Şimdi Ara

^^Nokia N95 Hakkında Her Şey^^ (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.333
Cevap
15
Favori
1.222.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de yeni sürüme terfi etmiş bulunkatayım , Galeri ve Menü hızı dehşet olmuş bakalım kurcalamalara devam
  • Yeni versiyon notları:
    1-Telefonun tüm programları daha hızlı açılıyor ve bana göre kesinlikle daha iyi bir versiyon.
    2-Maps için Türkiye haritasını tekrar yüklemek zorunda kaldım, internal GPS bağlantısı yine aynı yavaşlıkta, BT GPS receiver ile 1 dk bile sürmüyor(ev içi)
    3- PC suite yedek dosyasını geri yüklerken nedense daha önce yüklü olan Tomtom 6.02 uçtu tekrar yüklemek zorunda kaldım, diğer tüm programlar geri yüklendi.
    4-Fotoğraf için eklenen özellikler güzel
    5- Update öncesi yedekleme yaparken birkaçkez kablo bağlı olmasına rağmen PC suite ve sys trayde telefon bağlı değil uyarısı geldi, sonra windows yazılım yüklüyor dedi ve bağlantı tekrar kuruldu, software update i korka korka yaptım allahtan onda öyle birşey yapmadı (vista home premium 32 bit)
  • yokmu bunu çözümü yaw?
    quote:

Orjinalden alıntı: suleyman88

arkadaşlar telefonu açarken yüklüyor diye bişey çıkıyor çok bekletiyor nası hallederim bunu :(
  • quote:

yokmu bunu çözümü yaw?
    quote:

arkadaşlar telefonu açarken yüklüyor diye bişey çıkıyor çok bekletiyor nası hallederim bunu :(

Kardeş, muhtemelen güncellemeden önce hafıza kartına yüklemiş olduğun programlar yüklenmeye çalışıyordur. Bende de aynısı oluyordu. FAkat maalesef o programlar düzgün yüklenemiyordu. Ben de hafıza kartına format attım ve o programları tekrar yükledim. Sanırım aynı problem sende de var.
  • ShakeRRaceR

Oyuncak arabanızı cep telefonunuzdan kontrol etmek ister misiniz? Shakerracer ile evet.

Gerçekliği nedir bilemiyorum ama çok hoş.

• beyler daha once de sordum.. anadolu yakasında servis varmı? guvenilir? dusunce kırılan on kamera camını degistirecek ve bana telefonumu aynı gun geri verecek?
  • RotateME nasil calistiriyorsunuz arkadaslar birisi bana anlatabilirmi? Unsigned olanini indirdim onu signed yaptim SignSIS-GUI ile. Signed olan RotateME'yi telefona gonderdim kur diyorum "guncellestirme hatasi" yaziyor. Tarih falan degiserek denedim degismedi. Gozden kacirdigim bir nokta mi var? Cogu kisi kurmus kullaniyorda :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ngnzlr -- 28 Kasım 2007; 19:55:30 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: painkiller004

RotateME nasil calistiriyorsunuz arkadaslar birisi bana anlatabilirmi? Unsigned olanini indirdim onu signed yaptim SignSIS-GUI ile. Signed olan RotateME'yi telefona gonderdim kur diyorum "guncellestirme hatasi" yaziyor. Tarih falan degiserek denedim degismedi. Gozden kacirdigim bir nokta mi var? Cogu kisi kurmus kullaniyorda :)

İlk sayfada anlattığım yolla 15 kişiye falan yaptım. Hepsi sağlıklı bi şekilde kullanıyorlar.
    Bazılarında sertifika hatası verdi ama o da basit bir şey zaten düzeldi.
    Güncelleştirme hatası ilk defa senden duydum.
  • arkadaşlar merhabalar....
    -yeni versiyonda eklenenlere ilaveten herhangi bir videoyuda zil sesi olarak atayabiliyorsunuz.... baya hoş... saygılar
  • 2.02 RotateMe'yi yükledim , her ne kadar programda harf yerine dikdörtgen sembolleri de olsa 2.0.0'a göre daha performanslı bir de bu yeni FW ile birleşince güzel oldu..Artık Nokmote'un da çıkma zamanı gelmedi mi sizce ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: PHI

quote:

RotateME nasil calistiriyorsunuz arkadaslar birisi bana anlatabilirmi? Unsigned olanini indirdim onu signed yaptim SignSIS-GUI ile. Signed olan RotateME'yi telefona gonderdim kur diyorum "guncellestirme hatasi" yaziyor. Tarih falan degiserek denedim degismedi. Gozden kacirdigim bir nokta mi var? Cogu kisi kurmus kullaniyorda :)

İlk sayfada anlattığım yolla 15 kişiye falan yaptım. Hepsi sağlıklı bi şekilde kullanıyorlar.

Sana dosyalari yollasam acaba banada yaparmisin :)

• quote:

Orjinalden alıntı: Gokhan43

2.02 RotateMe'yi yükledim , her ne kadar programda harf yerine dikdörtgen sembolleri de olsa 2.0.0'a göre daha performanslı bir de bu yeni FW ile birleşince güzel oldu..Artık Nokmote'un da çıkma zamanı gelmedi mi sizce ?

Geç bile kaldı Nokmote.

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: PHI

quote:

Sana dosyalari yollasam acaba banada yaparmisin :)

Dosyalara gerek yok. N95'in imei numarasını gönder özel mesajdan. Bir de ben imzalayıp göndereyim sana sign halini. Bakalım düzelebilir.

• Arkadaşlar bugün N95 8 gb yaklasık yarım saat inceleme imkanım oldu arada kalite ve hız anlamında çok ciddi fark varsa N95 i verip N95 8 Gb alacaktım.

Ama N95 verip N95 8 GB da geçmek için ciddi bir avantaj göremedim ;) N95 i olan arkadaşların içi rahat olsun kesinlikle...

N95 8 GB da 8 gb lık hafızası ciddi bir artı ayrıca dış görünüm siyah oldugu için biraz daha güzel gb geldi bana. Tabi dış görünüm güzelde düz n95 inde çok geri kalır yanı yok ;)

Fakat hız konusunda çok anlamlı bir fark yok ki üstelik ben hala V12 i kullanıyorum ;) V20 ile hız problemide kalmayacak...

Ama ekran tam bir hayal kırıklıgı oldu benim için daha büyük ama daha iyi olmamış hatta kötüleşmiş, 50 cm den pixeller tektek sayılıyor, üstelik düz N95 in yanında çok sönük kaldı brightness i n95 e göre çok yetersiz. Ayrıca ekranda küçük font yazıların kenarları keskin degildi...:(

Değişim için geçerli tek sebeb hafıza konusu ki 8 gb MicroSD satın alarak aşılabilir. Diğer bir açıdan işi abartmak isteyen arkadaşlar için bu bir avantaj olarakta görülebilir yanında ikinci bir 8 gb micro SD ile 16 gb hafızaya bile sahip olabilirsin :) Ayrıca düz N95 bu 8 gb lık hafızaya ulaşmak için usb kablo dısnıda extra kart readerlarda kullanılabilir ki benim şu an N95 de USB baglantısı problemli oldugu için küçük dosyaları Blutooth ile büyük dosyaları ise PC deki card readerla yapıyorum... Bu sebeble musait bir zamanda teli servise bırakacagım diyorum ama aynı sorun N95 8 GB olsaydı 8GB lık hafızayı Blutooth üzerinden yönetmek çok sıkıntı olacaktı ki şimdiye bizim tel serviste solugu almıştı ;)

Bu arada N95 8 GB olan arkadaşlar yanlış anlamasın telefona kötü dediğim yok sadece düz N95 i olan arkadaşlar değişmeyi düşünüyorsa bir daha düşünsünler değişirken gereksiz yere bir sürü para kaybetmesinler ;)

• RotateMe yı tek yukleyemeyen ben kaldım desenıze...imzaladık hersey tamam ama sertıfıka hatası sertıfıka kısıtlaması falan hata verıp duruyor
  • yaw bende cok arada kaldım...degıssemı dıye...benı dusunduren kaydıragın ıyılestırılmesı ve sıyah kasa...8 gb hafıza cok zaten
    quote:

Orjinalden alıntı: mbsahan

Arkadaşlar bugün N95 8 gb yaklasık yarım saat inceleme imkanım oldu arada kalite ve hız anlamında çok ciddi fark varsa N95 i verip N95 8 Gb alacaktım.

Ama N95 verip N95 8 GB da geçmek için ciddi bir avantaj göremedim ;) N95 i olan arkadaşların içi rahat olsun kesinlikle...

N95 8 GB da 8 gb lık hafızası ciddi bir artı ayrıca dış görünüm siyah oldugu için biraz daha güzel gb geldi bana. Tabi dış görünüm güzelde düz n95 inde çok geri kalır yanı yok ;)

Fakat hız konusunda çok anlamlı bir fark yok ki üstelik ben hala V12 i kullanıyorum ;) V20 ile hız problemide kalmayacak...

Ama ekran tam bir hayal kırıklıgı oldu benim için daha büyük ama daha iyi olmamış hatta kötüleşmiş, 50 cm den pixeller tektek sayılıyor, üstelik düz N95 in yanında çok sönük kaldı brightness i n95 e göre çok yetersiz. Ayrıca ekranda küçük font yazıların kenarları keskin degildi...:(

Değişim için geçerli tek sebeb hafıza konusu ki 8 gb MicroSD satın alarak aşılabilir. Diğer bir açıdan işi abartmak isteyen arkadaşlar için bu bir avantaj olarakta görülebilir yanında ikinci bir 8 gb micro SD ile 16 gb hafızaya bile sahip olabilirsin :) Ayrıca düz N95 bu 8 gb lık hafızaya ulaşmak için usb kablo dısnıda extra kart readerlarda kullanılabilir ki benim şu an N95 de USB baglantısı problemli oldugu için küçük dosyaları Blutooth ile büyük dosyaları ise PC deki card readerla yapıyorum... Bu sebeble musait bir zamanda teli servise bırakacagım diyorum ama aynı sorun N95 8 GB olsaydı 8GB lık hafızayı Blutooth üzerinden yönetmek çok sıkıntı olacaktı ki şimdiye bizim tel serviste solugu almıştı ;)

Bu arada N95 8 GB olan arkadaşlar yanlış anlamasın telefona kötü dediğim yok sadece düz N95 i olan arkadaşlar değişmeyi düşünüyorsa bir daha düşünsünler değişirken gereksiz yere bir sürü para kaybetmesinler ;)

• Sorumuz arada kaynamasaN95 i olanlardan yorum bekliyorum önemli konular.
    quote:

Orjinalden alıntı: crux2005

Arkadaşlar bi video izledim adam yebi versiyonla youtube.com dan direk video izleyebiliyo.Onları bi test etseniz.Daha sonra şu boş ram olaylarına filan baksanız.Bildiğiniz gibi telefon ilk açıldığında yaklaşık olarak 29mb free ram oluyo yine eskisi gibi sitelere girdiğinizde hafıza dolu uyarıları veriyormu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: SİMBA

quote:

Orjinalden alıntı: f0rsaken

benim version 11.0.026
    tel bi süre açık kaldıktan sonra multimedya tuşu işlem yapmıyor.. ne normal şekilde multimedya menüsüne giriyor, ne de basılı tuttuğumda müzikçaları açıyor. restart tan sonra durum düzeliyor. bu problemle karşılaşan başka biri varmı?

firmware update görünüyo sanırım...

bana teli ilk aldığım hafta olmustu..format attım duzeldı..bu arada benım versıyonda 11

format attım ben de ama durum aynı..

firmware update işi de gözümü korkutuyo biraz.. daha önce 6681 i update yaptım.. bi süre sonra hafıza kartını görmemeye başladı.. firmware ile alakası varmı bilmiyorum gözüm korktu yinede, şimdi tereddütteyim biraz acaba update yapsam mı yapmasam mı

• quote:

Sorumuz arada kaynamasaN95 i olanlardan yorum bekliyorum önemli konular.
    quote:

Arkadaşlar bi video izledim adam yebi versiyonla youtube.com dan direk video izleyebiliyo.Onları bi test etseniz.Daha sonra şu boş ram olaylarına filan baksanız.Bildiğiniz gibi telefon ilk açıldığında yaklaşık olarak 29mb free ram oluyo yine eskisi gibi sitelere girdiğinizde hafıza dolu uyarıları veriyormu?

Evet Youtube direk açılıyor bildiğimiz sayfa hatta şu anda açık

Videoların hepsi var fakat cideo izlemek için tıkladığımda yine herşey normal olarak açılıyor ama video gösterilen yerde " Hello, you either have JavaScript turned off or an old version of Adobe's Flash Player.Get the latest Flash player" yazıyor ve Get the flash palyer'a tıklayınca da bi sonuca ulaşamıyorum..

• quote:

Orjinalden alıntı: hidrojenperoksit

yaw bende cok arada kaldım...degıssemı dıye...benı dusunduren kaydıragın ıyılestırılmesı ve sıyah kasa...8 gb hafıza cok zaten
    quote:

Arkadaşlar bugün N95 8 gb yaklasık yarım saat inceleme imkanım oldu arada kalite ve hız anlamında çok ciddi fark varsa N95 i verip N95 8 Gb alacaktım.

Kızakala ilgili sağlamlaşmış diye şeyler bende okudum ha sağlamlaşmış gb duruyor ama ondada hafif boşluk var. Yakında onlarda gevşer ;) 8 gb içinde yakında youtube de sağlamlaştırma videosu görecez diye düşünüyorum...:)

Bence değişirsen aradaki farka yazık edersin, ebay da n95 için siyah kasa takımı satılıyordu yakında gg de satılacaktır ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mbsahan -- 28 Kasım 2007; 20:24:22 >

• quote:

Değişim için geçerli tek sebeb hafıza konusu ki 8 gb MicroSD satın alarak aşılabilir. Diğer bir açıdan işi abartmak isteyen arkadaşlar için bu bir avantaj olarakta görülebilir yanında ikinci bir 8 gb micro SD ile 16 gb hafızaya bile sahip olabilirsin :)

N95 8gb de hafıza kartı girişi yok.. 8 gb hafızaya mahkumsun bi yerde.. ama normal N95 in 16 GB kartı destekleyip desteklemeyeceği konusunda birşey söyleyemeyiz burda avantaj 8GB olan modelde değil bence düz N95 te..

+ usb kablosu üzerinden veri transfer hızı yeterince hızlı değil gibi geldi bana.. hafıza kartını çıkarıp card reader ile yönetmek hızlı ve rahat bana kalırsa...

8GB modelin tek artısı 1200ma lık pili kalıyo geriye o zaman... renk konusu o kadar önemli değil.. ille de siyah yapıcam derseniz önceki sayfalarda bi arkadaş ebay üzerinde siyah N95 kapak seti linkini vermişti..

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.