Şimdi Ara

Satılan Araçların Gerçek Fiyatları( 2. elde doğru fiyatlar)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.811
Cevap
332
Favori
812.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cLk

quote:

Orijinalden alıntı: dragonhell

Pardon yazmayı unutmuşum 2005 model benzinli tüp yok pek anlamıyorum bu işlerden ama makyajlı değil herhalde.

rengi bej ya da gri ise 32-33 rahat eder. dolu izi olmasa 34-35 edebilir.

2005 makyajlıdır.

size tavsiyem 300-400 de olsa harcama yapın ve o küçük göçükleri boyasız ve sökme takma yapmadan çektirin

Yok 45 eder bilader honda vtec bu efsane ya hani adam ls diyo ls
    Orjinal çelik jant yok
    Sunroof yok
    Zenon far yok
    Katlanır ayna yok
    Dijital klima yok
    Arka makam perdeleri yok
    Lastik basınç sensörü yok
    Hız sabitleyici yok
    Yok da yok daha sayamıcam yeter şu 93 98 toyota ile 2002 2006 honda sempatizanlığı

• Yok 45 eder bilader honda vtec bu efsane ya hani adam ls diyo ls
    Orjinal çelik jant yok
    Sunroof yok
    Zenon far yok
    Katlanır ayna yok
    Dijital klima yok
    Arka makam perdeleri yok
    Lastik basınç sensörü yok
    Hız sabitleyici yok
    Yok da yok daha sayamıcam yeter şu 93 98 toyota ile 2002 2006 honda sempatizanlığı
    Bu kadar yazıp çizmeye gerek yok, hesap basit;

Sahibindene girin aracı seçin, fiyata göre düşükten yükseğe doğru sıralayın, kaç ilan varsa yüzde 10'luk en ucuzları atın, onlar sıkıntılı.

Sonrasında ilk sıradaki en ucuz araç sizin o araca vermeniz gereken maksimum fiyat.

Gerisi şişirme fiyatlar.

Selamlar.
    Kardeşim kusuruma bakma ama senin gibiler yüzünden bu piyasa böyle. Acelemiz yok dursun, mal alıcıya satılır demişsin. Aracın punto ikinci eli hızlı olan bir araç neden satılmıyor ? Gerçi satılıp, satılmaması senin için önemli değil. Üç beş bin para biriktirip 15 binlik aracı şuan 20 bine almaya çalışan (emektar) insanlar için önemli. Bizim mahallede sahibindene fiyatı 42 bin olup 46 bin diye koyan üç tane tanıdıgım var. Satılırsa satılır satılmazsa biniyorum zaten diyen insanlar bunlar. Onlara da kızıyorum. Suni enflasyoncular onlar. İnsanlara sıkıntı yaratan ne oldum delisi insanlar. 2010 senesinde 14.500 liraya sattıgım aracım şuanda 24 ten aşağı sahibindende yok. Buna sebep olan herkesi esefle kınıyorum.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-ogretmenden-temiz-fiesta-752072483/detay/

Arkadaşlar ilandaki benim eski aracımda 30 Ekimde sattım.

İlanın açıklamalarında yalanlar var. belki denk gelirsiniz bilginiz olsun diye paylaşıyorum sizinle.

1-Rengindeki parlaklıktan anlaşılacağı gibi garaj arabasıdır .
    YALAN araç dışardaydı nerdeyse her gün bindim

2-Yalnızca ön kaput değişik (park halindeyken kamyonun geri manevrasıyla oluşmuştur) , 2 Çizik Boyası var.
    YALAN ben aracı 1.5 sene önce bu şekilde aldım ancak neden değiştiğini bilmiyorum, ve sağ ön kapı muhtemelen kazadan dolayı boyalı, değişenler kaput ve sağ çamurluk.

3-*Tasarruflu olması sebebiyle aldım ve devamlı uzun yolda kullandım.
    YALAN aracı alalı daha 2 gün olmuş :) aracı şahsen ben şehir içi şehir dışı karma kullandım.

4-*MOTOR ÇOK İYİ ÜFLEME DUMAN ATMA YOK
    YALAN, ilk gazda bariz siyah duman var, ve aracın karterinde yağlanma var.
  • Bu kadar yazıp çizmeye gerek yok, hesap basit;

Sahibindene girin aracı seçin, fiyata göre düşükten yükseğe doğru sıralayın, kaç ilan varsa yüzde 10'luk en ucuzları atın, onlar sıkıntılı.

Sonrasında ilk sıradaki en ucuz araç sizin o araca vermeniz gereken maksimum fiyat.

Gerisi şişirme fiyatlar.

Selamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

quote:

Orijinalden alıntı: derfgt

Şu arabayı satamadık, ilgilenen bile fazla olmadı.
    Demek ki çok istiyorum diyecem ama araç alacak olsam ve bu arabayla karşılaşsam nutkum tutulurdu temizliğinden dolayı.
    Kazasız boyasız Megane 2 25000 etmiyor demek ki!!!

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-sahibinden-tertemiz-212900920/detay/

Aynı durum benim aracımda da var. Benim aracımın muadillerine 34-34.5 istiyorlar ben 33 son diyorum 30 vereyim 25 vereyim diye telefon eden oldu şaka gibi ama gerçek.

31 bin galeri verdi ki bu temizlikte 34-35 arasına satacağına eminim. Neyse acelemiz yok dursun, mal alıcıya satılır. Satılmazsa evi alırken 30 lira krediyi fazla çekeriz ne olacak. :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-2011-punto-evo-1.3-mjet-kaza-boya-degisen-yok-hatasiz-203055184/detay/

Kardeşim kusuruma bakma ama senin gibiler yüzünden bu piyasa böyle. Acelemiz yok dursun, mal alıcıya satılır demişsin. Aracın punto ikinci eli hızlı olan bir araç neden satılmıyor ? Gerçi satılıp, satılmaması senin için önemli değil. Üç beş bin para biriktirip 15 binlik aracı şuan 20 bine almaya çalışan (emektar) insanlar için önemli. Bizim mahallede sahibindene fiyatı 42 bin olup 46 bin diye koyan üç tane tanıdıgım var. Satılırsa satılır satılmazsa biniyorum zaten diyen insanlar bunlar. Onlara da kızıyorum. Suni enflasyoncular onlar. İnsanlara sıkıntı yaratan ne oldum delisi insanlar. 2010 senesinde 14.500 liraya sattıgım aracım şuanda 24 ten aşağı sahibindende yok. Buna sebep olan herkesi esefle kınıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: cbascan

2015 model golf 1.6 tdi highline dsg

11000 km de, hatasiz.

95000 lira

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2015-sifir-ayarinda-hatasiz-golf-222912133/detay

Araç sıfır fiyatını isterken utanma hissiniz oluştumu hiç
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-ogretmenden-temiz-fiesta-752072483/detay/

Arkadaşlar ilandaki benim eski aracımda 30 Ekimde sattım.

İlanın açıklamalarında yalanlar var. belki denk gelirsiniz bilginiz olsun diye paylaşıyorum sizinle.

1-Rengindeki parlaklıktan anlaşılacağı gibi garaj arabasıdır .
    YALAN araç dışardaydı nerdeyse her gün bindim

2-Yalnızca ön kaput değişik (park halindeyken kamyonun geri manevrasıyla oluşmuştur) , 2 Çizik Boyası var.
    YALAN ben aracı 1.5 sene önce bu şekilde aldım ancak neden değiştiğini bilmiyorum, ve sağ ön kapı muhtemelen kazadan dolayı boyalı, değişenler kaput ve sağ çamurluk.

3-*Tasarruflu olması sebebiyle aldım ve devamlı uzun yolda kullandım.
    YALAN aracı alalı daha 2 gün olmuş :) aracı şahsen ben şehir içi şehir dışı karma kullandım.

4-*MOTOR ÇOK İYİ ÜFLEME DUMAN ATMA YOK
    YALAN, ilk gazda bariz siyah duman var, ve aracın karterinde yağlanma var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senkei -- 1 Kasım 2019; 16:32:41 >

• Arkadaş bi araba alalım dedik 94 model corollaya 18 bin istiyorlar, toroslar şahinler 10-15 bin bu neyin kafasıdır?
  • Arkadaşlar,internetten bakarsanız araba fiyatları bi alem,pazara çıkarsınız başka bi alem.Gelin sattığınız,satımını duyduğunuz arabaların fiyat,model,km,vb. bilgilerini yazın.gerçek piyasa oluşsun.ilki benden.2004 clio 45000 km.benzinli,beyaz,tek yastık,klima 15250 ytl.

Bu topikte,

2. elde aldığınız veya sattığınız araçlar hakkında kısa bir bilgi verip, satış anı fiyatlarını buraya yazın.

2. el piyasasının gerçek durumunu öğrenelim.

< Bu konunun sahibi Görkem3123 iken Görkem3123 tarafına aktarılmıştır -- Eyl 24 2013 11:28AM >

• quote:

Orijinalden alıntı: cbascan

Hocam o bir golf

Golfte öylesine bi araba sonuçta.
  • Hacettepeli46 H kullanıcısına yanıt
    2 parça değişenli bir de üstelik 248.000 km'de 27.000'e satıldı. İyi vermişsiniz mi desem alan arkadaşa geçmiş olsun mu desem bilemedim.
  • ataince kullanıcısına yanıt
    Sana iyilik yaramaz ne alırsan al
  • quote:

Orijinalden alıntı: werrol

2015 Sıfır Ibiza 1.2 Tsi DSG Style 44.000 e alınır mı? Liste fiyatı 45.900

DSGden uzak dur kardeşim sana abi tavsiyesi...
  • Burası satmadan önce değil sattıktan sonra yazılması gereken bir konu bilgi edinmek için girdim kaça giderden başka yazan yok
  • O teklifleri alsan coktan satmistin zaten. Gelip burda ayak yapma. Piyasa olusturacak akli sira
  • 2009 Clio HB 1.5 DCi Extreme + Otomatik 88.000 km
    2 kapı boya , 2 kapı sacı değişmişti. 30.000₺ sattım. ( ilana 31.000₺ yazmıştım )

2011 model Fiat Bravo 1.6 MJet Dynamic Plus + Otomatik + Skydome 64.000 km İlk sahibinden orjinal boyasız 38.000₺ aldım. ( İlanda 39.750₺ yazıyordu )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cengiz Ç. -- 29 Haziran 2015; 18:19:45 >
  • Arkadaşlar her seferinde kim ne almış ne satmış fiyat öğreneyim diye giriyorum ama fiyat neredeyse yok ve fiyat soruluyor hep. Malum siteye girerek ortalama bişeyler zaten bulunabilir bu konunun amacı bu değil bildiğim kadarıyla mümkün olduğunca alınan ve satılan araç fiyatlarını paylaşırsak daha iyi olur bence
  • mursel66 M kullanıcısına yanıt
    Başka bir konuda ilandaki aracı almak istediğinizi söyleyip fiyat nasıl diye sormuşsunuz. Şimdi gelmiş dolandırıcı çok deyip güvenilir birilerini arıyorsunuz. Siz olsanız kendinize güvenir miydiniz ?

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/136038845
  • arkadaşlar bu kadar uğraşmayın araçların internetteki fiyatlardan ikibin ila üç bin ytl indirin araçların gerçek değerlerini öğrenin.
    tabii ki istisnalar kaideyi bozmaz.
  • yahu şuraya soru degil fiyat yazıyoruz öğrenenediniz hala
  • mursel66 M kullanıcısına yanıt
    Beyefendi profilinize baktım da araç sizin, neden böyle yalan söylüyorsunuz ?

Gidin bir galeriye kaç veriyorsa 4-5 bin tl fazlasına ilana koyun satılır araç. İlla alıcısı çıkar.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.