Şimdi Ara

^^Nokia N95 Hakkında Her Şey^^ (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
24.332
Cevap
15
Favori
1.222.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • müzik çaların ara yüzü degismis.. bi tane daha visualization gelmis.. "circles"..
  • ben ediyom şimdi inşallah sorun çıkmas paylaşrım iiliklerini
  • ya settings falan toolsun altında yeni bi klasore kopyalanmıstı butun sistem araclarıyla beraber.. hafıza kartından eski tel. hafızasını geri yukleyince o klasor kayboldu hersey yine toolsun altında.. nasıl cozucem?
  • Ya arkadaşlar xmurat hoca nerelerde ya??? Olan bitenlerden inşallah haberi vardır. Burdan da kulaklarını çınlatayım dedim...
  • Menü den Araçlar Ayarlar Bağlantı Erişim Noktalarından girmiş olduğunuz tüm wireless internet listesini görüp silebilirsiniz...
  • oncelıkle o programdakı bı dosya bozulmus olabılır o programı tekrar ustune kur ve oyle kaldırmayı dene eger bu cozum olmadıysa o programla ılgılı dosyayı gecıcı olarak baska bı yere tası tasırken hata verıp tasımadıgı dosya varsa oo dosya bozulmus demektır onu sıl tekrar dene veya o harıc dıger dosyaları tası tekrar yukle
    dıger bı alternatıf bu lınkte
    http://www.cepilan.com/vbb/showthread.php?t=2736
    quote:

Orjinalden alıntı: warrior18

quote:

Orjinalden alıntı: realcem

quote:

yeni versiyonu yükledikten sonra hafıza kartında yüklü iki program çalışmıyor bunları kaldıramıyorumda ne yapmam lazım hafıza kartına format atmak istemiyorum başka bir yol varmı bilen bi arakdaş cevaplarsa sevinirim.

Programın üstüne gelip c tusuna basmayı denedinmi ?

evet denedim senin dediğin gibide kaldıramıyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radonk -- 27 Kasım 2007; 14:34:12 >

• quote:

Orjinalden alıntı: tanerf82

ya settings falan toolsun altında yeni bi klasore kopyalanmıstı butun sistem araclarıyla beraber.. hafıza kartından eski tel. hafızasını geri yukleyince o klasor kayboldu hersey yine toolsun altında.. nasıl cozucem?

biraz daha açarmısın pek 1 şey anlamadım

@taxable: ben varım
  • quote:

ya settings falan toolsun altında yeni bi klasore kopyalanmıstı butun sistem araclarıyla beraber.. hafıza kartından eski tel. hafızasını geri yukleyince o klasor kayboldu hersey yine toolsun altında.. nasıl cozucem?

Klasöre taşı dediniz mi öyle çözebilirsiniz... Taşı o klasör içinde taşır. Klasöre taşı da bir başka yere yada bir üst klasöre taşımanızı sağlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Reis-i Eagles

quote:

biraz daha açarmısın pek 1 şey anlamadım

@taxable: ben varım

Sen her zaman varsın hocam az şey öğrenmedim senden

• quote:

Orjinalden alıntı: necator americanus

ya arkadaslar bır ıkı sorum var
    1-) bu wlan aramalarında buldugu baglantılar lıste olarak her baglanmada karsıma cıkıyor nasıl temızleyebılırım lısteyı nasıl sorun oluyoo dersenız wlan agımın wpa sıfresını degıstırdım eskı sıfre ıle aynı addakı agıma baglanmaya falan calısıyor ve ben maalesef su msn lıve bı turlu baglanamadım baglantı noktasını kullanıcı tanımlı yazıyorum yınede baglanmıyor meret
    2-) bu rehberde ısım ararken mesala k ya basıyorum benım eskı 6230 dakı gıbı dırekt k ıle baslıyanlar gelmıyo ekranaıcınde k harfı gecenler lıstelenıyo ve bastada a ıle baslayanlar oluyo zaman kaybı oluyor
    3-) y browserda bı turlu klasor olarak kopyala yapıstır yapamadım baska n95 ıle uyumlu bı fıle maneger varmı f-explorer hala n95 ıle calısmıyo bıldıgım kadarıyla degılmı
    4-) bu bekleme ekranında en usttekı kısayollar nıye 6 tane ya kardesımde 6300 var 6 dan fazla belırleyebılıyorsunuz
    5_) bırde sadec mesaj klasorune dırekt sıfre koyabılecegım bı prog?

1- cevaplanmış
    2- bütün isim ve soy isimleri ya isime ya soyisme yaz k dediinde k ile başlayan isimleri ve soyisimleri bulur bide sıralamayı isim,soyisim biçiminde yap
    3- x-plore var ama yapıyomu bilmiorum
    4- 6300daki dönerli bizde sabit onlar sadece 6 tane onlardada multimedya menüsü yok ondan dönerli ve 6dan fasla
    5- program ismi bilmioyrum ama güvenlik tuş kilidi yap istersen

• tesekkurler ama 1. soru hangi topicte hatırlıyosan linkini koyarmısın
    quote:

1- cevaplanmış
    2- bütün isim ve soy isimleri ya isime ya soyisme yaz k dediinde k ile başlayan isimleri ve soyisimleri bulur bide sıralamayı isim,soyisim biçiminde yap
    4- 6300daki dönerli bizde sabit onlar sadece 6 tane onlardada multimedya menüsü yok ondan dönerli ve 6dan fasla
  • quote:

oncelıkle o programdakı bı dosya bozulmus olabılır o programı tekrar ustune kur ve oyle kaldırmayı dene eger bu cozum olmadıysa o programla ılgılı dosyayı gecıcı olarak baska bı yere tası tasırken hata verıp tasımadıgı dosya varsa oo dosya bozulmus demektır onu sıl tekrar dene veya o harıc dıger dosyaları tası tekrar yukle
    dıger bı alternatıf bu lınkte
    http://www.cepilan.com/vbb/showthread.php?t=2736
    quote:

quote:

Orjinalden alıntı: realcem

quote:

yeni versiyonu yükledikten sonra hafıza kartında yüklü iki program çalışmıyor bunları kaldıramıyorumda ne yapmam lazım hafıza kartına format atmak istemiyorum başka bir yol varmı bilen bi arakdaş cevaplarsa sevinirim.

Programın üstüne gelip c tusuna basmayı denedinmi ?

evet denedim senin dediğin gibide kaldıramıyorum...

ben en iyisi karta format atayım en temizi sanırım...

• quote:

tesekkurler ama 1. soru hangi topicte hatırlıyosan linkini koyarmısın
    quote:

1- cevaplanmış

Menü den Araçlar Ayarlar Bağlantı Erişim Noktalarından girmiş olduğunuz tüm wireless internet listesini görüp silebilirsiniz...
    Ben cevaplamştım diğer sorularını unutmuşum özür...

• zaten format atması lazım sen normal bilgisayarında bi programı d ye kurduğunda cye format basıp işletim sistemini yenilediğinde doğru dürüst çalışmaski hatta geçerli win32 uygulaması deil diyebilir.buda o hesap.
    karta format bas sonra teker teker kur.hem cihazda 0 formatlı yani
  • Ben de bugün yeni firmware i yükledim. Öncelikle menü geçişleri ve galerideki resim geçişleri müthiş hızlanmış. Kapağı aşağı kaydırınca sadece ekran dönüyor, multimedia açılmıyor. Ancak önceden temalar "araçlar" klasöründeydi. Şimdi ayarlar menüsünden ekran ayarlarında çıkıyor. Temaları yine klasör içine taşıma durumu olabiliyor mu acep ?
  • evet var. temaların üzerine gel. taşı deilde klasöre taşı var onu seç sonra araçlara at

bu arada yeni fw deki o multiM olayı ii olmuş gıcık ediyodu
    key bug çözülmüşmü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reis-i Eagles -- 27 Kasım 2007; 14:58:20 >
  • key bug çözülmüş deniyor. ben key bug hiç karşılaşmamıştım.

Bendeki eski versiyondayken ürün kodu arapic'di. ingilizce kullanıyodum. o zaman telefon sessiz bir profildeyken bile resim çekince kamera sesi geliyordu. şimdi EURO 1 ürün koduna çevirip yeni versiyona güncelledim. Sessiz bir profildeyken resim çekince kamera sesi gelmiyor artık bende. belki sizde önceden de öyledir. benim için yeni bir şey.
  • tesekkurler
    quote:

Orjinalden alıntı: taxable

quote:

tesekkurler ama 1. soru hangi topicte hatırlıyosan linkini koyarmısın
    quote:

1- cevaplanmış

Menü den Araçlar Ayarlar Bağlantı Erişim Noktalarından girmiş olduğunuz tüm wireless internet listesini görüp silebilirsiniz...
    Ben cevaplamştım diğer sorularını unutmuşum özür...

• yeni sürümde en çok seinicem şey key bug ın çözülmüş olması...
    1an önce bitsede denesem
    gıcık ediyodu ya 2.kes basmak
  • quote:

evet var. temaların üzerine gel. taşı deilde klasöre taşı var onu seç sonra araçlara at

bu arada yeni fw deki o multiM olayı ii olmuş gıcık ediyodu
    key bug çözülmüşmü

Reis kardeş,yardımın için teşekkürler ama maalesef temaların üzerine geliyorum ancak taşıma seçeneği çıkmıyor. Sanırım sen de firmware atınca dediğimi anlayacaksın. Sadece "aç", "yardım" ve "çıkış" seçenekleri çıkıyor. Temalar ı araçlar klasörüne taşıyabilen oldu mu arkadaşlar.?
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.