Şimdi Ara

Arabada dinlenecek en kopma şarkılar..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
10.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arabesk türü şarkılar sizi hayattan koparabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :Fatih: -- 23 Kasım 2007; 20:09:20 >
  • Evet bildikleriniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bastien -- 23 Kasım 2007; 20:23:29 >

• Linkin park türevleri hızlı şarkılar önermiyorum insanı tehlikeye sevkediyo
  • kalwi and remi-explosion
    ludacris-act a fool(dirty) ikisini tavsiye ederimm..
  • Ben otobüste gidiyorum bir gün. Kafamıda cama dayamışım. Yandan bir tane araba geçiyor. Baktım arabaya doğan görünümlü şahin ama arkasında kartal yazıyor öyle bir sentez Herneyse adam camları açmış son ses Ceza dinliyor. Kafamı çevirdiğimde duyduğum ses şöyleydi " mamını mamını mamını mikrofon şov hop mamını mamını mamını mikrofon şov... "
  • Slipknot Evde, arabada, uçakta, gemide her türlü kopartır seni
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nuri Alço

Ben otobüste gidiyorum bir gün. Kafamıda cama dayamışım. Yandan bir tane araba geçiyor. Baktım arabaya doğan görünümlü şahin ama arkasında kartal yazıyor öyle bir sentez Herneyse adam camları açmış son ses Ceza dinliyor. Kafamı çevirdiğimde duyduğum ses şöyleydi " mamını mamını mamını mikrofon şov hop mamını mamını mamını mikrofon şov... "

Zuhaaaaa

• Tiesto-BASS!
  • Gökçe Kırgız - Kalbime Gömerim O Zaman

Sınıfta yanımdaki Arabesk-Fantezi müzik manyağı kız, sürekli bu şarkıyı söylüyor. İlk dinlediğimde gülme krizine girmiştim nakaratını dinleyince.
  • quote:

Orjinalden alıntı: radyasyo_N

Slipknot Evde, arabada, uçakta, gemide her türlü kopartır seni

Limpbizkit daha çok kopartır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: esrarengiz08

kalwi and remi-explosion
    ludacris-act a fool(dirty) ikisini tavsiye ederimm..

İndirdim. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bastien -- 23 Kasım 2007; 20:17:26 >
  • en disconnect şarkılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehmet K. -- 23 Kasım 2007; 20:30:07 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nuri Alço

Ben otobüste gidiyorum bir gün. Kafamıda cama dayamışım. Yandan bir tane araba geçiyor. Baktım arabaya doğan görünümlü şahin ama arkasında kartal yazıyor öyle bir sentez Herneyse adam camları açmış son ses Ceza dinliyor. Kafamı çevirdiğimde duyduğum ses şöyleydi " mamını mamını mamını mikrofon şov hop mamını mamını mamını mikrofon şov... "

Ooo senin sevdiğin tür şarkı varmış

bu arada slipknot tavsiye etmem, tabi bir adamın bağırmasını dinlemek istemiyorsan..

bide The Dandy Warhols-We used to be friends iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Free Bird -- 23 Kasım 2007; 20:21:14 >

• quote:

Orjinalden alıntı: kArpUz3

araba dinlenecekmiş yormayalım

Berbattı.
  • Krayzie Bone-Runnin With The Ak47
  • evet devam edin sağlam bikaç parça lazım arşivdeki şarkıları tekrar tekrar döndürmekten bıktım hiç dinlemediklerimi bile dinledim onlardan bile sıkıldım.
  • Tom Snare-Philosophy
    Pakito-Moving On Stereo
  • ottomix - raggasex

dikkat et taşlamasınlar arabayı
  • Dediklerinizin hepsini indirdim, teşekkürler..

Devam ...
  • Benny Benassi Statisfaction (Hastayım şu smileye ya)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.