Şimdi Ara

Hangi Elektronik Sigara Daha Iyi ???

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
5
Favori
162.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Su zehirden kurtulmak icin elektronik sigara almaya karar verdim fakat karsima birkac farkli model cikti. Kullanan veya bilgisi olanlar tecrubelerini paylasirlarsa sevinirim. Ruyan , CigarOFF , Royal , DEOWELL , AMBASSADOR ??? Bir de yeni tamamen sigara gorunumlu olan bir model cikmis , gg'da 350 ytl ye satiliyor . max verim ve duman hangisinde bulunur ?
  • Bugün bi eczanenin camında reklamını gördüm, şöyleydi : Sigarayı anca RUYAN da bırakırsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: hotmale

Su zehirden kurtulmak icin elektronik sigara almaya karar verdim fakat karsima birkac farkli model cikti. Kullanan veya bilgisi olanlar tecrubelerini paylasirlarsa sevinirim. Ruyan , CigarOFF , Royal , DEOWELL , AMBASSADOR ??? Bir de yeni tamamen sigara gorunumlu olan bir model cikmis , gg'da 350 ytl ye satiliyor . max verim ve duman hangisinde bulunur ?

Duman değil su buharı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haplo

quote:

Orjinalden alıntı: hotmale

Su zehirden kurtulmak icin elektronik sigara almaya karar verdim fakat karsima birkac farkli model cikti. Kullanan veya bilgisi olanlar tecrubelerini paylasirlarsa sevinirim. Ruyan , CigarOFF , Royal , DEOWELL , AMBASSADOR ??? Bir de yeni tamamen sigara gorunumlu olan bir model cikmis , gg'da 350 ytl ye satiliyor . max verim ve duman hangisinde bulunur ?

Duman değil su buharı
    Evet ya kullanan arkadaşlar varsa tavsiye etsin lürfen.Ben de almak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pprodigyy

Evet ya kullanan arkadaşlar varsa tavsiye etsin lürfen.Ben de almak istiyorum.

Alıntıları Göster
    ^^^^^^^^^^^^^^
  • quote:

Orijinalden alıntı: pprodigyy

^^^^^^^^^^^^^^

Alıntıları Göster
    elektronik sıgorta okudum ondan girdim kusura bakmayın!!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdisarikaya

elektronik sıgorta okudum ondan girdim kusura bakmayın!!!!

Alıntıları Göster
    Madem bu kadar zehirli neden içiyorsununz ki kendinizi biraz frenliyin sizin durumunuzu anlıyorm ailemdede nerdeyse herkez sigara içiyor .Bence öyle elektronik işle olucak şey değil İş Kendinizde bitiyor Bir sabah kalkın Sigarayı Braktım Dİyin ...Eğer gerçekten istekliseniz emin olun bırakırsınız....
  • quote:

Orijinalden alıntı: YgtBrk

Madem bu kadar zehirli neden içiyorsununz ki kendinizi biraz frenliyin sizin durumunuzu anlıyorm ailemdede nerdeyse herkez sigara içiyor .Bence öyle elektronik işle olucak şey değil İş Kendinizde bitiyor Bir sabah kalkın Sigarayı Braktım Dİyin ...Eğer gerçekten istekliseniz emin olun bırakırsınız....

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: NiGhT_W@Lk£r

istekle olmuyo olsa bırakırız.

sana deseler bundan sonra seks yapmayacaksın.

bunun gibi bişi.

o yüzden elektronikle bilmem ne ile bırakmaya çalışıyoruzzzzzz
  • quote:

Orijinalden alıntı: YgtBrk

Alıntıları Göster
    quote:

bir sabah kalktım sigarayı bırakıyorum dedim ve içmeyecem dedim dükkana gittim öyle bir kalabalık olmuştu ki müşterilerl uğraşmaktan ne yaptığımı bilmiyor olmalıyımki masanın üstünde duran paketten 2 tane sigara içmişim anladım ki sigara benim değil ben onunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: enisten

quote:

bir sabah kalktım sigarayı bırakıyorum dedim ve içmeyecem dedim dükkana gittim öyle bir kalabalık olmuştu ki müşterilerl uğraşmaktan ne yaptığımı bilmiyor olmalıyımki masanın üstünde duran paketten 2 tane sigara içmişim anladım ki sigara benim değil ben onunum

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: enisten

quote:

Sago'm ne demiş ? : İlk sigarayla tanışmamda kendimi kabile reisi sanmıştım. Arkadaşım bir canavarmış maalesef çok geç anladım. Çakmak onun ellerindeydi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaramsarTarz

quote:

Orjinalden alıntı: enisten

quote:

Sago'm ne demiş ? : İlk sigarayla tanışmamda kendimi kabile reisi sanmıştım. Arkadaşım bir canavarmış maalesef çok geç anladım. Çakmak onun ellerindeydi...

Alıntıları Göster
    ee benim soruma cevap yok mu ?
  • bende bir ara düşündüm ama hiç kullanıcı yorumu bulamadım ve vazgeçtim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slayer_

bende bir ara düşündüm ama hiç kullanıcı yorumu bulamadım ve vazgeçtim
    arkadaşlar gg den aldım.3 haftadır kullanıyorum. sigarayı bırakmayı kafanıza koyduysanız eğer süper faydalı bir ürün.

ancak marka seçimini çok iyi yapmak gerekiyor. ben biraz acele ettim sanırım şöyleki ilk zamanlar aldığım duman yoğunluğu şu an maalesef yok.

avantajları :
    sigarayı bırakırken yaşayacağınız zorlukları yaşatmıyor. mesela ben bilgisayar başında çalışıyorum ve sigarayı bırakırsam işime konsantre olamam diye düşünüyordum. elektronik sigara bunu engelliyor.
    3 hafta oldu sigara içmiyorum. sabah uyanırken inanın insan daha mutlu ve dinçuyanıyor.
    en önemli avantajı bence 2 hafta sonra sigara içmeye kalktığınızda kokusu ve tadı çok iğrenç geliyor hatta miğdeniz bulanıyor.

dezavantajları :
    sigaradan aha fazla içiyorsunuz. ilk zamanlar elinizden düşmüyor her aklınıza geldiğinde cebinizden çıkarıp içiyorsunuz.
    size 2 adet pil veriyorlar ve 1 adet pil devamlı içerseniz eğer en fazla 20 dakika gidiyor bu nedenle şarz makinesi cebinizde geziyorsunuz. (20 dakika içmek yanlış birkullanım bu arada)
    doğru marka seçmezseniz daha fazla elektronik sigarayı içiyosunuz çünkü dumanı yetmiyor. en çok dumanı pili ve kartuşu en dolu haldeyken veriyor. hep aynı dumanı almak istiyorsunuz.
    Özenti yaratıyor. bunu içtiğinizde herkes merak ediyor size soruyor. bu nedenle devamlı yanınızda taşımak istiyorsunuz canınız istemese bile.

size tavsiyem sakın sigara boyutlarında olanı almayın. çünkü eliniz bir süre sonra kalın olanına alışıyor ve normal sigaradaki el alışkanlığınız yerini alıyor. yani normal sigarayı elinize aldığınızda garipsiyorsunuz bu ne diyorsunuz. daha çok uzaklaşıyorsunuz normal sigaradan.

alırken kartuş sayısına dikkat ediniz. kartuşlar çok çabuk tükeniyor. 5 kartuşla bu işin daha ne olduğunu bile anlayamassınız. ben 3 haftada yaklaşık 20 kartuş harcadım.

TEKRARLIYORUM. KAFANIZDA SİGARAYI BIRAKMAK VARSA FAYDALI BİR ÜRÜNDÜR. SİGARANIN YERİNE BUNU İÇMEYİ DÜŞÜNÜYORSANIZ ALMAYIN. PARAYA KIYIN VE EN İYİSİNİ ALIN.

Orijinalden alıntı: puslugemi

arkadaşlar gg den aldım.3 haftadır kullanıyorum. sigarayı bırakmayı kafanıza koyduysanız eğer süper faydalı bir ürün.

ancak marka seçimini çok iyi yapmak gerekiyor. ben biraz acele ettim sanırım şöyleki ilk zamanlar aldığım duman yoğunluğu şu an maalesef yok.

avantajları :
    sigarayı bırakırken yaşayacağınız zorlukları yaşatmıyor. mesela ben bilgisayar başında çalışıyorum ve sigarayı bırakırsam işime konsantre olamam diye düşünüyordum. elektronik sigara bunu engelliyor.
    3 hafta oldu sigara içmiyorum. sabah uyanırken inanın insan daha mutlu ve dinçuyanıyor.
    en önemli avantajı bence 2 hafta sonra sigara içmeye kalktığınızda kokusu ve tadı çok iğrenç geliyor hatta miğdeniz bulanıyor.

dezavantajları :
    sigaradan aha fazla içiyorsunuz. ilk zamanlar elinizden düşmüyor her aklınıza geldiğinde cebinizden çıkarıp içiyorsunuz.
    size 2 adet pil veriyorlar ve 1 adet pil devamlı içerseniz eğer en fazla 20 dakika gidiyor bu nedenle şarz makinesi cebinizde geziyorsunuz. (20 dakika içmek yanlış birkullanım bu arada)
    doğru marka seçmezseniz daha fazla elektronik sigarayı içiyosunuz çünkü dumanı yetmiyor. en çok dumanı pili ve kartuşu en dolu haldeyken veriyor. hep aynı dumanı almak istiyorsunuz.
    Özenti yaratıyor. bunu içtiğinizde herkes merak ediyor size soruyor. bu nedenle devamlı yanınızda taşımak istiyorsunuz canınız istemese bile.

size tavsiyem sakın sigara boyutlarında olanı almayın. çünkü eliniz bir süre sonra kalın olanına alışıyor ve normal sigaradaki el alışkanlığınız yerini alıyor. yani normal sigarayı elinize aldığınızda garipsiyorsunuz bu ne diyorsunuz. daha çok uzaklaşıyorsunuz normal sigaradan.

alırken kartuş sayısına dikkat ediniz. kartuşlar çok çabuk tükeniyor. 5 kartuşla bu işin daha ne olduğunu bile anlayamassınız. ben 3 haftada yaklaşık 20 kartuş harcadım.

TEKRARLIYORUM. KAFANIZDA SİGARAYI BIRAKMAK VARSA FAYDALI BİR ÜRÜNDÜR. SİGARANIN YERİNE BUNU İÇMEYİ DÜŞÜNÜYORSANIZ ALMAYIN. PARAYA KIYIN VE EN İYİSİNİ ALIN.

Alıntıları Göster
    Marlbora Ya Bence Faydalı Benim Astımım Vardı Sıgara İçmeye Basladıktan Sonra Olmuyor Gercekten Hayret Ettim Bırakırsanız Kendi Gücünuzle Bırakırsınız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hotmale

Kardeş sana tavsiye ediceğim ürün gerçekten kaliteli bişey istiyosan benm aldım ce4 clearomizer modeli var fiyat araştırmasıda yaptım bk burda çok uygun bi gir bk istersenwww.esigaramerkezi.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: alimnts

quote:

Orijinalden alıntı: hotmale

Kardeş sana tavsiye ediceğim ürün gerçekten kaliteli bişey istiyosan benm aldım ce4 clearomizer modeli var fiyat araştırmasıda yaptım bk burda çok uygun bi gir bk istersenwww.esigaramerkezi.com
    Sağlığınız için çin mallarından uzak durun. En iyi elektronik sigara rehberi, en iyi elektronik sigara ve markası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaNeR_c -- 24 Ekim 2016; 10:36:19 >
  • Joyetech urunu almalisin benwww.yapaysigara.com dan aldm ordan joyetech bolumune gir orda ego-c ye bak iyi oku.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinem_bjk

Joyetech urunu almalisin benwww.yapaysigara.com dan aldm ordan joyetech bolumune gir orda ego-c ye bak iyi oku.
    ce5 serileri gerçekten çok güzel bir elektronik sigara çeşidi. hele ego t'ler.. bambaşka ya sızdırma felan da olmuyor cidden. ben yararı olur belki şuradan almıştım gerçekten muhteşemdi..www.esigaraburada.com 30 yıllık sigara hayatımı sonlandırdım ve çıkardığı duman çok mükemmel..
  • Sigara da neymiş pipo gibi bi alet dururken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Debaser

Sigara da neymiş pipo gibi bi alet dururken.
    1979 dan beri sigara içerim. 3 yıl önce rezonans yöntemi ve Ramazan ayı sayesinde 9 ay bıraktım. 3 ay içip Ramazanda yine bıraktım. 7 ay sonra Puro ile geri döndüm..Bu sene olmadı yapamadım..Eşim de sigara kullanırdı. Kontrol için Hastaneye gittiğimde doktorumun elinde gördüm 4 saat sonra almış ve eşime hediye etmiştim.. Doğum günüydü..1 Ekim. 15 gün oldu sigara yerine bu cihazı kullanıyor. Kendime de getirttim , 4 gündür bende kullanmaktayım.
    Konunun detaylarını araştırıyorum . Ama nette bu konuda 8-10 mesajı geçmeyen forumlar var.. Oysaki ABD kaynaklı 100.000 üyeli aktif ve konunun her detayının tartışıldığı bir foruma üye olup, yetersiz ingilizcem ve google translate yardımı ile oldukça fazla bilgilendim. Hatta İstanbuldan bir arkadaş bayağı yardımcı oldu..

Şimdi Bu platformda kullananlar bir araya gelse de.. bilgi ve tecrübeleri paylaşsa süper olacak..

diye yazdım dh ta başka bir yere..

Hadi şimdi soru cevap yapalım.. CE4 almıştımönce .2.sini CE6 aldım. CE4 ün atomizeri ve duman yoğunluğunu beğenmedim. CE6 atomizer upgadi yapayım derken..Biansi nin yeni nesil atomizerlerinin daha iyi olduğunu referans etti İstanbuldaki kardeşim. ABD forumunda.. Ayrıca likitlerin organikliği ve kalitesi ile ilgili endişelerim var. Ayrıca PG Propilenglikol ve VG bitkisel gliserin oranlarının belirtilmediği bir satıcı kitlesi ile karşı karşıyayım.
    Bi yerde biansi nin yeni nesil atomizerleri Ego lara uygun diye yazmışlar, harbiden uyarmı_?

Haydi burdan yakın bakalım..
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.