Şimdi Ara

Yeni ürün : Osram Night Breaker, %90'a kadar fazla ışık ve %10'a kadar daha beyaz ışık (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
541
Cevap
2
Favori
109.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: onelan

araç ne marka? cumartesi günü buluşma var yani yarın getir değiştiririz:)

Kangoo eski kasa (2007) H4 kullanıyor ama malesef bu akşam dönmek zorundayım size iyi eğlenceler dilerim şimdiden ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: BOSPHORUS

gençler bir şey sormak istiyorum...
    Osram Night Breaker, taktıran arkadaşlar farların camını karartırmı, is yapıyormu üç kuruşluk ampul için farı bozmayalım

benim far reflektöründe renk değişmesi oldu ama sorun farlarda sanırım orjinal ampul kullananlardada olmuştu.

servis garantiden değiştirdi night breakerla devam

• Bu iş iyice kafamı karıştırdı ömrünün kısalığı ve far sistemine zarar verme ihtimai canımı iyicene sıktı arkadaşlar.Bir düşünüyorum bi kereden bir şey olmaz dene diye
  • İzmirde çiftine 20 lira dediler sizce iyimi birde uno kullanıcıları bilir farları el feneri gibidir umarım işe yarar alayım taktırınca sırf uno kullanıcıları için foto çekip göndericem arkadaşlar... :)
  • izmirde nerde çiftine 20tl dediler? 1. sanayi sitesinde osramın bayiisi var ben ordan almıştım çiftini 40 liraya 4 ay önce bi git orayla konuş bence hiç değilse osram bayinde sahte mal ihtimali olmaz....
  • Teki 20 dir onun bence ucuzladıysa bilemeyecem tabi bir de H kaç ampul ? (H7-H4 vs)
  • çiftini 30, a aldım eksişehir de. Koçtaş da da 15 ytl teki. Plastik kutuda.

Tavsiye ederim çok güzel bir ürün. Far kararması ile karşılaşmadım hiç night breaker dan önce osram silverstar da kullandım 3 sene hiç sorun olmamıştı. Farlarınızda aydınlatmanın azlığından şikayetciyseniz farlarınızı sökün ve güzelcene yıkayın çok daha iyi oalcaktır
  • Ben 5. sanayi sitesinde bi oto aksesuarcıya sordum bu kadar ucuz olması benide kıllandırdı sahte ihtimali olabilirmi.
    1. sanayi sitesindeki yeri tarif edebilirmisiniz?...
  • Şubat başlarında Ankara Başkent Sanayisinden aldım H4 çiftini 25 e pazarlık falan ama karton benimkiler plastik kutuda değildi ...
  • ben ilk çıktığında takımını 20 yada 30a almıştım(piyasaya göre ucuzdu baya, toptancı tarzı bi yerden almıştım)(4 tane h1 2 tane h4 sanırım h1 takım 20 h4 takım 30du)orjinalliğinden şüphem yok, hatta geçen far ayarına gittim ampullerin güzelmiş filan dediler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzzY® -- 10 Mart 2009; 0:10:31 >
  •  Yeni ürün : Osram Night Breaker, %90'a kadar fazla ışık ve %10'a kadar daha beyaz ışık

bugun ankara/etlik praktıkerden resımdekı nb h7 ampulu 36.99 a aldık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FRED BAKER -- 14 Mart 2009; 17:07:05 >
  • Eğer xenona geçmessem bu üçüncü kez alışım olacak... Bende 2 bilemediniz 3 ay gidiyor. Her 2-3 ayda bir 35 küsür veriyorum. Ampül hakikaten çok güzel aydınlatıyor ama ticarilerde ömrü kısa oluyor... Yada bende ampülden yana şans yok...

Şöyle bi hesapladımda,yılda 4 ampul almış oluyorum. 4*35= 140 YTL ediyor...
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Arkadaşlar daha önceki sayfalarda ön şeffaf kısmı plastik farlarda bu kısmı eritiyor,yok nikelajlı kısmı karartıyor diye laflar dolanıyordu.Gerçekten var mı böyle bir sıkıntı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ottoman24

Arkadaşlar daha önceki sayfalarda ön şeffaf kısmı plastik farlarda bu kısmı eritiyor,yok nikelajlı kısmı karartıyor diye laflar dolanıyordu.Gerçekten var mı böyle bir sıkıntı.

Hiç duymadım, başımada gelmedi... Benim far camı plastik oysa...
  • quote:

Orjinalden alıntı: set

quote:

Arkadaşlar daha önceki sayfalarda ön şeffaf kısmı plastik farlarda bu kısmı eritiyor,yok nikelajlı kısmı karartıyor diye laflar dolanıyordu.Gerçekten var mı böyle bir sıkıntı.

Teşekkür ederim üstad,kafamdaki en büyük problemlerden biriydi.Hafta içi sanayiye uğrayayım takyırıp,birde far ayarı yaptırayım.
  • quote:

quote:

quote:

Teşekkür ederim üstad,kafamdaki en büyük problemlerden biriydi.Hafta içi sanayiye uğrayayım takyırıp,birde far ayarı yaptırayım.

Rica ederim,yardımcı olabildim ise ne mutlu...Eski far ayarınız düzgün ise far ayarına gerek yok. Bence o iş için sanayiye gidilmez, siz bile farınızın ampulünü kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Bi deneyin derim...
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Eğer xenona geçmessem bu üçüncü kez alışım olacak... Bende 2 bilemediniz 3 ay gidiyor. Her 2-3 ayda bir 35 küsür veriyorum. Ampül hakikaten çok güzel aydınlatıyor ama ticarilerde ömrü kısa oluyor... Yada bende ampülden yana şans yok...

Şöyle bi hesapladımda,yılda 4 ampul almış oluyorum. 4*35= 140 YTL ediyor...

Ne kadar çabuk patlıyo onlar öyle ya.

Benim ekimden beri takılı daha patlamadı. Gerçi benimkiler philips crystal vision ama kaliteliri yakındır heralde. Ki ben genelde sabahları da yakarım farlarımı.

Valla sizin yerinizde olsam xenon alırım aynı paraya 2 sene garantili hem de. O da 140tl sizin ampuller de 140a geliyor. Aydınlatma olarak da çok daha iyi olur hem.

Gerçi H4ler de pek iyi sonuç alınamıyomuş.

Bu arada ben internetten 45TL'ye almıştım 2 park ve 2 adet H4 farı.

• benim 1 seneyi geçti patlamadı
    2 takım h1 1 takımda h4
  • 1 çift H1 kısa takımım 9 ay dayandı, sonra 1 tanesi patladı... Gittim yeni 1 çift aldım...
    Severek kullanıyorum açıkçası. Gözüm kapalı tavsiye ediyorum herkese.
    Bence çok fonksiyonel ve kullanışlı.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.