Şimdi Ara

IPhone - ' SIK SORULAN SORULAR ' Çözümler .Sürekli güncellenir. (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.068
Cevap
33
Favori
492.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar çektiğimiz resimleri pc'ye nasıl atabiliriz itunes ile epey kurcaladım ama beceremedim. 1.1.2 boot 4.6 var bende bu arada.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cause_of_death

Kısmetse ve sorun olmazsa Salı günü iphone elimde olacak.
    1.1.2 gelecek, kırmasıyla sonra uğraşırız da aktive nasıl edecez, cevap var mı burda ? Varsa kızıp belirtirseniz sevinirim, 3 sayfaya falan baktım şu anlık daha sonra inceleyecem tamamını. Youtube a falan bakındım at&t aktivasyonları göstermişler de, biz nasıl aktive edecez zahmetli bir iş midir ? Teşekkürler.

1.1.2 versiyon şu an için kırılamıyor maalesef.ipod touch olarak kırılana kadar kullanmanız gerekiyor.
  • i phonunu menüsu olmadan kullanan varmı ben kullanıyorum iğrenç bir durum daha öncede yazmıştım ama cevap alamadım ibrck diye bir yerden costumüze adlı bir program yükledim ve i phon da menü ikonları kayboldu sadece alt sırada telefon e posta safari ipod ve hesap makinası var ama diğerleri yok nasıl düzeltebilirim diğer konularda çok yardımınız oldu bundada yardımlarınızı bekliyorum.
  • ozer peki aktive nası ediyoruz i touch gibi kullanmak için bide wireless internete nası baglanıyoruz iphone ile
  • telefonumda problem yok aktive edildi sim kırıldı normal çalışıyor ama ekran boş sadece alt bölüm var menü ikonları komple alt bölüme kaydı çünkü hesap makinası normalde ekranda ydı şimdiyse ipod un yanında
  • resmini koymaya çalıştım ama ekran fazla belli olmuyor
  • [simage][/simage]

IPhone - ' SIK SORULAN SORULAR ' Çözümler .Sürekli güncellenir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mygokhan

quote:

Orjinalden alıntı: cause_of_death

Kısmetse ve sorun olmazsa Salı günü iphone elimde olacak.
    1.1.2 gelecek, kırmasıyla sonra uğraşırız da aktive nasıl edecez, cevap var mı burda ? Varsa kızıp belirtirseniz sevinirim, 3 sayfaya falan baktım şu anlık daha sonra inceleyecem tamamını. Youtube a falan bakındım at&t aktivasyonları göstermişler de, biz nasıl aktive edecez zahmetli bir iş midir ? Teşekkürler.

1.1.2 versiyon şu an için kırılamıyor maalesef.ipod touch olarak kırılana kadar kullanmanız gerekiyor.

1.1.2 nin yeni yeni kırıldığını biliyorum, zaten aktive etmekten kastım itouch olarak kullanmak içindi. Yani toplamak gerekirse, telefonu itouch olarak kullanmak için ne yapmak lazım :).

• quote:

Orjinalden alıntı: skiptomylou08

Arkadaşlar çektiğimiz resimleri pc'ye nasıl atabiliriz itunes ile epey kurcaladım ama beceremedim. 1.1.2 boot 4.6 var bende bu arada.

iphone u bilgisayara bağlayınca zaten direk fotoğraf makinası olarak görüyor...explorer dan aetin içine girip resimleri alabilirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: mrtlms

quote:

Orjinalden alıntı: skiptomylou08

Arkadaşlar çektiğimiz resimleri pc'ye nasıl atabiliriz itunes ile epey kurcaladım ama beceremedim. 1.1.2 boot 4.6 var bende bu arada.

iphone u bilgisayara bağlayınca zaten direk fotoğraf makinası olarak görüyor...explorer dan aetin içine girip resimleri alabilirsin

Evet ona hiç dikkat etmemişim, itunes ile falan baya bir cebelleştim... İçinde duruyormuş meğersem pc'nin :)

Teşekkür ederim

• arkadaşlar kırmayı geçtim 1.1.2 iphoneu i touch gibi nası kullanırım yani nası aktive ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: mulgezen

arkadaşlar kırmayı geçtim 1.1.2 iphoneu i touch gibi nası kullanırım yani nası aktive ederim

Alttaki linkte anlatımı var. Step 22'ye kadar yaparsanız tel hariç tüm özelliklerini kullanabilirsiniz

http://www.iclarified.com/entry/index.php?enid=376
  • BİRKAÇ SORUM VAR BELKI CEVAP ALABILIRIM BU ARADA FORUMUN TAMAMINI OKUDUM

1- BENIM VERSIYON 1.02 BU KÖTÜ BİRSEY MI EN DUSUK VERSIYON MU YANI HERKES YUKSELTMEYE ÇALISIYORDA BENIM ÖYLE BİR KAYGIM YOK MERAK ETTIM ACABA ÇOK KÖTU BİR VERSIYONUMU KULLANIYORUM DIYE:)

2- MESAJLAR KESINLIKLE TEK TEK SILINEMIYOR MU ÇOK SIKICI BIRSEY BU BIR KISIDEN GELEN BIR MESAJI SILICEM HEPSINI BIRDEN SILMEK ZORUNDA KALIYORUM

3- TELEFON NUMARALARIMI 0532 SEKLINDE KAYDETTIM BASINDA +90 YOK AMA SMS ALINCA KISININ ISMI ÇIKMIYO SADECE NUMARA ÇIKIYOR ÇAĞRI GELINCE ISIM VE FOTOGRAF ÇIKIYOR. SMS GELINCEDE ISIM ÇIKMASINI NASIL SAGLARIM

4- USAGE KISMINDAN PIL ÖMRUNUN NE KADAR KALDIGINI KAÇ GUN DAHA GIDECEGINI GÖREMIYORUM BU NEDEN OLABILIR

5- MP3LERIMI YUKLEDIM AMA ALBUM RESIMLERI ÇIKMIYOR:(

6- BİR TANE DAHA ÇOOOK ÖNEMLI SRUM VARDI UNUTTUM:(
  • 1- 1.0.2 kötü değil belki de en serbest versiyon bildiğim kadarıyla
    2- SMSD programıyla tek tek de silinir

4- Ne kadar kaldığı değil de ne kadar kullanıldığı gösterilir orda.
    5- Albumart olarak el ile yüklemelisin, bitane de otomatik ekleyen program vardı adını unuttum..
    6- Bilemiyorum
  • plutosdaddy o programı nerden bulup nasıl yukleyebılırım sadece lınk verılınce ben yapamıyorum ılkokul sevıyesınde anlatırsan sevınırım:)

usage kısmında bende hiçbişey yazmıyo hıcbırzaman :)
  • Oyy şimdi sana ilkokul diliyle installer yüklemeyi nasıl anlatıyim ki Hele bu uykuyla..

Dur ben sana yarına kadar cevap gelmezse detaylıca yazarım

Ama şimdiii..

IPhone - ' SIK SORULAN SORULAR ' Çözümler .Sürekli güncellenir.

• pekı ınstallerın ıcınde o program var mı bunu söyle baska soru yok söz
  • sıcağı sıcağına hemen yazmak istedim youtubedan dızı ızlıyordum 1dklıgına pause bastım gerı geldıgımde bı baktım telefon kapalı şarjıda tamdı bır anda ne oldu anlayamadım bu saatte odanın ıcınde panıgımı görecektınız şarja takıyorum açılmıyor kapama açma tusuyla alttakı tusa aynı anda basıyorum vs vs uzun süre ugrastıktan sonra açıldı ınsallah bu arızalar devam etmez
  • Arkadaşlar boot 4.6'da iRadio programı çalışıyormu? Ben yükledim , radyo listesine falan girdim ama tıkladığımda radyolar açılmıyor nedense , settings'e girdiğimdede siyah bir ekran çıkıyor. Bildiğiniz başka radyo porgramı varsa çalışan söylermisiniz.
  • arkadaşlar bi sorum olacak 1.1.2v 4.6 iphonelara herhangi bir işlem yapmadan direkt ipod touch olarak kullanmak mümkün mü??
    jailbreak yapmadan??
    (bizim arkadaş jailbreak yapmadan kullanıyormuş)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toraman256 -- 16 Aralık 2007; 16:48:10 >
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.