Şimdi Ara

ALMAN KRALINI SEÇELİM TGA MI YOKSA ACTROS MU (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
252
Cevap
2
Favori
213.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş

ALMAN KRALINI SEÇELİM TGA MI YOKSA ACTROS MU

• Bu konuda TGA ıle ACTROS'u epeyce tartısmıstık . Man tga xxl 'dakı konfor gercekten guzelmıs test ettıkten sonra anladım ve fırmamıza 7 adet 18.433 1 adet 18.530 XXL almıs bulunmaktayız.

Suan fılomuzda Actros,MAn ve Magnum araclar bulunuyor onumuzdekı 6 aylık perıyotta Man'ın ısletım malıyetlerı hakkında bılgıye sahıp olacagım ardından Man hakkında kesın yorumu yapabılırız.

ılk fotolar

Not: Araclar macar plakalıdır.

• Almanyadan iki ayri ACTROS biri tir digeri kamyon . . .

• duruma göre değişir ;)
    Güç diosan MAN Konfor diosan Actros
    sade ve net

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teddy.03 -- 24 Nisan 2011; 8:57:26 >
  • Yeni Kral Actros:

proje 2 milyar avro tuttu...70 milyon km ( 20 si yollarda ) test edildi...
    421 ila 510 HP..yakit eski modele göre %4 azaldi...motor ömrü : 1milyon 200Bin Km...
    opsiyon olarak aracta güvenlik komponentler mevcut, yani tehliklei bie anda kendini
    frenliyor veya trafik TIKANIKLIGINDA öne gidip veya frenliyor( assistant ),sürücü koltiginda
    masaj funksiyonu , egri zeminde park edildiginde YATAGIN su kantari ile denge ayari vs vs ..

yeni actros

• valla tarih derslerinden hatırladığım bi tane alman kral var o da kral ŞARLKEN...
  • hic sevmedim bu tipi

• F2000, TGA ve TGX... Otobüste bile MAN bence. Seviyorum MAN'ı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SCAnia---MAN

bence ağır nakliyede ve inşaatta tga dır.ama uluslararası trasportta actros az farkla galip gelebilir.bütün arkadaşların düşüncelerini merak ediyorum

ikisinin arasinda bir secm yapmak gerekirse...
    SCANIA diyorum tirda. kamyonda adam.sektorun .babasi ama actrosu sirf mercedes i sevdigimden seviyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok ilginç adam şöförüm vede bu işi profosyonelce yapıyorum çekirdekten yetiştim rahatıma bakarım v.s demiş sonrada scania demiş
    çok ilginç

yaklaşık 700 araçlık bi filonun içersindeyim ve toplamdada enaz 40 ayaklar dahil 1500 den fazla araçla haşır neşir olan biri olarak vede enaz 3000 şöförle birebir muhatap olup fikrini bildiğim bilgiler doğrultusunda forza actros derim 1848 den bu yana cıkan tüm actros lar scania dan enaz 2 adım ilerdedir
    kaldıki 1858 felan saymıyorum

1844 şuanda piyasadaki tüm mal sahibi ve şöförlerin rüyalarını süslüyor

sadece şuna cevap versin scania diyenler KABİN İÇİNDE KAÇ TANE ÜST RAFINIZ VAR VEDE NE KADAR KULANIŞLI
    başka sorum yoktur hekim bey....
  • Şehir içi nakliyat için yeni ekmek teknesi ford transit uzun şase kamyonet almayı düşünüyorum. Kamyonet için ayıracağım tutar 25.000 TL hangi model ve tür kamyoneti önerirsiniz. Malum özellikle transitin birçok türü var . Kamyoneti kırsalda da kullacağım için sağlamda olması gerekiyor. ikinci elde fiyat yakıt dengisi ile ne önerirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.