Şimdi Ara

XBOX360 SÜREKLİ SORULAN SORULAR & KAPSAMLI CEVAPLAR (163. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.254
Cevap
31
Favori
393.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • him yane ebay gbi sitelerden yada getiren esnaflardan...

peki neden resmi olarak satılmıyorki...
  • Arkadaşlar xbox live dan banlanma riski nedir? Herkes kopya oyun oynuyor ve banlanan var banlanmayan var. Banlanmamak için nelere dikkat etmek gerekiyor? Şans faktörü var mı?

teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: fbi_omer

him yane ebay gbi sitelerden yada getiren esnaflardan...

peki neden resmi olarak satılmıyorki...

Aslında geçen kasım ayında lansmanı yapılacaktı Türkiye'de fakat ekonomik kriz yüzünden iptal edildi bundan sonrada geleceğini düşünmüyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: guitarman

Arkadaşlar xbox live dan banlanma riski nedir? Herkes kopya oyun oynuyor ve banlanan var banlanmayan var. Banlanmamak için nelere dikkat etmek gerekiyor? Şans faktörü var mı?

teşekkürler

Banlanma riski tamamen microsoftun insafındadır.Genellikle büyük update dönemlerinde yada oyun resmi olarak çıkmadan erken oynayanlar ban yer büyük ihtimalle.Tamamen şansla alakalı
  • Arkadaşlar ben 6 ay önce aldım makineyi. orjinal kullanıyorum. Acaba FW yaptırsam mı? Zırt pırt versiyonları değişiyormuş yeni oyun oynamak için onun için hep tekrar ,fw yaptırmak mı gerekli ?

Ayrıca bende yeni dashboard yüklü durumda oyunları hard diske atıyorum. FW yaptırınca da oyunları hard diske atabilecekmiyim?
  • istanbuldan xbox live üyelik (süresi önemli değil)nerden alabilirim? ( internet dışında)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PlayerX -- 9 Haziran 2009; 18:45:20 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: playerx

istanbuldan xbox live üyelik (süresi önemli değil)nerden alabilirim? ( internet dışında)

Xbox360 satan yerlerde bulabilirsin diye düşünüyorum atik elektronik mesela.Ama internetten almak daha kolay neden internetten almak istemiyorsun?
  • quote:

Orjinalden alıntı: kadheerjahn

Arkadaşlar ben 6 ay önce aldım makineyi. orjinal kullanıyorum. Acaba FW yaptırsam mı? Zırt pırt versiyonları değişiyormuş yeni oyun oynamak için onun için hep tekrar ,fw yaptırmak mı gerekli ?

Ayrıca bende yeni dashboard yüklü durumda oyunları hard diske atıyorum. FW yaptırınca da oyunları hard diske atabilecekmiyim?

Evet bu aralar çok versiyon değişti.Ama 1.6 dan sonra uzun süre değişmez bence.Aslında oyunları eski fw lere göre patchleyebilirsin ama live için büyük riskli.Fw li haliylede hard diske atabilirsin.
  • ayrica bunla ses alabilirmiyim

XBOX360 SÜREKLİ SORULAN SORULAR & KAPSAMLI CEVAPLAR

ebaydan almayi dusnuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 12 Haziran 2009; 13:38:05 >
  • hdmi-dvi ile monitore bagladigimda, ses icin de diger komponent kabloyu kullanmak istedim. komponent kablonun giris yerini ayirdim ve hem hdmi hem komponent i bagladim. ama bu sefer her ikisi bagli oldugunda monitore goruntu aktarmiyor. lcd monitore baglayanlar ses olayini nasil cozuyorlar?
    sorunla ilgili olarak ne yapabilirim.
    bu yolla ses alan arkadaslar boyle bir sorun yasiyorlar mi

bu arada dealextreme.com dan siparis verim optik kabloyu...
  • quote:

Orjinalden alıntı: cbaykal

hdmi-dvi ile monitore bagladigimda, ses icin de diger komponent kabloyu kullanmak istedim. komponent kablonun giris yerini ayirdim ve hem hdmi hem komponent i bagladim. ama bu sefer her ikisi bagli oldugunda monitore goruntu aktarmiyor. lcd monitore baglayanlar ses olayini nasil cozuyorlar?

/>

Component ve VGA kablo üzerindeki gri plastik kısmı kırıp mevcut kablo üzerindeki optik ses çıkış soketine fiber optik ses kablosu monte etmelisin.Yada ms bunun için optik ses adaptörü satıo

• quote:

Orjinalden alıntı: [DMC]

bunun disi versiyonu yok mu

ayrica bunla ses alabilirmiyim

ebaydan almayi dusnuyorum

Linkini verebilir misin?

• Live ile ilgili problemim var arkadaşlar.İlk defa bağlanacağım ama bir türlü olmuyor.Sitedeki Live rehberi de silinmiş galiba,arama yaptım.

Bağlantıyı bir türlü görmüyor.Ethernet kablosunu modeme taktığım da diğer ucunu da xbox a bağladığım da,modemdeki ethernet ışığı yanmıyor...

Gerekli rakamsal işleri de yaptım olmadı (belki yanlış yapıyorumdur...)

Yardım bekliyorum.
  • arkadaşlar falcon ve jasper boardlı xbox 360 larda çalışırken ses farkı vamı yani hangisi daha sesli çalışıyor youtube de biraz araştırdırdım jasper boardlı olanlar çok daha sesli sanki bu konuda bilgi verebilecek varmı acaba

ilk videoda jasper seli

1
    http://www.youtube.com/watch?v=5NByr51PDEo

ikinci videoda anlayamadım çok ama galiba ilk açtığı falcon eğer ilk açtığı falconsa ikinci videoada falcon boardlı makina daha sesli
    2
    http://www.youtube.com/watch?v=Nzt5Zf11Sfg&=fm18

• quote:

Orjinalden alıntı: chetaci

quote:

hdmi-dvi ile monitore bagladigimda, ses icin de diger komponent kabloyu kullanmak istedim. komponent kablonun giris yerini ayirdim ve hem hdmi hem komponent i bagladim. ama bu sefer her ikisi bagli oldugunda monitore goruntu aktarmiyor. lcd monitore baglayanlar ses olayini nasil cozuyorlar?

/>

Component ve VGA kablo üzerindeki gri plastik kısmı kırıp mevcut kablo üzerindeki optik ses çıkış soketine fiber optik ses kablosu monte etmelisin.Yada ms bunun için optik ses adaptörü satıo

resimde goruldugu kablonun kafasini kirdim. simdi hem hdmi hem de komponent altli ustlu takili durumdalar ama her ikisi takili oldugunda xbox goruntu gonderemiyor monitore. fiberoptik midir bilmem ama o iki kirmizi-beyaz uca giren ve 3.5 luk kulaklık girisi veren bir tekleyici aparat buldum. bi sekilde ses ve goruntu aliyorum ama aleti calistirmadan once komponenti cikarip acildiktan sonra geri takmak zorunda kaliyorum. o yuzden siparis verdigim kabloyu bekliyorum artik. ama sizlerde boyle bir problem oluyor mu? onu ogrenmek istedim aslinda

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: chetaci

quote:

/>

resimde goruldugu kablonun kafasini kirdim. simdi hem hdmi hem de komponent altli ustlu takili durumdalar ama her ikisi takili oldugunda xbox goruntu gonderemiyor monitore. fiberoptik midir bilmem ama o iki kirmizi-beyaz uca giren ve 3.5 luk kulaklık girisi veren bir tekleyici aparat buldum. bi sekilde ses ve goruntu aliyorum ama aleti calistirmadan once komponenti cikarip acildiktan sonra geri takmak zorunda kaliyorum. o yuzden siparis verdigim kabloyu bekliyorum artik. ama sizlerde boyle bir problem oluyor mu? onu ogrenmek istedim aslinda

Birçok kişi aynı sorunu yaşadı.Bende ilk üretim 2006 makina olduğu için böyle bir problemle karşılaşmadım

• arkadaşlar bu gün atikten jasper boardlı arcade aldım yanında fazladan 1 kol dha aldım fakan 2. kolu makina bir türlü tanımıyor ne yapmam gerek yardımcı olacak varmı kol bozuk olabilirmi acaba açıyorum ortadaki ışığı devamlı yanıp sönüyor ama orjinal kolda 1 kısmında yanıyor ışık diğer kolda 2 yazan kızımda yanması gerekmezmi ışığın sadece ışıkların hepsi yanım sönüyor kol bozukolabilirmi acil yardım arkadaşlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: erdaldarici1

arkadaşlar bu gün atikten jasper boardlı arcade aldım yanında fazladan 1 kol dha aldım fakan 2. kolu makina bir türlü tanımıyor ne yapmam gerek yardımcı olacak varmı kol bozuk olabilirmi acaba açıyorum ortadaki ışığı devamlı yanıp sönüyor ama orjinal kolda 1 kısmında yanıyor ışık diğer kolda 2 yazan kızımda yanması gerekmezmi ışığın sadece ışıkların hepsi yanım sönüyor kol bozukolabilirmi acil yardım arkadaşlar

kolun ön tarafında bi tuş olcak ona bascaksın bide xbox ın üstünde memory unit ile dvd rom un oralarda aynı tuştan olcak onada bascaksın.
  • teşekkürler delirmek üzereydim valla :)
  • arkadaşlar bir sorum olacak.Bu headset i oyunlarda kullanırken ses alamıyorum.Ben konuşuyorum karşıdan ses gelmiyor.Yada karşıdaki konuşmuyor.Ne yapmalıyım
  • 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.