Şimdi Ara

Media Player Clasic Altyazıları 2 adet gösteriyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • media player clasic altyazıları iki kere gösteriyo biri altta benim ayarladığım diğeri üstte ayarlamadan göründüğü şekil bunda yazılar bozuk... orijinal ayarını nasıl yok edebilirim

Media Player Clasic Altyazıları 2 adet gösteriyor

ve.............. yeni bir msg için bekleyin de bekleyin.. bu nedir yaaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seasoul -- 25 Ekim 2007; 23:18:28 >

• directvobsub dan kaynaklanoıyormuş
  • altyazının ismini, filmin isminden farklı birsey yap
  • Aynı sorun bazen ben de de ortaya çıkıyor. Altyazıları kapatıp programı kapatıp açtığımda tekrar aktif hale getiriyorum geçici olarak çözülüyor. Nasıl çözdüğünüzü açıklar mısınız?
  • directvobsub'i ayarlarından inaktif yapmalısın
  • Sorun bendeki sürümde böyle bir seçeneğin bulunmaması. Media Player Classic Home Cinema kullanıyorum ama ayarlarda DirectVobSub bulunmuyor.
  • Burayı görmeden açmış olduğunuz diğer konuda cevap vermiş bulundum. Sorunun çözümü burda;

http://forum.donanimhaber.com/m_18596753/tm.htm
  • 64bit Vista kullanıyorum. Sistemimde toplu codec paketi kuruluydu ancak VobSub'ın 32bit olduğunu sanırdım hep, çünkü 32bit WMP'de VobSub devreye girerken 64bit WMP'de devreye girmiyordu. MPC HC'nin de 64bitlik sürümünü kullandığım için hiç VobSub'dan şüphelenmemiştim ancak akşiam codec paketinden devre dışı bırakmayı deneyeceğim. Teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: emptyrean

Aynı sorun bazen ben de de ortaya çıkıyor. Altyazıları kapatıp programı kapatıp açtığımda tekrar aktif hale getiriyorum geçici olarak çözülüyor. Nasıl çözdüğünüzü açıklar mısınız?

ben MPCStar paketini kullanyorum...... bunu önce kaldırdım sonradan yeniden yüklerken vobsub u kurmadım.. sorun kalmadı...

diğer arkadaşlara da teşekkürler
  • sorunun şu :
    2 tane altyazı programı açık.Alttakilerden birini kapat.Sorun çözülür.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.