Şimdi Ara

^^Nokia N95 Hakkında Her Şey^^ (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.333
Cevap
15
Favori
1.222.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Keşke gece gece bu saatte gaza gelmeseydim diyom.
    Ne güzel telefon problemsiz 3 aydır çalışıyordu :((

quote:

Orjinalden alıntı: SİMBA

eminim bilen arkadaşlar yardım edecektır ama cok kotu bır durum.. :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jerichooo -- 28 Kasım 2007; 0:43:11 >
  • Nasıl yapılıyor master reset

Telefon hiç açılmıyor

quote:

Orjinalden alıntı: godless

tek cözüm master reset

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jerichooo -- 28 Kasım 2007; 0:49:01 >
  • dostum benimde basıma aynı olay geldi..uzun bi süredir windows mobile kullanıyodum 2 hafta önce aldım n95 symbiana döndüm..alet bu gibi olaylara karsı gayet hassas..satıcınızla görüşünüz diye bi ekran cıkıyo ve ne yaparsan yap düzelmiyor..tek çözüm format
  • Ama benim telefon hiç açılmıyor ekranda görüntü yook ki
    Garantide hallederler mi acaba

quote:

dostum benimde basıma aynı olay geldi..uzun bi süredir windows mobile kullanıyodum 2 hafta önce aldım n95 symbiana döndüm..alet bu gibi olaylara karsı gayet hassas..satıcınızla görüşünüz diye bi ekran cıkıyo ve ne yaparsan yap düzelmiyor..tek çözüm format
  • sim kartı cıkarıp *,3,yes,on-off düğmelerine basarak bi hard format atmayı dene bakalım dostum...
  • merhaba
    dediğinizi yaptım sadece çok zayıf bir ekran nokia yazısı çıktı öyle kaldı ne yapmam lazım
    yoksa biraz beklemem mi gerekiyor

quote:

sim kartı cıkarıp *,3,yes,on-off düğmelerine basarak bi hard format atmayı dene bakalım dostum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jerichooo -- 28 Kasım 2007; 1:05:40 >
  • dostum telefon sarj oluyomu peki?sarj ettikten sonra söyledigim tuslara 5 saniye süreyle basmayı dene bence..yada istersen fazla zorlama servise gönder..
  • ohhh be nihayet bende dönebiliyorum artık
    rotate me hesabııı
    ama bu symbiansigned beni baya ugrastırdı dogrusu
    meret hıcbır e mail hesabını kabul etmıo
    ben bilgisayar.tv den almıstım ama su an onuda kabul etmıyo sanırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: soylu

quote:

Orjinalden alıntı: internetboy

yeni update i yükledim telefonuda bugün almışdım temaları bulamıyorum . Nokia kullanmamakdan kulanmayımı unutdum yoksa

topic tarihine bakıyorum,topic e bakıyorum acaba eskimi falan diye aramıza hoşgeldin desekmi?

hoşbulduk dostum . çok sağol. :)

......................
    Mac Os X - N95 :

Mac adres book daki kayıtları nokianın software plugin'i ile syn edebiliyorsunuz .

^^Nokia N95 Hakkında Her Şey^^

Bluetooth üzerinden yapıyor .Tiger daki isync yeterli ancak aşgıdaki plugin yüklemek gerek. ;
    Rehberdeki resimler telefonda görüntüleniyor.

(Nokia_N95_isync_plugin_1v1.dmg)

http://europe.nokia.com/A4299040 (sayfanın sağında)

leopard için

http://europe.nokia.com/A4423135

plugin yükledikten sonra isync çalıştırıp telefonu görünce isync aktarıma başlıyor.

itunes veya iphotodaki resimleri veya müzikleri aktarmak için :

videolu anlatım için

http://europe.nokia.com/A4423140

(Nokia Multimedia Transfer.app) . Program İtunes içinde N95 diye bir klasör oluşturuyor oluşturduğunuz playlisiti bu klasöre taşıyınca start music fill up şeçiliyor. ( Nokia Multi media tranfer kısmından )

n95 de bu program yeterli ;*.mp4a dosyalarını N95 kodec olmadan çalabiliyor.

Yüklemek için:

http://www.macupdate.com/info.php/id/25129/nokia-multimedia-transfer . Program USB veya Bluetooth üzerinde çalışıyor. N95 USB kablosuna takınca PC suiti şeçmek gerekiyor.

Oyun ,applikasyon , dosya vb. aktarımı :

http://europe.nokia.com/link?cid=PLAIN_TEXT_216038 adresinde videolu anlatım var.Nokia Multimedia Transfer programnın device browser kısmı aynı PC suitedeki nokia dosya yöneticisi gibi telefondaki ve hafıza kartındaki dosyaları görmeyi ve editlemeyi sağlıyor. *.sis dosyasını isyediğiniz yere atıp telefon üzerinden yükleyebiliyorsunuz. (USB kablosunu takınca PC suiti şeçmek lazım.)

Depolama aygıtı olarak:

Çekilen fotorafları ve videoyu aktarmak için USB takıp depolama aygtı olarak göstermekde yeterli. itunes muzikleride yukarıdaki program olmadan depolama aygıtına aktarır gibi aktarılabiliyor. Depolama aygıtı olarak USB takıldığında iphoto fotoları hemen algılıyor. Ancak algılan Media kart eğer yükleyeceğiniz resim video telefonda kayıtlı ise Nokia Multi media Transfer aplikasyonunu kullanmak gerek.

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi internetboy -- 29 Kasım 2007; 15:22:33 >

• millet.. makro mode da fotoraf cekerken... deklansore basıyorum.. goruntuyu baya netlestiriyo.. ayna gibi oluyo nerdeyse.. ama cektigi resim gayet bulanık.. nedir cozum ??
  • quote:

Orjinalden alıntı: tanerf82

millet.. makro mode da fotoraf cekerken... deklansore basıyorum.. goruntuyu baya netlestiriyo.. ayna gibi oluyo nerdeyse.. ama cektigi resim gayet bulanık.. nedir cozum ??

Ortadaki focus çerçevesi yeşil mi yoksa kırmızı mı? Kırmızı ise tam netleşmediğini gösteriyor. Yeşilken çekilen fotolar gayet net, şimdi denedim.
  • Arkadaşlar;

Şu an en güncel versiyon nedir? Benim telin versiyonu V 12.0.013
  • quote:

Orjinalden alıntı: OBOZDEN

Arkadaşlar;

Şu an en güncel versiyon nedir? Benim telin versiyonu V 12.0.013

Son versiyon 20.0.0.015
  • nokmote kullanan arkadaş varmı acaba???çıktımı program
  • yeni versiyonda ilk dikkat çeken düzenlemeler

Ram sorunu giderilmiş. Ram 2 katına çıkartılarak hafıza dolu gibi uyarılardan bizi kurtarmışlar.

Galeri eskiye oranla çarpıcı derecede hızlı. resimlere bakmak o kadar hoşuma gidiyorki :D

Eski versionda varmıydı yada türkçe desteği olmadığı içinmi kullanılamıyormuydu ? :S pek emin değilim ama yeni FW de farkettiğim arayan kişinin isminin söylenmesi. Hatasız ve net bir biçimde kim arıyorsa ismini söylüyor.

Artık Resim çekildiğinde 5 saniye bekletmiyor.. Resim ve video kalitesinde gelişme var gibi..
  • bi tek benmi kaldım şimdi
    resim kalitesinde bozulma olur diye korkuyorum
  • hayır kötüleşme yok aksine iyileşme var gibi.
  • arkadaşlar rotateme arkaplanda çalışmak zorundamı kullanabilmek için?ayrıca movingball ne işe yarıyo bilen var mı?dünde yazdım amam millet yeni güncellemenin heyecanından görmedi sanırım
    ayrıca ben bugün güncelleme yapım dedim ama cihaz yurtdışı diye riskten dolayı korkuyodum .gerçi dün necator arkadaşda sorun çıkmaz demişti ama bugun gördüm jerichooo arkadaşımızın telefonu sorun çıkarmış.şimdi gelde güncelle yiyosa
  • quote:

Orjinalden alıntı: by_engin34

arkadaşlar rotateme arkaplanda çalışmak zorundamı kullanabilmek için?ayrıca movingball ne işe yarıyo bilen var mı?dünde yazdım amam millet yeni güncellemenin heyecanından görmedi sanırım
    ayrıca ben bugün güncelleme yapım dedim ama cihaz yurtdışı diye riskten dolayı korkuyodum .gerçi dün necator arkadaşda sorun çıkmaz demişti ama bugun gördüm jerichooo arkadaşımızın telefonu sorun çıkarmış.şimdi gelde güncelle yiyosa

1. evet
    2.movingball, rotate me telefonunuzla uyumlumu diye deneme programı..
    3. dil problemi olursa nss ile düzeltebilirsin.riske girmemek için önce türkçe dil kodunu gir,sonra güncelle...

• Dün gece bende teli güncelledim.İnanılmaz hızlandı.Galeriye girdiğimde önceden resimleri açarken zorlanıyordu şimdi ise anında açıyor!!! ayrıca yeni update ile telefonun Wİ-Fİ bağlantı gücüde baya bir artmış.. Oyunları açarken eskisine oranlar farkedilir hızlanmalar oldu..Ayrıca şu meşhur key bug olayıda ortadan kalkmış.Şimdilik gözüme çarpan önemli yenilikler bunlar..
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.