Şimdi Ara

^^Nokia N95 Hakkında Her Şey^^ (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.333
Cevap
15
Favori
1.222.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ramaknisnan

Arkadaşlar. Yeni versiyonu yükledikten sonra N-Gage oyunlarını oynamak için , telefona bir program, emulatör..vs. yüklemek gerekiyor mu?
    Yoksa direkt olarak telefona oyunu yükleyip oynayabiliyor muyuz?

evet n-gage oyunları oynamak için emülatör yüklüyor kardeş senin sonradan yüklemene gerek kalmıyor
  • ya bu gps hızlandı filen diyorsunuz ama bende hala 2 3 dakka beklememe rağmen bağlanmıyor acaba telefonda arızamı var birde müzikçalar bende geç açılıyor sizdedemi öle
  • Arkadaşlar yeni versiyonda radyo hakkında detaylı bilgi verin bekliyorum eskisi gibi sesi gene çok düşükmü ve çalarken monoya düşüyormu ?
  • arkadaşlar lütfen yardım edin.Breatex arkadaş bu problemin çözümü forumda var dedi ama ben bulamadım lütfen yardım edin

telefonda agps olmadığı için software update yapıcam,

telefonumdaki versiyon 11.026 fakat güncellemek isterken bu en son versiyon olan diyor.

en son sürümü olan 12 le başlayan değil mi

format da attım ama fark etmedi

yardımlarınızı bekliyorum

arkadaşlar forumda bulamıyorum bi yardım etseniz
  • radyo yu şimdi denedim... ses oldukca yüksek monaya düşürmüyor ve çok net hoşuma gitti :)
    quote:

Orjinalden alıntı: realcem

Arkadaşlar yeni versiyonda radyo hakkında detaylı bilgi verin bekliyorum eskisi gibi sesi gene çok düşükmü ve çalarken monoya düşüyormu ?
  • daha once de sormustum ama arada kaynamis...
    n95 de imei klonlama yapiliyor mu? elimdeki eski telefonun imei numarasini n95 e aktaracagim da...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ultrati4

arkadaşlar lütfen yardım edin.Breatex arkadaş bu problemin çözümü forumda var dedi ama ben bulamadım lütfen yardım edin

telefonumdaki versiyon 11.026 fakat güncellemek isterken bu en son versiyon olan diyor.

yurtdışı telefon sanırım seninki ve nss ile ülke kodunu değiştirmen gerekiyo..
    biyerde bahsetmişlerdi, topici geriye doğru araştır istersen orada vardı yanlış hatırlamıyosam

• quote:

Orjinalden alıntı: ultrati4

arkadaşlar lütfen yardım edin.Breatex arkadaş bu problemin çözümü forumda var dedi ama ben bulamadım lütfen yardım edin

Dostum ben Nokia Map Loader programının çalışmama sorununu hakkında bilginin bundan önceki kilitlenen başlıklarda verildiğini söylemiş ve nasıl yapılacağını anlatmıştım birkaç sayfa önce.

Son versiyon 12 ile başlayan değil. Son versiyon 20.0.015 diye geçiyor. NSS programı ile telefonunun Product Code'unu değiştirirsen Nokia Software Updater (NSU) programında yeni versiyonu görebilir ve yükseltme işlemini yapabilirsin. Değiştirmen gereken Product Code 1 veya 2 sayfa önceki mesajlardan birinde yazıyordu.

• usb takınca tlf gormuyor hafıza kartsızda denedım aynı sonuc butun programlar kartta yuklu zaten
    tlf da hıcbır uyarı cıkmıyor usb ayarlarını falan denedım hıcbır uyarı yok bılgda usb problemı yok baska bılg dad denedım yanı sonuc
    tl dada bılg dada tık yok yazılımsalmı yuklu programlardan bırıylemı alakalı
    bu sorundan once sadece bı kac tema yukleyıp kaldırdım baska bır degısıklık yapmadım
    ıkı gun once fw update yaptım daha sonrada bırcok kez usb baglantısını sorunsuz kullandım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radonk -- 29 Kasım 2007; 18:23:50 >
  • Şimdi üstadlar benim aklıma şöyle bir olay takıldı versiyonu yükselttikten sonra;

Yeni versiyonu yükledikten sonra menüde "N-GAGE Oyunlar" diye bir ikon belirdi. Ona giriş yapıyorum, bir intro videosundan sonra "Önizlemeyi Başlat" seçeneği var. Ona basıyorum ve önüme 3 tane seçenek geliyor;

1. Daha fazla bilgi ver
    2. Oyun demolarını dene
    3. N-Gage'i indir

Oyun demoları kısmında Fifa '07 ve Asphalt 3 oyunlarının demoları var. N-Gage'i indir kısmına tıklayıp wi-fi ile bağlanıyorum ve açılan sayfada "Coming December 2007 (Aralık ayında geliyor) yazıyor ve bu sayfadan hiçbir şey indirilmiyor.

Dün gece update işleminden sonra 21 MB'lık System Rush oyununu cep forumlarından birinden indirdim ve içindeki dosyaları hafıza kartının system dosyasına attım ama N-Gage menüsünde bu oyun belirmedi.

Şimdi size sorum şu; N-Gage oyunlarını oynamak için bu Aralık ayında geliyor dediği dosyayı beklememiz mi lazım, yoksa ben bir yerde hata mı yapıyorum?

Gelecek cevaplar için şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orjinalden alıntı: necator americanus

usb takınca tlf gormuyor hafıza kartsızda denedım aynı sonuc butun programlar kartta yuklu zaten
    tlf da hıcbır uyarı cıkmıyor usb ayarlarını falan denedım hıcbır uyarı yok bılgda usb problemı yok baska bılg dad denedım yanı sonuc
    bu sorundan once sadece bı kac tema yukleyıp kaldırdım baska bır degısıklık yapmadım
    ıkı gun once fw update yaptım daha sonrada bırcok kez usb baglantısını sorunsuz kullandım

Yeniden FW Update yapıp, işlemden sonra herşey sıfırlanmışken hafıza kartını çıkartıp denemeni tavsiye ederim. Yazılımsal bir hata olabilir, eğer bu şekilde düzelmezse sorun telefonun USB girişinde demektir. Bunu da ancak yetkili servis halledebilir.
  • cevabın ıcın tesekkurler tekrar fw yapınca bende duzelecgını dusunuyorum ama usbsız nasıl update yapcam bluetooth ılemı ve ayrıca yıne tekrarlayabılır eger usb gırısı bozuk degılse ama tabı usb gırsının bozuk olup olmadıgınıda anlamanın yolu yenıden update
    bıde bısey sorucam ya hard format atınca hard/soft update gıdermı eger gıtmezse onu bı deneyeyım
    quote:

Orjinalden alıntı: Breathex

quote:

Orjinalden alıntı: necator americanus

usb takınca tlf gormuyor hafıza kartsızda denedım aynı sonuc butun programlar kartta yuklu zaten

Yeniden FW Update yapıp, işlemden sonra herşey sıfırlanmışken hafıza kartını çıkartıp denemeni tavsiye ederim. Yazılımsal bir hata olabilir, eğer bu şekilde düzelmezse sorun telefonun USB girişinde demektir. Bunu da ancak yetkili servis halledebilir.

• Radyo sorulmuş sanırım, Radio stereo ve gerek basslar gerek tizler çok net duyuluyor ve ses de çok tatmin edici..

Ayrıca Müzik Çalar için Kulaklık ses kalitesinde de artış var ki bugün arkadaşım da söyledi bunun sesi böle değildi çok kaliteli diye.
  • arkadaslar sorun tlf orjınal ayarlarına gerı yukleyınce cozuldu
    ama yınede neden boyle oldu yorumlarınız beklıyorum hangı ayarları hangı ıslem etkılemıs olabılır merak ettım
    en azından ılerıde bu sorunu yasayabılecek arkadaslar yardımcı olmus oluruz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gokhan43

Radyo sorulmuş sanırım, Radio stereo ve gerek basslar gerek tizler çok net duyuluyor ve ses de çok tatmin edici..

Ayrıca Müzik Çalar için Kulaklık ses kalitesinde de artış var ki bugün arkadaşım da söyledi bunun sesi böle değildi çok kaliteli diye.

Katılıyorum dün gece kulaklarıma inanamadım.bazlar tizler inanılmaz güzeldi,baya bir iyileştirmeler olmuş...
  • Yalnız bu RotateMe 2.0.2 telefonu ilk açınca kendiliğinden aktif oluyor
  • Yeni Versiyonda Şöyle Problemlerim Var Arkadaşlar
    1-telefonu kapağını yukarı ittirdiğimizde önceki versiyonda animasyonlu menüler çıkıyordu simdi sadece ekran dönüyor bu animasyon hali cikmiyor
    2-irremote programı kurdugum zamana çalar saat çalışmıyor.(Telefon Kapalıyken)

Bu Problemler Sizlerdede Varmı Yoksa Bana Özgü Bir Şeymi

geri kalan herşey süper olmuş
  • 1. Problem değil , aksine daha iyi oldu böylesi yani menünün açılmaması.

2.si hakkında bir fikrim yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gokhan43

1. Problem değil , aksine daha iyi oldu böylesi yani menünün açılmaması.

2.si hakkında bir fikrim yok

teşekkürler yardımın için
  • Rica ederim

Benim de bir sorunum var , bu V12'de de böyleydi V20'de de böyle..Galerinde toplu resim yollamak istediğimdfe Veri gönderiliyor barında ufak bir ilerleme oluyor ve öyle kalıyor ve dosya transferini yapamıyor ?
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.