Şimdi Ara

CS 1.6 ÇÖZÜNÜRLÜK AYARLARI [GRAPHİCS]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
1
Favori
177.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler Ben Cs 1.6 Çözünürlükleri İle oynarken 1025x768 Yapmısdım Sora 640x194 Mı ne En baştakinin bi atı 760x82 Li bişi var onu yapmısdım Ekran Bozuldu Hiç Birşey Görünmüyor Oyunu Silip Tekrar Yükeldim YİNE Olmuyor..Ne YapmaM Lazım YARDIMLARINIZI BEKLLİYORUM...!!

• bak kardeşim çok basit bir yolu var sxe snde yüklü dime yüklüyse sana vereceğim siteden wall indir

wall link : http://www.2shared.com/file/SmTAbQfG/opengl32.html

indirdikten sonra bunu cstrikenin kurulu olduğu bölgeye tıkla kısayola sağ tıkla dosya konumunu aç de sonra orda counterin yüklü olduğu kısma götürcek seni bnmkisi

C:\Program Files\Valve burda girdikten sonra sana verdiğim siteden wallı indirdin ya opengl32 yi csnin kurulu olduğu bölgeye at ve oyuna sxe ile gir sonra hata verecktir oyundan

atacaktır opengl32 eroor bişeler dicek sonra softwire mod die bi soru çıkcak karşına yes de ve devam et çözünürlük olayı halledildi yanlız tekrar csnin kurulu olduğu bölgeye gir ve

ordaki opengl32 yi sil tamamdır kardeşim bukadar ;) %100 olacaktır Bana inan :)
  • HL Exe Ayarları sayfasına bakınız. Çok pratik bir yöntem ile Counter Strike ın ince ayarlarını da yapabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RemagX -- 26 Nisan 2011; 21:14:29 >
  • Bilgisayar Ustası SeTeK

Arkadaşlar O Olmuyorsa bırsey daha var mesela Ben Mygamearea dan ındırdım mesela dıyorumwww.csoyuncu.com a gırın
    ordan yukleyın Olmassa Iletısıme gecın Bu Arada Sıze Sıtelerını Soylıyım Sunucuların

www.csoyuncu.com www.oyunyöneticisi.comwww.mygamearea.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: RemagX

HL Exe Ayarları sayfasına bakınız. Çok pratik bir yöntem ile Counter Strike ın ince ayarlarını da yapabilirsiniz.

En iyisi buymuş :) sağol
  • HL Exe ayarları sayfası var, bu sayfayı bir incele çok fazla çözünürlük yapmak bazen oyunun hata vermesine neden olabiliyor ona dikkat et.
  • Sorun çözüldü arkadaşlar hemen anlatıyorum bu anlattıklarım ati ekran kartı olanlar içindir. Nvdia karta sahipseniz bi program ile yapabilirsiniz

Aşağıdaki sayfadan kurulu değilse Windows 7 için Catalyst 9.7 Beta'yı indirin. Kurduktan sonra ekran çözünürlüğünü geçici olarak değiştirin. (1280*800 ise 1280*768 gibi) Ardından Catalyst Control Center'ı açıp "Next" deyip ardından Quick Settings sekmesinden "Notebook Panel Properties"i seçip yandaki "Resize the desktop the fit the display panel" seçeneğine tıklayıp Go dedikten sonra karşınıza ölçeklendirme seçenekleri gelecek. Ordan "Resize to fit the display panel"i seçip ilerleyin. Sonra çözünürlüğü yine eski haline getirin. Sorun böylelikle düzelecek. Gerçi arkadaşların da dediği gibi tam olarak sorun değil. Windows 7 ve XP standart olarak olarak görüntünün en boy oranını koruyor. Vista'daysa standart olarak görüntü tam olarak ölçekleniyor.

http://www.amd.com/tr/Pages/AMDHomePage.aspx

ALINTIDIR
  • Bendede ekrana herşey geldi settings gelmedi ama birkaç kod ile hallettim bir video updoad edersen yazarım buraya ama yazılıda anlatıyım :

İlk önce oyuna sağ tık yaparak Hedef bölümünün sonuna "-full -w max çözünürlük -h max çözünürlük " Yani w ye ekranın geniş tarafı h ye kısa tarafını giriyoruz Kaydediyoruz ama kapatmıyoruz.

Oyunu açtığımızda bize düşük yada çok yüksek bir çözünürlük gelebilir, ayarlardan doğru seçeneği seçin ama kaydet (apply) demiyoruz. İlk seçenekteki eklediğimiz -full kısmının tamamını silip uygula diyoruz ve oyuna girerek çözünürlük ayarını uygula diyoruz sorun düzelecektir

Olmassa ne yapacğız? odahttps://www.facebook.com/Mustafa.Sinan.KnifeParty11 Profilim bana ulaşabilirsiniz . İyi günler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.