Şimdi Ara

IPhone - ' SIK SORULAN SORULAR ' Çözümler .Sürekli güncellenir. (202. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.068
Cevap
33
Favori
492.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selam arkadaşlar.. i phone 5 var bende, müzik dinlemek için (aracımda aux girişi var) bir aparat aldım fakat normal kulaklık girişi gibi ucu olan kablo i phone a olmadı. internette araştırdım fakat hep benim aldıgım kablonun aynısını satıyorlar.. yani araca bir türlü baglayıp ses alamadım. araçta bluetooth da yok..bu konuda bir önerisi olan var mı?
  • Arkadaşlar i phone formatlarsam game Center ile oynadığım oyunlar geri yükleyince kaldığım yerden mi dewam eder yoksa sıfırdan mı başlar örneğin Dungeon keeper gibi bir oyun ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MrLacrymosa kullanıcısına yanıt
    en son yaptığın rekorlar kayıtlı kalır. fakat yedeklediğin zamandaki elinde olanlar geri gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lord klaus

iPhone 4s i garantiye yolladım.yollamadan önce pc ye yedekledim. telefonuma değişim kararı çıktı. yeni gelecek olan telefona pc deki yedeklemeyi yükleyebilir miyim ?

pc ne yaptığın yedeklemeyi çok rahat yüklersin ıtunes üzerinden buarada sorun neydi değişim yapıldı?
  • alcaponee kullanıcısına yanıt
    yazdığım sorunlar, power tuşu zor basıyor. uygulamadan atıyor. şarjı çabuk bitiyor günde 2-3 şarj. bunları yazdım değişim çıkıt ;)
  • Merhabalar;
    Telefonuma keynote uygulamasını yükleyecektim fakat hafıza yeterli olmadığı için indirmedi. Yeterli alanı atıktan sonra denedim, bu seferde "bunu zaten daha önceden indirdiniz, bu sefer hiçbir ücret ödemeden indirilecek" yazıyor, tamam diyorum fakat indirmiyor. Daha önce böyle birşey başına gelen var mı acaba? Nedir çözümü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pridedawson

Merhabalar;
    Telefonuma keynote uygulamasını yükleyecektim fakat hafıza yeterli olmadığı için indirmedi. Yeterli alanı atıktan sonra denedim, bu seferde "bunu zaten daha önceden indirdiniz, bu sefer hiçbir ücret ödemeden indirilecek" yazıyor, tamam diyorum fakat indirmiyor. Daha önce böyle birşey başına gelen var mı acaba? Nedir çözümü?

ağ ayarlarını sıfırlayıp yeniden yükleyin olacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: alcaponee

quote:

Orijinalden alıntı: pridedawson

Merhabalar;

ağ ayarlarını sıfırlayıp yeniden yükleyin olacaktır

Hocam dediğinizi yaptım fakat hiçbi değişiklik olmadı.

• iphone ilanları bu sitede iphone ilanları birçok ilandan en uygununu seçebilirsiniz.
  • Herkese merhaba;
    Forumda yeniyim,eğer yanlış yazdı isem şimdiden özür dilerim.
    Ben iphone 5 kullanıcısıyım,son bir haftadır felan (ios 7.1.1 güncellemesinden sonra) çok tuhaf oldu telefon.Twitter,google,safari gayet güzel aynı hızında.Ancak vibere kesinlikle bağlanmıyor,instagramda fotografları yüklemiyor.app storedan hiçbirşey indiremiyorum.aynı wifiden eşim samsung telefonuyla gayet hızlı net kullanıyor,pc de yine sorun yok.yani mesele ağ ile ilgili değil gibi.ne oldu anlamış değilim.
    Çözüm için kullanmadığım uygulamaları sildim,fotografları pcye aktardım telefondan temizledim,kapatıp açtım.ne yaptıysam olmadı.birde hiç uygulama açık değilken aşağıdaki fotodaki gibi wifi işaretinin yanında bekliyor-açılıyor gibi işaret çıkıyor.lütfen yardım edin.şimdiden teşekkürler.

IPhone - ' SIK SORULAN SORULAR ' Çözümler .Sürekli güncellenir. IPhone - ' SIK SORULAN SORULAR ' Çözümler .Sürekli güncellenir.

IPhone - ' SIK SORULAN SORULAR ' Çözümler .Sürekli güncellenir.

• yeni 5s kullanıcıyım, teldeki rehberi sanırım icloud hesabına yüklemek gerekiyormş sanırım, pcden icloud hesabımla giriş yaptım kişiler mail takvim vb sekmeler çıktı ancak resimlerimi nerede depolayacağım bilemedim bu konu hakkında yönlendirme yapabilirmisiniz? Ayrıca iphone bul ve itunes gibi şeyleri kullanmam gerekli midir?
  • Vallahi iphone 5 kullanıcısıyım bu iphonelerin şarjları çok çabuk bitiyor geçen gün arkadaşlarla mesela günlük ev kiraladık beylikdüzünde. Daire de telefonumu unuttum iPhone 5S gold telefon fiyatını siz biliyorsunuz zaten. 1 hafta sonra daire de unuttuğumu hatırladım tekrar gittim her şeyiyle birlikte aldım adamlar işini çok iyi yapıyor.

Siz de günlük ev kiralamak istiyosanız Beylikdüzü Günlük Kiralık
  • selam dostlar

iphone 5 kullanıcısıyım

1 ay önce ön hopörlerinde çikolata eridi ve içine baya bi gitti galiba
    karşı tarafın sesi bir ara çok az geliyordu sonradan biraz arttı ses ama halen düşük seviyede değişimden başka çözümü olan varmıdır?

değişim ücretleri hakkındaki bilgilerinizide aktarırmısınız?
  • arkadaşlar pc ye format atıldıgı ıcın ıtunes eskısuum sılındı yenısını yukledım fakat içindekilerın hepsi silincek . nasıl bi yol izlicem bana detaylı anlatın lutfen sanırım yenı surumden kaynaklanıyor eskı den pc ye format atılınca eskısurum yukleyınce bi sıkıntı olmuyordu ...
  • Arkadaşlar selam.

Note 3'e geçtiğim için Iphone 4'ümü ablama verdim. O da telefonu fabrika ayarlarına döndürmüş. Şimdi evindeki internete girmek istiyor, internet şifresi 20 haneli. Telefona en fazla 10 haneli şifre yazılıyormuş. Önceden böyle bir sorun yoktu? Nasıl düzelir?
  • Yaklaşık 2 ay önce 5s aldım eski iphone 4ümü babama verdim fakat 5s i kurarken bi hatamı yaptım bilmiyorum 5s e ne indirsem babamın ipnone 4de aynısını yüklüyor ben 5s de foto çekiyorum aynı foto babama gidiyor e tabi bazı istenmeyen resimlerde gidiyor arasıra

Bunu nasıl halledebiliriz?

• arkadaşlar iyi forumlar oncelikle 2 şey sormak istiyorum i toolsla şarkı atıyorum dinliyorum ama albüm oluşturmak istiyorum boyle birşey mumkunmu ? birde şarkıları silemiyorum onu nasıl halledebılırım . mesela bazen slow parçalar dinlemek istiyorum sürekli oyle bir album bazen pitbul selena gomez naught boy filan o tarz dinlemek istiyorum bazen barışmanco filan ama bunlar karışınca malum pek iyi olmuyor ruh haline göre mesela albumu başlattığımda sirf hit şarkılar çalacak yada nostajli calacak sırf boyle birşey mumkunmu elle teker teker o kadar şarkıdan aramak bıraz sıkıntı oluyor telefonun markasi iphone 5
  • Vipracing kullanıcısına yanıt
    ekran video programı lazım
  • Arkadaşlar iphone 4 kullanıcısıyım.Sert bi şekilde masaya çok hassas koymadığım zamanlarda bazen kapanıyordu. Geçen gün telefonu düşürdüm ondan sonra 1 kez açıldı.
    dfu modunda itunnes a bağladım fakat elma logosu 6-7 saniye geliyor sonra tekrar gidiyo. Sürekli bu döngü devam ediyor. Restore yapamıyorum bu yüzden. Ayrıca telefon şarj da yada pc bağlantısı olmadığında elma logosu dahi gelmiyor. Yapabilecek bişey varmı bir çözüm yöntemi?
  • Arkadaşlar bende iphone 3g var whitedr00w 7 yükledim çalıştı sonra cydiadan android lock yükledim telefon sürekli kendini safe moda alıyor yardım
  • 
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.