Şimdi Ara

Terminator: Salvation - The Videogame (ÇIKTI) (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
416
Cevap
1
Favori
44.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende bu oyunu oyna sil geç şeklinde oynanacağını düşünüyordum, yarın oynar silerim artık
  • quote:

Orjinalden alıntı: venomtrk

bende bu oyunu oyna sil geç şeklinde oynanacağını düşünüyordum, yarın oynar silerim artık

Dostum sende win 7 vardı win 7 de sorun çıkarıyor mu
  • quote:

Orjinalden alıntı: arthur20

quote:

bende bu oyunu oyna sil geç şeklinde oynanacağını düşünüyordum, yarın oynar silerim artık

yarına bakacağım sorunsuz oynarsam yazarım

• quote:

Orjinalden alıntı: feriox

Oyunu kurmamla bitirmem bir oldu çok kolay ve çok kısa sürüyor. süper bir oyun olmasada oynamaya değer.
    Bütün filmler boyunca kaçtıkları Terminatörleri ipe dizmek ilginçti Grafikler bence iyiydi, sesler vasat oynanabilirlik ise yeterliydi. 6/10 diyor ve oyunu siliyorum

böleyse gerçekten vaktimi harcamıyim bunun için başka bişey oynarım

• Oynadım oyunu,o kadar kötü değil.Oynanılabilirlik sağlam olsa iyi bir oyun olurmuş.
  • Win7 de çalışırmı diyen arkadaşlara hemen söyliyim çalışıyor ben denedim fakat bir şey sorucam bu oyunda detaylı grafik ayarları yok grafik ayarlarını yükseltmek için bir *.ini dosyası gibi bişi varmı bilgisi olan bir arkadaş yardımcı olursa sevinirim
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: arthur20

quote:

yarına bakacağım sorunsuz oynarsam yazarım

Windows 7 de çalışıyor aşağıda menüden resim yeni çektim

Terminator: Salvation - The Videogame (ÇIKTI)

• Arkadaşlar oyunu indirdim ve bitirdim 5-6 saatte bitiyor (eğer Easy ayarlamazsanız) gerçekten oyunda iyi aksiyon var siper alması çok zevkli robotlar ateş ederken kayarak siper değiştiriyorum üstümden mermiler geçiyor gerçekten bu olay süper olmuş siperler bazen dayanmıyor kırılıyor M4 RPG ve makinalı kullanması da güzel olmuş grafiklerde gayet yerinde bu oyun minumum 70 puan alır yani beni se 77 veriyorum (bir keresinde şu T robotları çok yaklaşmıştı bana sonra boğazımdan tuttu havaya kaldırdı ben ise halen ateş ediyorum belki bırakır diye ama o aldı beni bir fıcıttı game over)
  • Şu ilk bölümdeki Avcı Katil'in silahlarını nasıl yok edicez yahu?Bir tek silahlarını vuramadım.
  • RPG ile vuracaksın tam ortasına....
  • güzel oyun ilerledim biraz, grafiklerde ortalamanın üstünde ama alev efekti gerçekten çok hoşuma gitti güzel yapmışlar baya.

Terminator: Salvation - The Videogame (ÇIKTI)

Fakat robotların yapay zekası fazla yapay duruyor, belirli kalıplar var onların dışına çıkmıyor.

Eğer zaman makinasını dahi bulan Skynet gerçekten varolsaydı, bu robotların yapay zekası o kadar gelişmiş olurdu ki insanların savaşmaya olanağı olmazdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venomtrk -- 24 Mayıs 2009; 15:20:55 >

• Robot dediğin taktik yapamaz hoca, bi de bunlar ilk halleri. 2020'lere gelince gör sen . Oyun bizim gördüğümüz gelecekten 10, filmden 2 yıl önce geçiyor.
  • ne yapmasını bekliyorsunuz Robotların sizin gibi siper almasını felanmı ? zaten sapıtıyorlar sağdan ateş edince oraya dönüyor soldan ateş edincede sola dönüyor sonunda karasız kalıyor olması gerekende bu zaten...
  • venomtrk :

Dostum sağol Bu arada optimizasyonda iyi görünüyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pro-Gamer

RPG ile vuracaksın tam ortasına....

Onu yaptım,arabanın üzerinde giderken vuramıyorum.
  • PC ye oyun sorunsuz yüklendi.

Ama bayagı kastı...(asus 6800 gt ekran kartım var) 800x600 çözünürlükte 15-25 Fps...1280x1048 çözünürlükte 2-3 fps..

Garfikler fena değil...

bilgilendirme yapan arkadaşlara teşekkürler....

Şu sıralar oynanabilecek bir oyun ama donanım değiştir artık diyor anlaşılan...
  • Bende dün oynayıp bitirdim. Medium oynanış modunda 4 saat filan sürdü. Açıkçası pek beğendiğimiz söyleyemem. Vasat bir film oyunu olmuş. X-Men Origins: Wolverine bunu 5e katlar :)
  • Terminator Salvation CLONEDVD [WARG]

Bu sürümü indirip kuran oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sp@wn -- 25 Mayıs 2009; 12:47:50 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: sp@wn

Terminator Salvation CLONEDVD [WARG]

Bu sürümü indirip kuan oldu mu?

evet oynuyorum ben bu sürümle, sorun yok
  • Oyun güzel ilerledikçe hiç sıkılmadan zevkle oynanabiliyor.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.