Şimdi Ara

ALMAN KRALINI SEÇELİM TGA MI YOKSA ACTROS MU

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
252
Cevap
2
Favori
213.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: BmCpRo827

..Akraba Çıkıcaz Belki..

pek sanmiyorum.......sizden sadece procu cikar....arkadas cargocuymus
  • F2000, TGA ve TGX... Otobüste bile MAN bence. Seviyorum MAN'ı.
  • bence ağır nakliyede ve inşaatta tga dır.ama uluslararası trasportta actros az farkla galip gelebilir.bütün arkadaşların düşüncelerini merak ediyorum

• Sorman Hata.Tabiki Man..Gerek Ağır İşte,Gerek Güçte,Gerek Sağlamlıkta Hepimiz Biliyoruz Tga Serisini..Örnek Vermek Gerekirse Biraz Konumuz Dışı Ama 18.410 Tga Larla 1840 Axorları Karşılaştırınca Herşey Ortaya Çıkıyor..
  • ACTROS HER ZAMAN TGA dan ustundur. tmm beygır gucu olarak man ustun ama bazı arkadaslar man saglamdır fln demıs ama yanılıyosunuz bende gecen seneye kadar öle sanıyodum takı kaza yapmıs bır tga xxl gördukten sonra ınamadım hadı tmm tampon carbon fıber ama her tarafmı cargon fıber olur arkadas her taraftan saman parcaları gıbı parcalar cıkmıstı. bu arac bolu dahını cıkarken bı kamyona arkadan vurmus ve pert olmustu. ama ıkısı arasında actros agır basar. man eskı populerlıgını kaybettı. actrosun teknolıjısı sesı göruntusu konforu tga dan ustundur. işte size kendı cekımım olan 2008 model tga arac bizim firmadan macarıstana calısıyor aracın sahıbı ızmırlı ali ceken dıye bı abımız macarıstan - izmir 2 günde gidiyo saskınlıkla izliyoruz onu ayda 3 servıs yapıyo .. allah kolaylık versın kendısıne..

[simage][img=http://img187.imageshack.us/img187/2015/dsc00462fp6.th.jpg][/simage]
  • aslinda ne actros,nede TG serisine hayranligim var...sonucta bu iki üretici 10 sene öncesine kadar
    harika ve dayanikli araclar üretiyordu...actros ilk 1996 senesinde cikmisti,ve ciktigi yildan itibaren birsürü sanziman problemleri...
    Tg 2000 senesinde ticaret dünyasina merhaba demisti, bir sürü motor,sanziman, yürüyen aksam problemleri ve hatta acilirken
    asfalta düsen soför kapilari..neyse, bu kusurlarin cogu mazide kaldi,ama her yönden MB,Man dan bir adim daha önde..sonucta
    MAN , köklü bir motor üreticisi..motor, türbin, gemi motorlari vs.vs....yani MAN, bu alanda parayi kiriyor...
    Kamyonlari öylesine üretiyor,kamyonlari kaliteli olsa yada olmasa ne yazar...millet sonucta MAN kamyonlarina ilgisini devamli gösterir...sonucta bir sürü tIRCI arkadasim var ,man ,mb ve iveco kullananda var....
    ama hepsi icin bir top 3 var...
    Volvo-Scania ( isvec ekolü ) ve DAF.....
    MAN ve Mersonun en büyük avantaji,Avrupa ve dünya genelinde genis bir servis agina sahip olmasi....

neyse oyumu kullanayim : actros
  • jasbern arkadaş öyle diyosun tamam actros konfor arabası ama neden öyleyse isveç in güvenlik standartlarını karşılamıyor oysa tga isveç güvenlik testlerini geçmiş... demek istedğim şu man dayanıklılık konusunda benim fikrimce daha iyi ama transportta merso bi adım öne çıkabilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: jasberny

ACTROS HER ZAMAN TGA dan ustundur. tmm beygır gucu olarak man ustun ama bazı arkadaslar man saglamdır fln demıs ama yanılıyosunuz bende gecen seneye kadar öle sanıyodum takı kaza yapmıs bır tga xxl gördukten sonra ınamadım hadı tmm tampon carbon fıber ama her tarafmı cargon fıber olur arkadas her taraftan saman parcaları gıbı parcalar cıkmıstı. bu arac bolu dahını cıkarken bı kamyona arkadan vurmus ve pert olmustu. ama ıkısı arasında actros agır basar. man eskı populerlıgını kaybettı. actrosun teknolıjısı sesı göruntusu konforu tga dan ustundur. işte size kendı cekımım olan 2008 model tga arac bizim firmadan macarıstana calısıyor aracın sahıbı ızmırlı ali ceken dıye bı abımız macarıstan - izmir 2 günde gidiyo saskınlıkla izliyoruz onu ayda 3 servıs yapıyo .. allah kolaylık versın kendısıne..

[simage][img=http://img187.imageshack.us/img187/2015/dsc00462fp6.th.jpg][/simage]

Sağlamlık Dediysek İllede Kabinin Sağlamlığı Değil.Şase Sağlamlığı,Fren Sağlamlığı,Aks Sağlamlığı.Kabin Sağlamlığındanda Üstündür Ama Onu Saymıyorum.Benim İçin Önemli Olan Yürüyen Aksamın Sağlam Olması..Ağır İşe Gelir Olması..
  • actros bence
  • eray dayım ne diyor sa odur
  • ACTROSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

• mercedesten kamyon man dan otobüs olmaz
  • O LAF tarıhe karıstı artık ıkı markada agır vasıta sektöründe iyi işler yapıyor. özellıkle mercedes actros cok kalıtelı ve teknolojık bır arac

• quote:

Orjinalden alıntı: *bambam*78

mercedesten kamyon man dan otobüs olmaz

ne anlarsın sen bee mercedesten kamyon mandan da otobus demekki senin qibilerdende şöför olmazmış haa
  • quote:

Orjinalden alıntı: jasberny

ACTROS HER ZAMAN TGA dan ustundur. tmm beygır gucu olarak man ustun ama bazı arkadaslar man saglamdır fln demıs ama yanılıyosunuz bende gecen seneye kadar öle sanıyodum takı kaza yapmıs bır tga xxl gördukten sonra ınamadım hadı tmm tampon carbon fıber ama her tarafmı cargon fıber olur arkadas her taraftan saman parcaları gıbı parcalar cıkmıstı. bu arac bolu dahını cıkarken bı kamyona arkadan vurmus ve pert olmustu. ama ıkısı arasında actros agır basar. man eskı populerlıgını kaybettı. actrosun teknolıjısı sesı göruntusu konforu tga dan ustundur. işte size kendı cekımım olan 2008 model tga arac bizim firmadan macarıstana calısıyor aracın sahıbı ızmırlı ali ceken dıye bı abımız macarıstan - izmir 2 günde gidiyo saskınlıkla izliyoruz onu ayda 3 servıs yapıyo .. allah kolaylık versın kendısıne..

• ben şöför degilim sadece gözlem pro cu kaptana sor bandırmalı anladım kadarıyla ben bagfaş diye bi fab dacalışıyorum icerde bi rampa var procu abimiz bilir cok cıkamayan merso gördüm .arıza yapan ama defransiyel dagıtan ondan diyorum
  • quote:

ben şöför degilim sadece gözlem pro cu kaptana sor bandırmalı anladım kadarıyla ben bagfaş diye bi fab dacalışıyorum icerde bi rampa var procu abimiz bilir cok cıkamayan merso gördüm .arıza yapan ama defransiyel dagıtan ondan diyorum

merso cıkamıyor dıger marka araclar cıkıyor öylemı su mersedesle pro yu karsılastırmıyomusun delı edıyosunuz benı.proyu ve bmc yı karsılastıracaksan git ford la karsılastır.nedir bu sizdeki mercedes düsmanlıgı biri frenlerı tutmuyo dıyo bırı cekişi kötu dıyo artık kabullenın otomotıv sektörünün lideri mercedes tir. bu kadar mercedes alan adamlar salak mı dunyanın en buyuk tır fılosuna sahıp fırması olan WİLLİ BETZ salak mı adamlarda 10000 tane arac var hepsı fırma kurulaldan berı mercedes.hadı wıllı betzı gectık.dıger fırmalar bu sektörun %30 merso dıyo buna ne dıyceksınız.
  • merso cıkamıyor dıger marka araclar cıkıyor öylemı su mersedesle pro yu karsılastırmıyomusun delı edıyosunuz benı.proyu ve bmc yı karsılastıracaksan git ford la karsılastır.nedir bu sizdeki mercedes düsmanlıgı biri frenlerı tutmuyo dıyo bırı cekişi kötu dıyo artık kabullenın otomotıv sektörünün lideri mercedes tir. bu kadar mercedes alan adamlar salak mı dunyanın en buyuk tır fılosuna sahıp fırması olan WİLLİ BETZ salak mı adamlarda 10000 tane arac var hepsı fırma kurulaldan berı mercedes.hadı wıllı betzı gectık.dıger fırmalar bu sektörun %30 merso dıyo buna ne dıyceksınız.

%30 u olsun mersonun ama actros bence türkiye koşullarına uygun bi araç değil actros otoban arabası onla git uluslararası çalış tamam
  • Dağ Bayır Çık Anlarsın Kardeşim.Tabi Fren Yok.Disk Fren Koymuş Ama Fren Denilmez.Mercedes 2521 de Dahi Böyle.Çekiş Konusuna Gelince 3228 i Neden Biçiyor Bütün Arabalar Rampada..Actrosla SCaNiA-Man In Dediği Gibi Transport Uluslar Arası İş Yapabilirsin.Ağır İş Arabası Değil.Elektronik Kaçıyor Parçaları..
  • quote:

ben şöför degilim sadece gözlem pro cu kaptana sor bandırmalı anladım kadarıyla ben bagfaş diye bi fab dacalışıyorum icerde bi rampa var procu abimiz bilir cok cıkamayan merso gördüm .arıza yapan ama defransiyel dagıtan ondan diyorum

Evet Bende Bandırmalıyım.Önceden Ehliyet Yokken Eski Enterlerle Doçlarla Çok Çalıştık Bağfaşta.Sen Neresinde Oturuyorsun Bandırmanın..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.