Şimdi Ara

Aliens vs Predator 3™ (ÇIKTI) (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
990
Cevap
0
Favori
69.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nvidia control panelden ,manage 3d settings,program settings ayarını ilgili oyun klasörü içinden avp_dx11.exe ye kitlemek ,grafik performansı artışı sağlar düşüncesindeyim.
  • Hala Dx11 SS'leri göremedik. Benim de başka bir oyun iniyor buna geçmedim henüz. Yok mu Dx11 full detay ss koyacak? Şu an verilmiş tüm ss lerde grafikler rezalet kere rezalet daha ne diyelim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Hala Dx11 SS'leri göremedik. Benim de başka bir oyun iniyor buna geçmedim henüz. Yok mu Dx11 full detay ss koyacak? Şu an verilmiş tüm ss lerde grafikler rezalet kere rezalet daha ne diyelim :)

benim resimlerime bakabilirsin önceki sayfalarda.. 1920*1080 max. dx11 ve tessellation açık.. 5850 vmod ile o ss ler varken arkada programda açıktı yine fps 65-70 i düşmüo.. oyunda genel olarak 90 larda geziyor.. 100 ü bile geçiyor birçok yerde.. ama grafik olarak dx11 kısmı hikaye olmuş biraz.. sega da bu kadar yapardı zaten:D:D ama oyun predator ile eğlenceli.. oynatıyor kendini..
  • quote:

Hala Dx11 SS'leri göremedik. Benim de başka bir oyun iniyor buna geçmedim henüz. Yok mu Dx11 full detay ss koyacak? Şu an verilmiş tüm ss lerde grafikler rezalet kere rezalet daha ne diyelim :)

Hey maşallah çok idaalı daha bir numaranı göremedik.
  • bu ne şimdi ya , herşey kurulu oyuna giriyorum hiç bir yazı gözükmüyor menu yazılarıda dahil, menuler belli ama yazıları yok bir fikri olan varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 18 Şubat 2010; 2:58:42 >
  • Makinan OC lise default ayalarlara döndürüp bidaha dene istersen..

quote:

Orijinalden alıntı: evohan

bu ne şimdi ya , herşey kurulu oyuna giriyorum hiç bir yazı gözükmüyor menu yazılarıda dahil, menuler belli ama yazıları yok bir fikri olan varmı
  • quote:

bu ne şimdi ya , herşey kurulu oyuna giriyorum hiç bir yazı gözükmüyor menu yazılarıda dahil, menuler belli ama yazıları yok bir fikri olan varmı

çok orjinal bi hataymış ama.. ilk defa duyuyorum öle birşey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canpii

quote:

benim resimlerime bakabilirsin önceki sayfalarda.. 1920*1080 max. dx11 ve tessellation açık.. 5850 vmod ile o ss ler varken arkada programda açıktı yine fps 65-70 i düşmüo.. oyunda genel olarak 90 larda geziyor.. 100 ü bile geçiyor birçok yerde.. ama grafik olarak dx11 kısmı hikaye olmuş biraz.. sega da bu kadar yapardı zaten:D:D ama oyun predator ile eğlenceli.. oynatıyor kendini..

Hah gördüm şimdi. Dx11'de de vasat demek oyun. Neyse çerezlik oynayacaz artık

@Arkas ne numarası görmek isterdin?

• quote:

Orijinalden alıntı: angelus26

Makinan OC lise default ayalarlara döndürüp bidaha dene istersen..

quote:

onla ne alakası olbilirki...

ayrıca bir ekranda "missng text" yazısı gördüm , birde karekterler kıpırdamıyor oyuna girmeyi başardım ama ne marine nede predator kıpırdamıyor yerinden
  • 1-2 SS Eklede bizde dx11 kart almaya niyetlenelim,yada dx11 vgalı laptop.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B3N3T0 -- 18 Şubat 2010; 3:16:53 >
  • Valla fazla sarmadı sildim oyunu. Çok statik geldi bana
  • Bende Oc yaptığım zamanlar kimi oyunlarda salak saçma sapıtmalar olabiliyodu normal ayarlara döndürdüğüm zaman problemi çözüyodum

quote:

quote:

quote:

ayrıca bir ekranda "missng text" yazısı gördüm , birde karekterler kıpırdamıyor oyuna girmeyi başardım ama ne marine nede predator kıpırdamıyor yerinden

• quote:

Bende Oc yaptığım zamanlar kimi oyunlarda salak saçma sapıtmalar olabiliyodu normal ayarlara döndürdüğüm zaman problemi çözüyodum

quote:

quote:

quote:

yok ya bende eskik kurulum olayı falan var sanırım , tex lerde sorun oluşmuş sadece oyuna giriyor grafik vs. herşeyi açıyor ama birde karekterler hareket etmiyor tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 18 Şubat 2010; 3:28:55 >

• Ben oyunu beğenmedim
  • sıradan bi oyun
  • adam 2 gün de indirsem şu kadar para tutar diyo , heralde bilgisayarı sadece oyun indirmek için açıyo , indirdiği oyunları bile oynamıyodur o zaman!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bluedevil86

Oyun baya kasiyor , dx 11 yuklu 2008 R2 server kurulu . otomatik olarak dx11 ile calistirmiyor , dx9 ile calistiriyorsa . sistemi cok kasiyor demektir. SS ler asagida .

Aliens vs Predator 3™ (ÇIKTI)

insan modunda oynamak baya tiristiricak galiba :)

karanlik ortamlar cok , sinirsiz fisek atma imkanimiz var , ortami aydinlatmak icin ama . Fisekler o kadarda aydinlatmiyor ortami , ayrica omurleride 5 saniye . burasi biraz sacma olmus .

sistemide felaket kasiyor oyun . Sanirim dx 9 ile calisiyor ...

Sitemide kasıyor deyip durmuşssun sistemini söylede fikir sahibi olalım .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GOHST -- 18 Şubat 2010; 4:34:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sailsofcharon

quote:

Orijinalden alıntı: JOSEPH_STALin

Çok bi numarası yokmuş gibi gözüküyor tessalationın, öyle aman man bir fark göremedim ben ki oyun çıkmadan baya bi şişirmişlerdi bu tess olayını.

aman değil hiç bi fark yok aynı ..

• quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

quote:

Orijinalden alıntı: sailsofcharon

quote:

Orijinalden alıntı: JOSEPH_STALin

Çok bi numarası yokmuş gibi gözüküyor tessalationın, öyle aman man bir fark göremedim ben ki oyun çıkmadan baya bi şişirmişlerdi bu tess olayını.

aman değil hiç bi fark yok aynı ..

Bence de çok fark yok ama olsa bile oyun içinde bu farkı görmek zor

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.