Şimdi Ara

katalizor fiyatı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
10.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • eksojcuya gittim eksoz patlamış içi boşalmıştı ben buna 3 ay bindim böyle araba çekiştendende düşmüştü katalizör de bitmiş dedi fiyatına 450 dedi katolizorün bende 200 e başka marka katolizör ve eksoj taktırttım arza ışığı sürekli yanıyor servis sensörden dedi tanımamış orjinal olmadığından katolizörü ucuz nasıl bulabilirim servis eksoj sistemiyle komple değiştiriyor 1200 ytl falan böyle binsem ne olur çıkma nasıl bulurum fiyat ne olabilir ben sadece katolizor bulmak istiyorum arabada şu an hiç bi sorun yok çekişide düzeldi. ama ışık beni gıcık etti bu katolizor oksijenimi ayarlıyor orjinalinde yakıt daha az gidermiş öyle duydum bide bende 2002 ghia hangi marka tüp taktırsam kaça mal olur şehiriçi kaç yakar
    satsam kaça gider abs falan 4 hava yastığı elektrikli ayna cam 107 000km bordo ben 19000 ytl almıştım geçen sene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erme07 -- 18 Ekim 2007; 19:47:58 >

• quote:

Orjinalden alıntı: erme07

eksojcuya gittim eksoz patlamış içi boşalmıştı ben buna 3 ay bindim böyle araba çekiştendende düşmüştü katalizör de bitmiş dedi fiyatına 450 dedi katolizorün bende 200 e başka marka katolizör ve eksoj taktırttım arza ışığı sürekli yanıyor servis sensörden dedi tanımamış orjinal olmadığından katolizörü ucuz nasıl bulabilirim servis eksoj sistemiyle komple değiştiriyor 1200 ytl falan böyle binsem ne olur çıkma nasıl bulurum fiyat ne olabilir ben sadece katolizor bulmak istiyorum arabada şu an hiç bi sorun yok çekişide düzeldi. ama ışık beni gıcık etti bu katolizor oksijenimi ayarlıyor orjinalinde yakıt daha az gidermiş öyle duydum bide bende 2002 ghia hangi marka tüp taktırsam kaça mal olur şehiriçi kaç yakar
    satsam kaça gider abs falan 4 hava yastığı elektrikli ayna cam 107 000km bordo ben 19000 ytl almıştım geçen sene

birde ikitelli de eksoz fabrikası var çoğu araca katalatik konvertör yapıyor
    hatta websiteside var ama ismini tam hatılamıyorum yerini
    biliyom ama
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.