Şimdi Ara

307 için uygulamalar (49. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
7.351
Cevap
11
Favori
666.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: mustafag26

slm arkadaşlar.Arkadaşımda 307 var egzozu patlamış komple değiştirmek istiyoda ne kadar tutar tahminen.Yetkili servis 800 fiyat çekmiş.Ankaradayız bu arada servis önerebilir misiniz?
    Sizce komple değiştirmeye gerek var mı?

Matay egzosları çok iyidir. 2 yıl garantili tüm borular orta ve son susturucu dahil 270.00 ytl tuttu. Sanada öneririm. Sanayide taktır. Servise uğrama bile.
  • quote:

Orjinalden alıntı: individual

sw yi aldın mı?
    hadi hayırlı olsun

quote:

Orjinalden alıntı: resselote

arkadaşlar her modelin bi özel topiği var. 307 hayranlarının yok mu? yoksa sadece bu mu? hani fan club? bence büyük eksiklik.var da ben mi göremedim?

maalesef hala alamadım ve hala kafam karışık. fikirlerine de hala açığım. almak istiyorum ama tereddütlerim var ve almak istediğim sw ler 18 bin. bu benim için biraz fazla.uygun bulursam hb bile alabilirim ama 307 almakta kararsızım. sizce ne yapmalıyım.

• 307 SW varsa aklında bence hatch için tekrar düşün.

Eğer aileniz de varsa mükemmel bi deneyim olur.

307 geniş ön cam sebebiyle zaten ferah, bir de SW de cam tavan buna eklenince...

Yolculuk yaparken özellikle yağmurlu havalarda başınızı kaldırım gökyüzüne, camda süzülen yağmur

damlalarına bakmak mükemmel bi duygu :)

Bana SW'ler hatch kardeşlerinden daha az hırpalanmış geliyor.
  • Dün bir arkadaşımdan hediye aldım, ben ondan kendi direksiyonum üzerine deri dikmek istediğimi

söylemiştim, o ise komple dikilmiş deri direksiyon getirdi.Çocuk gibi sevindim çünkü uzun zamandır

bunun peşindeydim.Buradan kendisine tekrar tekrar teşekkür ediyorum...

bir iki resim ekleyeyim...

http://img26.imageshack.us/my.php?image=picture005vlr.jpg
    http://img525.imageshack.us/my.php?image=picture006m.jpg

Birkaç gün yokum.

Görüşmek üzere...

• Çok teşekkür ilgine.Kafayı taktım bi kere.sonunda pişman olaucm ama napalım.Samsundan bi tane buldum 50mm 150 tl ye
    Malatyadan toora 17 inç jant ,istanbuldan 190 tlye kırmızı led stoplar.şimdilik bunlar.Ama en büyük hedefim deri torpido(CC lerdeki gibi)
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaleli88

Çok teşekkür ilgine.Kafayı taktım bi kere.sonunda pişman olaucm ama napalım.Samsundan bi tane buldum 50mm 150 tl ye
    Malatyadan toora 17 inç jant ,istanbuldan 190 tlye kırmızı led stoplar.şimdilik bunlar.Ama en büyük hedefim deri torpido(CC lerdeki gibi)

benim de şunlar
    -17 RC jant
    -cam filmi
    -koyu kahve integral deri döşeme ( senin istediğin )
    -bi xenon
    -submarine ligt
    -rt3 ü söylemiyorum.tek parçam eksik kaldı.( sipariş ettik bekliyoruz iki haftadır.
    aslında o olmasa da çalışır ama hepsi tam olsun dedik)
    -3 cm yay
    -maun görünen plastik kaplamaları metalik olarak değiştireceğim. çünkü koyu kavye renine bunlar daha çok yaklışıyor.
    -307 CC gösterge paneli
    -akustik ve yalıtım için izolasyon
    -bagaja ufak orjinal ekipman gibi görünen bas
    -tv tuner ve ps2 entegresi

• arkadaslar benim direksiyon simidi soyulmus bir vaziyette.
    benden önceki sahibi kimyasal bir sıvı ile sileyim derken bu hale getirmis sanırım.
    bunun kaplaması falan tekrar yapıla bilir mi .
    Bu konuda bilgisi olan var mı
  • normalde 150 ytl ye kaplanıyor.
    tamir edilir mi bilemem tabi.
  • bu submarine light ı 308 in aydınlatmasını takarakmı yaptınız eger öyleyse bire bir uyum sağladımı birde fiyatı ne kadar bilgi verirseniz sevinirim
    mümkünse bir iki foto eklereniz çok güzel olur

quote:

Orjinalden alıntı: individual

quote:

Orjinalden alıntı: kaleli88

Çok teşekkür ilgine.Kafayı taktım bi kere.sonunda pişman olaucm ama napalım.Samsundan bi tane buldum 50mm 150 tl ye

benim de şunlar
    -17 RC jant
    -cam filmi
    -koyu kahve integral deri döşeme ( senin istediğin )
    -bi xenon
    -submarine ligt
    -rt3 ü söylemiyorum.tek parçam eksik kaldı.( sipariş ettik bekliyoruz iki haftadır.
    aslında o olmasa da çalışır ama hepsi tam olsun dedik)
    -3 cm yay
    -maun görünen plastik kaplamaları metalik olarak değiştireceğim. çünkü koyu kavye renine bunlar daha çok yaklışıyor.
    -307 CC gösterge paneli
    -akustik ve yalıtım için izolasyon
    -bagaja ufak orjinal ekipman gibi görünen bas
    -tv tuner ve ps2 entegresi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atropin2006 -- 6 Mart 2009; 19:12:24 >

• selamlar
    o yazdıklarım yaptıklarım değil yapacaklarım.
    daha yapmadım.
    işten fırsat bulamıyorum bu aralar.
    birde sınavlarım var. onlara da çalışıyorum.

zaten yapınca yzarım buraya
    ama fiyatı 24 euro olması lazım 308 aydınlatma grubunun.

quote:

Orjinalden alıntı: atropin2006

• herkese selam bende 9 şubatta 2003 model 307 XR BVA aldim.. lpg zavoli.. 137000 km deydi bende 18000 liraya aldim. yakiti ölçemedim malum benzin yüksek ama lpg olarak 72 liralik gazla 350 km yol gittim şehir içinde. bi kaç sorunum olmadi değil ama iyiki bunu almişim diyorum.. herkese selamlar

307 için uygulamalar
  • Maaşallah araban güzel görünüyor İsmail. Umarım kazasız belasız kullanırsın.

Yakıt durumun çok iyiymiş otomatik olması rağmen. LPG taktırmayı bende düşüyorum.
  • hayırlı olsun
    ege mavisi çok iyi duruyor
  • tşk ediyorum.. eksik olmayin.. yarin servise gidiyorum sinyal kolu değiştirip yeni taktirdim (yol bilgisayarmin aktif olabilmesi için) ama kornam sustu ve airbag işiği yandi.. ona baktircam inşallah fazla bi sikinti çikmaz..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ismail0307

tşk ediyorum.. eksik olmayin.. yarin servise gidiyorum sinyal kolu değiştirip yeni taktirdim (yol bilgisayarmin aktif olabilmesi için) ama kornam sustu ve airbag işiği yandi.. ona baktircam inşallah fazla bi sikinti çikmaz..

Muhtemelen yeni kol takılırken direksiyona giden kablolardan biri yanlış takılmıştır veya temassızlık vardır, direksiyonda ki airbagla bağlantı kurulamadığı için de airbag arızası veriyordur. Korna da aynı şekilde bastığın halde iletmediği için çalmıyordur.
  • aslinda şançeliğe gittim en son orda tekrar bağladilar bilgisayara filan ve onlarin dediklerine göre içindeki airbag merkezi sorunluymuş ki aldiğim parça sifir di ama markasi delphi idi.. yazilimla düzelir dediler hemen aradim aldiğim yeri malum 250 lira verdim getir değiştirelim dediler inşallah bi maraz çikmadan değiştirirler de bende tekrar yol bilgisayarima kavuşurum..yine korna da bu nedenle çalmiyomuş bakalim ak koyun kara koyun yarn çikacak..
  • arkadaşlar 16.500 e komple boyalı (çizikler yüzündenmiş öle söyledi), değişensiz(onu da öle söyledi, tabiki baktıracağım), 80 binde 307 sw var bi tane. araç full. cam tavan her şey var sadece otomatik değil. ama ne dersiniz komple boyalı bir araç alınır mı ve fiyatı nasıl? alınca satabilir miyim? o önemli değil aslında çünkü en az 3-4 yıl kullanırım ben. ama karar veremedim aslına 15-16 ya hb full xt ler var. onu mu alayım yoksa hb mi? çok kararsız kaldım yardımlarınızı bekliyorum.şimdiden teşekkürler.
  • herkeze iyi akşamlar arkadaşlar...307 2004 xr 64.000 km de dizelimi alalı yaklaşık 1 ay oldu şuan problem yok allaha şükür.tabi aldığım günden beri arabaya bi ses sistemi kurmak istiyodum burdakaki forumlardan arkadaşlar yardımcı olmaya çalıştılar saolsunlar fakat bugün arabanın kapılardaki kolonlarının kaç cm. olduğunu sormak için k.ereğlideki servisi aradım onlar bile kaç cm. olduğunu bilemediler belki hazırlıksız yakaladım onları.sizden ricam bana boyutlarını verirseniz sevinirim bide servistekıler 307 lere anfili ses tesisatının elektirik donanımını bozduğundan takma işlemi yapmadıklarını tavsiye etmediklerini sölediler sizlere danışıyorum naapsam acaaba ??bundan dolayı problem yaşayanlar aramızda varmı şimdiden teşşekürler bartından slmlar
  • önler 16 ya da 17 cm
    arkalar ise 13 cm.
  • bugün servise gittim erkenden ve dün taktirdiğim kolu söküp iade ettim ve yenisini aldim ve taktirdim şançelikte.. ancak ondada ayni problem yaşandi ve kolu geri iade edip parami geri aldim.. ancak servisteki arkadaşlar kolu sökmeden önce anlik sarfiyatta birakmiş ondan dolayi eski kolum olmasina karşin yoldaki anlik tüketimimi görebiliyorum.. saniyorum bana ostim yolu göründü arkadaşlar.. orda tanidiği olan varmi bu kollar için.. varsa çok sevinirim.. iyi geceler
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.