DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
avea mobil öğrenci ve yurtdışı arama
11
Cevap
0
Favori
12.647
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Mobil Operatörler >> Türk Telekom >> avea mobil öğrenci ve yurtdışı arama
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      1866 Mesaj
      14 Kasım 2007 21:23:10
      arkadaşlar bulgaristandaki arkadaşımı arayamıyorum ne yapmam lazım , kullanmakta olduğunuz numara bu aramayı yapmaya uygun değil diyor
      tarifem mobil öğrenci

• Yüzbaşı
      746 Mesaj
      15 Kasım 2007 09:26:09
      arama engelleme menüsünden yurtdışı arama engellemesinin aktif olup olmadığına bak, çözemezsen avea müşteri hizmetlerini ara yardımcı olurlar. hattın standart olarak yurtdışına açıktır, en azından ben hattıma hiçbir işlem yaptırmadım (4yıl önce almıştım) aldığım gibi kullanıyorum. avrupa ülkelerini, amerika ve avustralyayı arayabiliyorum ve mesaj gönderebiliyorum.

• Binbaşı
      1994 Mesaj
      15 Kasım 2007 10:41:25
      tüm dünya adında bir tarifesi var, tam ayrıntılarını bilmiyorum ama anladığım kadarı ile mobil öğrenci hakların uçmuyor; bu konu hakkında bilgisi olan var mı?
      aynı sorun bende de var, yurtdışını arayamıyorum.

Biz iki hırsız arasında kendimizi feda ederiz. Düne ait üzüntülerle yarına ait korkular. (Fulton Cursier)

Fo+oğraf | 6GEN Fotoğraf Dergisi

• Binbaşı
      1866 Mesaj
      15 Kasım 2007 22:20:42
      internetten yurtdışı çağrıları açabiliyormuşuz , ben açtım artık arama yapabiliyorum

• Binbaşı
      1698 Mesaj
      16 Kasım 2007 01:43:08
      Arkadaşım birde tüm dünya paketindeysen yada değilsen dakikada ne kadar kontür gittiğini yazabilir misin ?

Dell XPS 502x
      4S
    • Binbaşı
      1866 Mesaj
      17 Kasım 2007 10:37:17

quote:

Orjinalden alıntı: xuadrox

Arkadaşım birde tüm dünya paketindeysen yada değilsen dakikada ne kadar kontür gittiğini yazabilir misin ?

ben tüm dünya paketinde değilim , hiç arama yapmadım daha ama mesaj başına 3 kontor gidiyor

• Onbaşı
      34 Mesaj
      23 Kasım 2007 10:31:14
      50 kontor kayır ucretı alınıyor.....1 kez sadece 1 kez dusuyor
      dk 4 kontore arama yapıyorsunuz yurt dısında -ev ıs cep fark etmıyor ...10 sn gorussende 4 kontor gıdıyor .. ayrıca mobıl ogrencı yada farklı bır hattının ozellıgını kapatmıyor. yenı bır paket alıyorsun sadece

• Er
      2 Mesaj
      10 Eylül 2009 23:32:05
      arkadaşlar ben de yurt dışı aramaları etkinleştir diyorum ama şifre istiyor ne ypmalıyımm bilen varmı

• Emekli Yönetici
      20831 Mesaj
      10 Eylül 2009 23:44:13

quote:

Orijinalden alıntı: KabesTr

Alıntıları Göster

ben tüm dünya paketinde değilim , hiç arama yapmadım daha ama mesaj başına 3 kontor gidiyor

Bütün operatörlerde aynı o ücret malesef.

Tüm dünya paketinde değilsen ülkeye kademeye göre değişiyor.

• Binbaşı
      1025 Mesaj
      11 Eylül 2009 12:27:42
      EVET yazıp 5656'ya yollayın.
      Ben zamanında böyle acmıstım hattımı yurtdışı aramalara hala aynıdır sanırsam bi deneyin

Ayrıca Tüm Dünya Paketi ile dksı 4 kontöre arayabilirsiniz fakat sms ne yazıkki 3 kontör ve pahalı

tüm dünya paketini bi seferde 50 kontöre alabilirsiniz.
      ben 10 kontöre almıstım bi ara öyle bi kampanya vardı o sırada almıstım bu paketi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkyaNuS. -- 11 Eylül 2009; 12:27:39 >

• Yüzbaşı
      330 Mesaj
      13 Eylül 2009 05:56:20
      rusyayı arayabılıyorum
      mesaj alıp cagrı alabılıyorum ama mesaj yollayamıyorum
      musterı hızmetlerını aradım belırttım oyle olmaması gerekır deyıp kapattılar

e 63
      Acer Aspire One D150
      cbr 125 11
    • Binbaşı
      1025 Mesaj
      13 Eylül 2009 13:11:58

quote:

Orijinalden alıntı: brooklynn

rusyayı arayabılıyorum
      mesaj alıp cagrı alabılıyorum ama mesaj yollayamıyorum
      musterı hızmetlerını aradım belırttım oyle olmaması gerekır deyıp kapattılar

yurtdışındaki numarayı arayıp da mesajlarınızın gitmemesi garip bi durum, gercekten öyle olmaması gerekir ama müsteri hizmetlerinin bu yanıtı vermesi garip ve ayıp bir davranış.

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Mobil Operatörler >> Türk Telekom >> avea mobil öğrenci ve yurtdışı arama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.