Şimdi Ara

Deşifrede Ard arda ölen 3 mühendis konuşulacak.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İyi geceler.

• resmen katliam neyini konuşacaklar ölen elemanın sınıf arkadaşı tanıdık oğlan dışarı gitti bu sebepten ilerleme şansı yok neyapcam diyo zaten bişi yapsan işte sonucu dedi ankaranın göbeğinde nişanlısıyla hemde kestiler adamı dedi şok olmuştum bu konuşmadan sonra bi torna makinasıyla yapılacak onlarca malzeme var yaptırmıyolar dedi milyonlarca dolar akıyo dışarı demişti bana konuşacak laf bulamadım adamın ölme sebebide abd nin bi sistemivarmış uçaklarda isterse uydudan uçaklar uçmaz hale getirilebiliyomuş onu çözmüş bu elemanlar sonra ................
  • ASELSAN da mühendisler mi bunlar?

bir de saat kaçta?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osstation -- 15 Kasım 2007; 23:47:21 >
  • eyvallah izyeleyek gardaşım
  • Aynen dedigin gibi ama sadece bir kismi dogru ucmaz hale degil kendi sattigi sistemle istedigi ucak nerde ne yapiyor gorebiliyordu dolayisiyla istedigi bilgiyide alabiliyordu.Her hangi bir durumda bizim ucaklar acik hedef bizim degil dunyada bu sistemi kullanan butun ucaklar amerika tarafindan nerde ne yukte ne hizde ne dogrultuda vs... gorulebiliyor bu muhendisler bu programi kirdiklari icin ve turk ucaklari icin isi tersi duruma ceviricek duruma getirdiklari icin oldurulduler ve calismalarida calindi suan hersey sifirdan denecek duzeyde yeniden baslandi kodlar ortada ama ne oldugunu bu olen 3 genc muhendisten baska kimse bilmiyor.Cok yazik kuklada oteye gidemiyorz.Herkesin gozu kapali 3 maymun
    quote:

Orjinalden alıntı: hunter06

resmen katliam neyini konuşacaklar ölen elemanın sınıf arkadaşı tanıdık oğlan dışarı gitti bu sebepten ilerleme şansı yok neyapcam diyo zaten bişi yapsan işte sonucu dedi ankaranın göbeğinde nişanlısıyla hemde kestiler adamı dedi şok olmuştum bu konuşmadan sonra bi torna makinasıyla yapılacak onlarca malzeme var yaptırmıyolar dedi milyonlarca dolar akıyo dışarı demişti bana konuşacak laf bulamadım adamın ölme sebebide abd nin bi sistemivarmış uçaklarda isterse uydudan uçaklar uçmaz hale getirilebiliyomuş onu çözmüş bu elemanlar sonra ................

• yukarı..sağolun uyardığınız için
  • malak magazin programlarından sıra gelirse izlicez...
  • arkadaşlar su an izleme şansım yok ama izledikten sonra gene buraya bi özet geçerseniz çok makbule geçer
  • bu program kaçta hangi kanalda onları da belirtseniz makbule geçer
  • Keşke biriniz bunu kaydedebilse...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.