Şaibeli...İnterneti Yasaklı...Gazetecisi Tutuklu...Mizahı Sansürlü...Benzini Kazık...Vergisi Tavan...Maaşları taban..Paşa'ları İçerde...Teröristi Dışarda...Politikacısı zengin, seçmeni fakir...Tarım ülkesi ama eti, şekeri dışarıdan alan… Sloganı Durmak Yok Yola Devam..!!!
    • Yarbay
      8744 Mesaj
      25 Kasım 2007 15:17:09
      quote:

andorra var birde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.Kahriman -- 25 Kasım 2007; 15:17:10 >

2015 VW Golf 7 1.2 TSI 110 Manuel Comfortline Tungsten Gri
    • Yüzbaşı
      857 Mesaj
      25 Kasım 2007 16:25:58
      Pasaportsuz değil vizesiz olacak , bir arkadaş cevap vermiş ona da ... Sanırım Emniyet'in sitede vardı o bilgi...

• Yarbay
      2624 Mesaj
      25 Kasım 2007 16:28:27
      kaça patlar bu bize

• Yüzbaşı
      713 Mesaj
      25 Kasım 2007 16:31:36

quote:

Orjinalden alıntı: Always0007

Pasaportsuz kıbrısa dahi gidemessin

nasıl yav,kıbrısa giderkende mi pasaport soruluyor

Rodrigo Palacio
    • Yüzbaşı
      321 Mesaj
      25 Kasım 2007 16:35:07
      pasaport aldım diyelim tatil amaçla istediğim zaman 1 aylığına tatile filan gidebilirmiyim?

şu anda öğrenciyim pasaport alabilirmiyim

• Yarbay
      6172 Mesaj
      25 Kasım 2007 16:37:45
      Kıbrıs için pasoport istenmedigini biliyorum ama gitmedigim için birşey diyemeyecem.

Chi of love
    • Yarbay
      21900 Mesaj
      25 Kasım 2007 16:40:43
      Artık KKTC bile pasaportsuz almıyor.
      Kimlik gibi şart pasaport almak.

Bazıları hayatı dolu dolu yaşar. Bazıları ise yavaşça akıp geçmesini bekler. Ama hayatı biryerde yakaladın mı, işte O zaman muhteşem birşey olur...
    • Yüzbaşı
      262 Mesaj
      25 Kasım 2007 16:42:31
      ne zaman çıktı bu kktc ye pasaportla giriş ben iki sene önce pasaportsuz aldığını biliyorum ama...

• Yüzbaşı
      943 Mesaj
      25 Kasım 2007 16:45:26
      Sadece kktcye gelebilirsin.

• Binbaşı
      1634 Mesaj
      25 Kasım 2007 16:47:11
      kktc ye pasaport olmadan giriş yapılıyor. sadece kimlik kartı yeterli.
      çıkışta bir kağıt doldurulur giriş çıkışlarda onaylatılır ve Tr ye dönüşte o kağıt gümrükte kalır.

• Teğmen
      238 Mesaj
      25 Kasım 2007 16:52:32

quote:

Orjinalden alıntı: pisiko__

Alıntıları Göster

buradan
      http://www.habervitrini.com/haber.asp?id=225763

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxx1903 -- 25 Kasım 2007; 16:52:57 >

• Yüzbaşı
      848 Mesaj
      25 Kasım 2007 17:13:24

quote:

Alıntıları Göster

buradan
      http://www.habervitrini.com/haber.asp?id=225763

teşekkür ederim

NE ÜLKE AMA ;Cumhuriyetle yönetilen ama Cumhuriyet bayramı kutlanmayan...Hergün Şehit...Hergün trafik kazası…. Her 10 yılda bir büyük ölçekli deprem yaşayan ama hala tedbir üretemeyen…Eğitime en fazla parayı ayıran 9’ncu ülke ama eğitimde dünyada 70’inci sırada…Dünyada en çok tv izleyen ikinci ülke..Futbolu Şikeli...Sınavı Şaibeli...İnterneti Yasaklı...Gazetecisi Tutuklu...Mizahı Sansürlü...Benzini Kazık...Vergisi Tavan...Maaşları taban..Paşa'ları İçerde...Teröristi Dışarda...Politikacısı zengin, seçmeni fakir...Tarım ülkesi ama eti, şekeri dışarıdan alan… Sloganı Durmak Yok Yola Devam..!!!
    • Yüzbaşı
      670 Mesaj
      25 Kasım 2007 19:48:32
      Öğrenciysen pasaportu ücretsiz alabilirsin ama sanırım gitme amacın eğitim olmalı. Yoksa parayı pastırıp sende pasaport alabilirisin. Ben bu yaz eğitim amaçlı gideceğim için para ödemiyorum ve Çarşambe günüde emniyette randevum var, pasaportumu alacağım.
      quote:

Orjinalden alıntı: FREE-4
      pasaport aldım diyelim tatil amaçla istediğim zaman 1 aylığına tatile filan gidebilirmiyim?
      şu anda öğrenciyim pasaport alabilirmiyim

Dear Resident,
      The time we spent together however long it was meant the world to me. I would love to see you again, but unfortunately, I cannot. You see, I am a ghost. I can't only materialize once every decade on the anniversary of my death. I chose to spend my one day among the living with you, sweet... Resident. Perhaps we will meet again in another decade, provided you keep your figure.
      Until then, all my love from the beyond,
      Barney
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      25 Kasım 2007 19:57:34

quote:

Alıntıları Göster

anam ülkelere bak süper süper

ABD CIKARLARINA KALKAN OLMAYACAGIZ - ABD'NİN FÜZE KALKANI PROJESİNE HAYIR
      BEŞİKTAŞ

RİZE ÜNİ-MAKİNE

SINIRSIZ Bölüm Yasağı Kaldırılsın...
      BJK, İLKERİNANÇ, ELECTRA, BLACKEAGLE, SANGRE, OKTAYD, ORION
    • Çavuş
      70 Mesaj
      25 Kasım 2007 20:08:54
      quote:

Orjinalden alıntı: Rosenrot

Öğrenciysen pasaportu ücretsiz alabilirsin ama sanırım gitme amacın eğitim olmalı. Yoksa parayı pastırıp sende pasaport alabilirisin. Ben bu yaz eğitim amaçlı gideceğim için para ödemiyorum ve Çarşambe günüde emniyette randevum var, pasaportumu alacağım.

Alıntıları Göster

öğrenciysen pasaport alabilirsin ücetsiz olarrak pasaport parasını okul öder ama okul müdürü ile aranın iyi olması lazım aksi halde parasını sen verirsin....

bazı ülkelere hemen gidemiyosun vize istemeseler bile uğraştırıyolar neden niçin gidiyosun gibi sorularla karşılaşıyon...

şimdiden kolay gellsin...

• Yarbay
      4931 Mesaj
      25 Kasım 2007 20:13:16

quote:

Orjinalden alıntı: NuTeRX

Alıntıları Göster

+Irak diyede biliyorum ama tam emin değilim.

hayır ıraka da pasaportla giriliyor

• Yüzbaşı
      321 Mesaj
      25 Kasım 2007 20:15:33
      teşekkürler herkese

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      25 Kasım 2007 20:19:00

quote:

Arjantin'i de ekle

Ne duruyorsun be, at kendini denize;
      Geride bekleyenin varmış, aldırma;
      Görmüyor musun, her yanda hürriyet
      Yelken ol, kürek ol, dümen ol, balık ol, su ol
      Git gidebildiğin yere...
      Çirkin kadın yoktur, az vodka vardır.
    • Binbaşı
      1643 Mesaj
      25 Kasım 2007 20:19:08
      kıbrıs a pasaport istemiyorlar ben bu yaz gittim ama kücük bir kağıt veriyorlar damga vuruyorlar o senin pasaport un oluyor dönüşte onla dönüyorsun

Kuş gibi uçmaksa özgür olmak , biz ruhumuzu kuş yapar yine uçarız....
      İstikbal Göklerdedir Göklerdeki Hava Aracı Senin Elinde....
    • Binbaşı
      1236 Mesaj
      25 Kasım 2007 20:31:33

quote:

Orjinalden alıntı: AnarcheeR

Alıntıları Göster

Arjantin'i de ekle

Ermeni soykırımı yasasını meclisinden 5 kez geçiren ve 5 ide kabul gören bir ülkenin Türkiye ye vize uygulamaması eğer verdiğin bilgi doğruysa gerçekten ilginç

• Yarbay
      4307 Mesaj
      25 Kasım 2007 20:32:59
      ewt aynısı, bu yaz gittim, pasaport istenmiyor, ufak bi kağıt veriyolar doldurum, sanırsam kaybetmemek gerek, kaybetmediğim için çıkışta ne sorunlar yaşanır bilmiyorum

Intel Q6600 --- ASUS P5Q-Pro --- MSI GTX750ti TF 2GB --- Corsair Dominator 2x2gb DDR2 1066mhz Logitech MOMO Racing Logitech Dual Action Coolermaster RC-690 --- Samsung HD321KJ Samsung S3 mini --- iPad Air 2 64gb --- PSP 1001 --- iPod nano 6g 8gb --- Sony RX100 M3 --- Sony WX80
    • Binbaşı
      1258 Mesaj
      25 Kasım 2007 20:35:30
      Kıbrıs'a gitmek ne mal olur 1-2 haftalıgına? bir de yazın turla yurtdışına gidebilirim.Önerebileceğiniz tur acentası veya ülke var mı?

• Yarbay
      3731 Mesaj
      25 Kasım 2007 21:31:49
      Vatikan biraz anlamsız olmuş vatikan sembolik bir devlet ve italyada mecburen ab vizesi lazım düşüncede vizesiz ama gerçkte vizeli

• Yüzbaşı
      848 Mesaj
      25 Kasım 2007 21:35:43

quote:

Orjinalden alıntı: oktayd

Alıntıları Göster

hocam ben başka birşeye bakmak için sormuştum

• Çavuş
      71 Mesaj
      25 Kasım 2007 23:17:15
      japonya cokmu pahalı acaba gidsek iyi olur aslında vize sorun degilse

Vatan imar istiyor, zenginlik ve refah istiyor, bilim ve ustalık, yüksek uygarlık, hür düşünce ve hür yaşayış istiyor.
      Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
      Bu memleket tarihte Türk'tü, bugün de Türk'tür ve ebediyen Türk olarak yaşayacaktır.

• Yüzbaşı
      848 Mesaj
      25 Kasım 2007 23:26:33

quote:

Orjinalden alıntı: ZuCcaCiYeCi

japonya cokmu pahalı acaba gidsek iyi olur aslında vize sorun degilse

hocam uçak bileti thy'de gidiş dönüş endüşük 1.594ytl en yüksek 1.863ytl gerisini sen hesapla

• Yarbay
      4224 Mesaj
      26 Kasım 2007 00:02:16
      türkiyede kalabilirsin

öğrenciysen wat yaz arat ve 3 ayını amerikada geçir

• Çavuş
      71 Mesaj
      26 Kasım 2007 00:06:02

quote:

Alıntıları Göster

hocam uçak bileti thy'de gidiş dönüş endüşük 1.594ytl en yüksek 1.863ytl gerisini sen hesapla

bu paraya japonlar gelir

Vatan imar istiyor, zenginlik ve refah istiyor, bilim ve ustalık, yüksek uygarlık, hür düşünce ve hür yaşayış istiyor.
      Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
      Bu memleket tarihte Türk'tü, bugün de Türk'tür ve ebediyen Türk olarak yaşayacaktır.

• Yüzbaşı
      670 Mesaj
      27 Kasım 2007 23:22:13
      Arkadaşlar, ben pasaportu ücretsiz biliyorum ama şimdi okuldan verilen kağıda göre sadece benim yurtdışına çıkış harcım karşılancak acaba pasaport defter parsını kendim mi ödeyeceğim?
      http://www.ankara.pol.tr/?id=102
      quote:

Orjinalden alıntı: Rosenrot

Alıntıları Göster

Dear Resident,
      The time we spent together however long it was meant the world to me. I would love to see you again, but unfortunately, I cannot. You see, I am a ghost. I can't only materialize once every decade on the anniversary of my death. I chose to spend my one day among the living with you, sweet... Resident. Perhaps we will meet again in another decade, provided you keep your figure.
      Until then, all my love from the beyond,
      Barney
    • Yarbay
      2295 Mesaj
      14 Kasım 2013 20:51:51
      quote:

Orijinalden alıntı: oktayd

Alıntıları Göster

para çoksa tatil ülkeleri.

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Pasaportsuz hangi ülkelere gidebiliriz
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.