Şimdi Ara

Satılan Araçların Gerçek Fiyatları( 2. elde doğru fiyatlar) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.809
Cevap
333
Favori
812.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: mrtxpp

TOTOYA COROLLA SOL 2007 YADA 2006.
    GÜMÜŞ
    15000 KM NİN ALTINDA. ARIYORUM.

KAFAMDAKİ EDERİ MAKSİMUM 24 0OO. ALIM SATIMI DAHİL 24 500 EDER .
    ADAM ZATEN 34 E ALMIŞ MAKSİMUM.

SİZ CE.1-2 YIL BİNMİŞ.

SIFIRI 34 000 DEN BAŞLIYOR. ARTI BİDE YENİ KASA.
    KASA DEĞİŞİMİ 4 000 YTL DÜŞ.
    HER YIL %10 DÜŞ EN AZ. YADA HER 15000 KM Yİ BİR YIL SAY.

MARŞA BASYIN YOLA CIKTIN. %10 DAHA DÜŞ.

AL SANA 2. EL EDERİ.

KAZASINI , ÇİZİGİNİ DE HESAPLA.

ARABA 80 000 DEN FAZLAYSA ( 120 000 E KADAR Kİ ARALIKTA KARŞINIZA ÇIKACAK) BAZI MEKANİK PARÇALARIN DEĞİŞME VAKTİ GELİYOR ARTIK ONLARI HESAPLA

DEVİR DAYIM POMPASI.
    BENZİN POMPASI.
    RADYATÖR MOTOR.
    RADYATÖR KALOFER.
    FAN MOTORU.
    DEBRAJ BASKI BALATASI.
    ROT, ROTİL BAŞLARI DEGİŞİM VAKTİ GELMİŞTİR EMİN OLUN.

TRİGER KAYIŞI 70 000 İ GEÇMEZ ( DEĞİŞTİRİLDİMİ ACABA????)

2. EL ARABA ALIYON LASTİKLERİ ESKİDİR MUHAKKAK. YADA YENİ LASTİK DİYE UYDURUK MARKA LASTİK VARDIR ÜZERİNDE. SENDE YERSİN TABİKİ. 3 AY SONRADA GİDER LASTİK PARASI VERİRSİN.

AKÜNÜN DURUMU??? ORJİNALSE HALA BİTMEMİŞ OLMASI HAYRET. EEE YENİ BİR AKÜ ELLERİNDEN ÖPER 1 YIL İÇİNDE.

KAPI LASTİKLERİ ARTIK AŞINMIŞTIR YAKLAŞIK 5 YIL ÖMÜRLÜ.
    BİR KAÇ ELEKTRONİK SENSÖR ( HAVA AKIŞ SENSÖRÜ, HAVA AYAR VALVİ.....).

BU KM ARALIĞINDA CAM MOTORLARINDAN EN AZ BİRİ SU KOYACAKTIR.

AKLIMA GELENLER KABACA BU.
    BUNLARI HESAPLA???? EGER UZUN SÜRELİ BİNİCİYSEN. MUTLAKA BUNLARA BAKIN.

OZAMAN ALIŞVERİŞİNİZ KARLIMI ÖYLE KARAR VERİN.

ÇOGU İNSAN SADECE MODELİNE VE KAPORTAYA BAKIYOR.

DOKTOR.

HERKESE SAYGILAR.

BUDA BENİM BAKIŞ AÇIM.

YANİ SIFIR BU İKİNCİ EL FİYATLARI İLE ÇOK DAHA AVANTAJLI. EMİN OLUN.

Benim de BEKİR DAYIM var ama pompası yok... :)) (@mrtxpp; gece vakti güldürdünüz beni, allah iyiliğinizi versin)

Güzelmiş bakış açısı... Zorlasak 2. eli bedavaya alcaz neredeyse....
    (Elinize sağlık, güzel yazmışsınız da daha yeni 0 araç almış biri olarak moralim bozuldu, seneye satsam 10.000 zarar mı edicem şimdi)

• Aynı cümleye ben de takılmıştım ama yukarıda yazan arkadaş da konuya değinince fazla abartmaya gerek görmedim ama yine de takılmadan geçemeyeceğim...

Benim DEVİR DAYIM yok ama DEVİR ENİŞTEM var

2002 model arabamı Cumartesi günü sattım. Ben de sizinle aynı şeyleri düşünmüştüm çünkü. Fakat lastikleri 2007 yazında yenilemiştim. Hem de Goodyear . Neyse, alan adam arkamdan bed dua etmesin de bence bu daha önemli...
  • 1 hafta önce galeriden bir tanıdık vasıtasıyla hyundai accent 1.5 CRDI aldım 14.000 + 210 ytl mtv ödedim.araba full güvenlik paketi var.şöför kapısının altında ufak bi vuruk var.
  • PİREKAREYE AYNEN KATILIYORUM.İSTANBULDA 2004 TEMİZ COROLLA SOL 19000 E VERİLİRKEN BURADA 25000 DENA AŞAGI İNMİYORLAR.çok corollacı tanıyorum satamayıp vazgeçtim ayakları yapan.satılan arabalarda öyle fiyatlar oynuyorki şok olursunuz.aynı arabalar arasında inanın 5000 ytl oynuyor.saf olursanız aynen veriyorlar elinize.kanmayın arkadaşlar.aman arkadaşlar.bu hafta ankaraya gidecem.bakacam arabalara.fikirlerimi yazarım.eger 2. el sıfırdan avantajlı olsaydı galeriler biterdi.akla aykırı.adamlar buluyor 3 kuruşa.adam full 2008 elegant corollaya 33000 istiyor.sıfırı 40000ytl.araba daha 10000km de.bu galerici bu arabayı 33000 e de satamaz .yani fiyatta kıracak.pazarlık sünnet.e kardeşim bu adam bu arabadan 2000 ytl kazanmazsa zaten ugraşmaz.demekki elin adamı 40000 lik arabayı daha 1 yaşına girmemişş arabayı 30000 e alıyor.ama bize ,bizim gibi saflara gelince aynı arabaya 36500 isteyende var.hassiiii... demek lazım işte bu durumda.araba ararken degil,aramazken bulunurmuş.söylenecek çok şşey var.fakat neyse.bu kadar yeter.arkadaşlar aklı sır ermeyecek fiyatlara megane alanlar var.aynı fiyata clio alanlarda var.gelde gülme.bybybybyby.

• Evet iyi denkgetirenler oluyor...
    Bir arkadaş 28.000'e Civic Premium aldı... Sıfır gibi 10.000'de arabaydı... Sıfırı 38.000'di...
    İçim gitti....
  • 2004 Megane II Dynamic (exe tekno paketli full) 36.000 km.de boya değişen yok. çok temiz kullanılmış internette 26 bin ytl istiyordu. 24750 ye bitti.
  • 2005 Civic Es full otomatik + şehir paketi, park sensörü, arka spoyler 14.000 km'de Garantisi devam eden aracım 26.500 peşin'e gitti.
  • Bizimde doğan s 94 model 95 te trafiğe çıkmıştı 45.000 km de 7.000 ytl ye gitti araçta bir tane çizik yoktu daha
  • quote:

Orjinalden alıntı: full_speed_89

Bizimde doğan s 94 model 95 te trafiğe çıkmıştı 45.000 km de 7.000 ytl ye gitti araçta bir tane çizik yoktu daha

Gerçek 45.000 mi? 13 yılda 45.000 km... Yılda yaklaşık 3500 km yapar... Mesela Adanadan İzmire git gel... Tamam. Sonra 1 yıl arabaya dokunma... :))

Ne kadar az kullanmışsınız, helal olsun... :))
  • bu sitedeki fiyatlara bi bakarmısınız ağlamak geliyor içimden http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=bwzl41zatrmk
  • quote:

Orjinalden alıntı: necmi42

bu sitedeki fiyatlara bi bakarmısınız ağlamak geliyor içimden http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=bwzl41zatrmk

Bakma bizide ağlatma arkadaşım

12.02.2008 2000 model 6n2 (yeni kasa) polo 1.4 trendline 90 binde kazasız 12.750 ye aldım

• adam 2007 sol e 30 000 ytl istiyor km 20 000

şahsen 4000 ytl daha veririm sıfır alırım.

2005 sol 25 ten aşagı degil.
    km si de en az 50 000 üzeri rantabl kullanımının nerdeyse yarı ömrü gitmiş.
    kardeşim git sıfırını al. ozaman.

2005 model temiz 20-22 000 olsa eyvallah. üstünü vermek kafama pek yatmıyor.

ama her topalın bir kör alıcıda vardır. derler ya.
  • arkadaşlar 2004 golf comfort 47000 km de kazasız V kasa düz vites 27.250 ytl ye aldım. biraz fazla oldu ama araç çok temiz. 43000 de baıma girmiş doğuş otoya sorduk. inşallah hayırlı olur... (ankara)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hsarac

arkadaşlar 2004 golf comfort 47000 km de kazasız V kasa düz vites 27.250 ytl ye aldım. biraz fazla oldu ama araç çok temiz. 43000 de baıma girmiş doğuş otoya sorduk. inşallah hayırlı olur... (ankara)

4 yıllık bir araç için oldukça fazla..Umarım FSI motordor..Değilse kazık yemişsiniz diyebilirim..yinede hayırlı olsun....
  • arkadaşlar benim şoförlük yok o yüzden bir araba alıcam ama ilk önce dandik bişi ile başlayım dedim ve bir lada buldum fikirlerinizi alayım;

91 model beyaz lada samara, 1500 motor,
    brc marka lpg 7 ay önce takılmış(2 yıl garantiliymiş), daha önceki tüp sökülmüş,
    aracın taklası maklası yok, arka çamurluklarda biraz çürüme var,
    mevsimlik lastikler yeni bridgestone diye bir marka, ayrıca güzel bir çelik jant var(lastiklerle birlikte 3ay önce alınmış),
    araçta sony exploit die bir teyp takılı, 4*50watt gücünde ve 4 adet yine sony exploit diye hoporlör takılı, arkadakiler daha güçlü,
    teyp hoş, mp3 çalıyor, aux girişi mevcut,
    ön camlar otomatik, ayrıca araçta merkezi kilit ve alarm var, 2kumanda da mevcut,
    km olarak 94000 ama ilk satır kaç kere devretti bilmiyorum, arabaya baktırdık bir sıkıntısı yok, hatta siboplar, buji başları vs bir çok parça yeni değişmiş,
    bir arkadaşın arabası, yakın olmasa da arabasına iyi baktığını biliyorum,

3800liraya bıraktı, fiyat nasıl sizlere sormak istedim, trafik sigortası 2007 aralıkta yaptrmiş 127lira iadesi varmış onu da bana geri vercek, ayrıca yılın ilk vergisini yatrmş, 2009a kadar muaynesi yok,

ne diyorsunuz arkadaşlar, teybi dışarda sordum 500dediler hoparlörlerle, jant lastikleri sordum 700-800 dediler taksitle,
    lpg 600ytl ye takılmış faturasını gördüm,

bu araca 3800lira verilir mi ve öğrendikten sonra aşağı yukarı bu fiyata satabilir miyim acaba?

• quote:

Orjinalden alıntı: TRaVMaaa

arkadaşlar benim şoförlük yok o yüzden bir araba alıcam ama ilk önce dandik bişi ile başlayım dedim ve bir lada buldum fikirlerinizi alayım;

91 model beyaz lada samara, 1500 motor,
    brc marka lpg 7 ay önce takılmış(2 yıl garantiliymiş), daha önceki tüp sökülmüş,
    aracın taklası maklası yok, arka çamurluklarda biraz çürüme var,
    mevsimlik lastikler yeni bridgestone diye bir marka, ayrıca güzel bir çelik jant var(lastiklerle birlikte 3ay önce alınmış),
    araçta sony exploit die bir teyp takılı, 4*50watt gücünde ve 4 adet yine sony exploit diye hoporlör takılı, arkadakiler daha güçlü,
    teyp hoş, mp3 çalıyor, aux girişi mevcut,
    ön camlar otomatik, ayrıca araçta merkezi kilit ve alarm var, 2kumanda da mevcut,
    km olarak 94000 ama ilk satır kaç kere devretti bilmiyorum, arabaya baktırdık bir sıkıntısı yok, hatta siboplar, buji başları vs bir çok parça yeni değişmiş,
    bir arkadaşın arabası, yakın olmasa da arabasına iyi baktığını biliyorum,

3800liraya bıraktı, fiyat nasıl sizlere sormak istedim, trafik sigortası 2007 aralıkta yaptrmiş 127lira iadesi varmış onu da bana geri vercek, ayrıca yılın ilk vergisini yatrmş, 2009a kadar muaynesi yok,

ne diyorsunuz arkadaşlar, teybi dışarda sordum 500dediler hoparlörlerle, jant lastikleri sordum 700-800 dediler taksitle,
    lpg 600ytl ye takılmış faturasını gördüm,

bu araca 3800lira verilir mi ve öğrendikten sonra aşağı yukarı bu fiyata satabilir miyim acaba?

Söylediklerinin toplamı 2000 lira yapıyor zaten... Geriye kalıyor 1800 lira... o da demir parası desek... Motor bedavaya geliyor...

Fiyat, saydığın özelliklere göre gayet iyi gibi geldi bana...
    BRC tüp çok iyidir... Benim eski araçta da vardı, hiç sorun çıkarmadı mükemmeldi diyebilirim...

• ya teybe filan 600dediler de ben 500 hesapladım ki dinledim cidden güzel set, ha o olmasa 500 ucuz olsa daha iyi ama satarken elimde dandik teyp var onu takar satarm mesela diye düşündüm,
    çok kararsızım alsam mı almasam mı ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: necmi42

bu sitedeki fiyatlara bi bakarmısınız ağlamak geliyor içimden http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=bwzl41zatrmk

biz aglayacagımıza sen agla.
  • 1999,beyaz,130.000 km astra CD 16.500 e satıldı
  • Ford Connect 2007 Model Deluxe 75 BG TDdi modeli 20.000 km'de tertemiz araba. 1 a önce aldım. 25.000 YTL
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.