Şimdi Ara

trafik sigorta limiti ve kasko..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni aldığım aracımın trafik sigortasını koç allianztan yaptırdım ve sigortacı ancak sigortanın 5750 YTL ye kadar olan hasarı karşıladığını söyledi.Bu limit doğrumudur?
    Ayrıca kasko yaptıracam ve ben yine koç tan kasko düşünüyordum ancak biraz interneti ve şikayetvar.com bakınca aklım karıştı.Para verip sorun yaşamak istemiyorum.Aracım fiat marka siz hangisini önerirsiniz.Burada verilen rtakamlarda Anadolu:950 Ytl.
    koç:875 Ytl. Axa:840 Ytl istedi.

• Aracın marka model ve motor hacmine göre değişir sigorta şirketine göre değişir.
    bunları belirtirsen cevap vermek daha kolay olacak.
  • Şu an 8.000 YTL ye kadar ödeme yapıyor trafik sigortası .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guide -- 21 Kasım 2007; 12:46:15 >
  • Ben sigortayı daha dün yaptırdım. Geçen yılki pirim 122 ytl idi. Teminat ise 5.750 ytl idi.
    Bu yıl ise pirim yine 122 çıktı teminat ise 8.000 ytl olarak gözüktü. Eski sigorta güneş sigorta idi bu yıl güven sigortadan yaptırdım.
    Teminatlar da geçen yılki sigortama göre bir hayli artmış oldu.
    Araç imzamdaki araç.
    zorunlu Trafik Sigortası modele göre değişiyor mu neye göre hesaplanıyor pirim acaba bilgi veren olursa sevinirim.
  • şirkete....ikametgadh ve plaka iline... araç tipine...

quote:

Orjinalden alıntı: hakan_80

Ben sigortayı daha dün yaptırdım. Geçen yılki pirim 122 ytl idi. Teminat ise 5.750 ytl idi.
    Bu yıl ise pirim yine 122 çıktı teminat ise 8.000 ytl olarak gözüktü. Eski sigorta güneş sigorta idi bu yıl güven sigortadan yaptırdım.
    Teminatlar da geçen yılki sigortama göre bir hayli artmış oldu.
    Araç imzamdaki araç.
    zorunlu Trafik Sigortası modele göre değişiyor mu neye göre hesaplanıyor pirim acaba bilgi veren olursa sevinirim.
  • trafik 8.000 ytl ödüyor.
    ve eskisi gibi her şirketin trafik primi aynı değil.serbest piyasa yani.normalden %5 aşağıya,%10 yukarıya kadar yapabiliyorlar.yani sigorta şirketleri arasındaki fark bu kadar.kasko gibi oldu...
    kasko ise koç'tan düşük çıkabilir.sanırım tofaş-fiat'a biraz ucuz çıkıyordu.ama yinede farklı şirketlerden fiyat alın.
  • Fıat marka araçlara en ugun kasko diye bir arkadaş konu açmıştı. aşağıdaki linkte bulabilirsiniz. Ben yıllardır AXA-OYAK sigortalıyım bir kez bile sorun yaşamadım. size verilen fiyatta en uygun çıkmış gibi duruyor. Bence OYAK a da gönül rahatlığı ile kasko yaptırabilirsiniz.
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=19217051&key=ko%E7%2Callianz
  • Sizden istedikleri paradan çok verdikleri teminatları dikkate alın! Markalar arası çok farklılıklar olabiliyor. Ben toyota marka aracımı aksigortanın toyotalara özel poliçesinden yaptırıyorum çok avantajlı oluyor ve de hiç sorun yaşamadım yetkili servisle aynı çatı altında olduğundan işlemlerle hiç uğraşmıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.