DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
mecidiyeköyden zincirlikuyu kore şehitleri caddesine nasıl gidilir??
2
Cevap
0
Favori
4.617
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> mecidiyeköyden zincirlikuyu kore şehitleri caddesine nasıl gidilir??
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      682 Mesaj
      15 Kasım 2007 17:56:44
      mecidiyeköyden zincirlikuyu kore şehitleri caddesine nasıl gidilir??
      hangi otobüse nereden binilir kaçıncı durakta inilir.yardım eden arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

• Binbaşı
      1297 Mesaj
      15 Kasım 2007 18:58:38
      otobüse binmene gerek yok.kore şehitleri caddesi esentepe'de.mecidiyeköy'e yakın yani.yürüyemem diyorsan taksiye bin. 3.5 lira falan yazar.taksicilerin çoğu bilir zaten orayı.eğer yürüyecem diyorsan vatan gazetesinin 250-300 metre ilerisinde solda kalıyor.oradaki simitçilere falan sor söylerler.basit bir yerde.

"Doğru kulağa hoş gelmez. Kulağa hoş gelen doğru değildir. İyi insanlar tartışmaz. Tartışan insanlar iyi değildir.Bilen kişi öğrenmemiştir. Öğrenmiş kişi bilmez." Lao Tsu
    • Çavuş
      48 Mesaj
      07 Mart 2012 15:51:01
      Bu konuda yardımcı olabilecek biri var mı acaba? Yeni konu açmak istemedim. Mecidiyeköy Metrobüs Durağı'nın oradan Kore Şehitleri Caddesi'ne nasıl gidebilirim. Adresde Zincirlikuyu yazıyor ama Zincirlikuyu metrobüs durağına yakın mıdır? Bi bakın bana yardım edin bi zahmet.

[YiĞiT ÖzGüR ve Uykusuz FaN CLuB]

Düşme Peşime.. Düş Peşindeyim..
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> mecidiyeköyden zincirlikuyu kore şehitleri caddesine nasıl gidilir??
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.