Şimdi Ara

Hangi Elektronik Sigara Daha Iyi ??? (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
5
Favori
162.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: pprodigyy

Evet ya kullanan arkadaşlar varsa tavsiye etsin lürfen.Ben de almak istiyorum.

Kanger subox mini veya EGO one mega al. Birde bu işlerde bütçe önemli. Bütçene göre tavsiye verilebilir. İnternetten sipariş vermemeni öneririm.
  • Arkadaşlar İstanbulda olan varsa en güzeli gidin Eminönü'nde doğubank iş hanından kafanıza göre en güzelini görerek alın derim. Her türlü e sigara ve likit bulabilirsiniz. Girişte bir kaç tane dükkan var bu işle ilgili olarak.

Ha konu ne mi oldu HORT :)
    Herkeze kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaramsarTarz

quote:

Orjinalden alıntı: enisten

quote:

Orjinalden alıntı: NiGhT_W@Lk£r

Madem bu kadar zehirli neden içiyorsununz ki kendinizi biraz frenliyin sizin durumunuzu anlıyorm ailemdede nerdeyse herkez sigara içiyor .Bence öyle elektronik işle olucak şey değil İş Kendinizde bitiyor Bir sabah kalkın Sigarayı Braktım Dİyin ...Eğer gerçekten istekliseniz emin olun bırakırsınız....

bir sabah kalktım sigarayı bırakıyorum dedim ve içmeyecem dedim dükkana gittim öyle bir kalabalık olmuştu ki müşterilerl uğraşmaktan ne yaptığımı bilmiyor olmalıyımki masanın üstünde duran paketten 2 tane sigara içmişim anladım ki sigara benim değil ben onunum

Sago'm ne demiş ? : İlk sigarayla tanışmamda kendimi kabile reisi sanmıştım. Arkadaşım bir canavarmış maalesef çok geç anladım. Çakmak onun ellerindeydi...

check check yo

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam beyler bende almayı düşünüyorum fakat hangi marka hangi model alınmalı neye dikkat etmeli bilmiyorum hiç yardımcı olursanız bu hafta alıcam birtane

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sigara birakmak icin en iyi yontem ama sayfa reklamci dolmus arkadasim ilk baslayan icin eleaf istick pico modeli var ama ulkemizde yasak biliyorsun ist yasiyorsan orjinalini temin edebilirsin ama coil rba secmen daha iyi senin icin yiutube ve google den arastir buhar ile nikotun ihtiyacini alacagin icin sigara icmezsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.