Şimdi Ara

FİAT SİENA TEAM (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.562
Cevap
52
Favori
648.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: wrhost

siena alacaksan 1.4 almayacaksın abi gitmiyor araba açıkcası 1.6 100 beygir olandan alacaksın ama ben hyundai accent 1.4 kullanıyorum o 85 beygir ama sienadan daha iyi çekiyor hafif eğimde bile iyi çekmiyor siena

KARDEŞİM BEN 99 1.6.16V BENZİNLİ SİENAMLA GEÇTİĞİMİZ PAZAR 200 GÖRDÜM TABİ BASARKEN YAKITA ACIMİCAKSAN BAZI ARKADAŞLAR SİENALARIN 190 DAN YUKARI ÇIKAMAYACAĞINI İDDAA EDİYORLAR GEÇEN PAZAR TUNİNG BULUŞMAMIZ VARDI TOPLU OLARAK GEZMEYE GİDERKEN 9 ARABAYDIK OTOBANA ÇIKINCA DAYANAMADIK VE YAPIŞYTIRDIK HAVA FİLTRESİNİ KOMPLE SÖKTÜK ARABANIN SESİ GERÇEKTEN İNSANIN KANINI KAYNATACAK ŞEKİLDEYDİ ARACIM TÜPLE 175 GÖRDÜ SONRA BENZİNDE 200 KAPADI BENZİNE ALINCA SANKİ Bİ NOS ETKİSİ YARTTI VE GERÇEKTEN BEN BİLE HAYRETE DÜŞTÜM BENZİNLE KAPARKEN HİÇ ZORLANMADI VE ÇOK KEYİF VERİCİYDİ DİĞERLERİ ARKAMDAN BAKAKALDI TABİ

FİAT SİENA TEAM

• arkadaşlar herkese selamlar aranıza yeni katıldım bende 2001 Siena 1.4 EL fabrika çıkışı LPG li 200000 km de öncelikle bir sorunum var arkadaşlarımın farlı marka araçlarında bu sorun yok acaba sizin sienalarda da öylemi ben 85 km hızla giderken aracımın devir saati 3000 devirde 90 km çıktıgımda devir saati 3250 yaklaşık 100 ile gidersem tam 3500 devir gösteriyor devir saati bu bana anormal geldi acaba sizlerde de aynımı eger sadece benim aracımda böyle ise sorunun kaynagı ne olabilir?
  • sorun yok kardeşim 88km/h da tam 3000 deviri gösteriyor.Bizi araçların motoru küçük olduğundan öyle anaormal bir durum yok çünkü benimkide1.4 el öyle.120km/h da 4000 devir ....
  • yanlış hatırlamıyorsam 5. viteste 10 devir 30km\h kadar fark yaratıyor buda 1 devirlik artış 3,... km\h denk geliyor yaklaşık
  • Böyle olmaması lazım bence.Benim araçta bilerek takip ediyorum,kılım tabiri caizse araba konusunda.Benim devir saatim yaklaşık 97-98 km saatte 3000 deviri göstermekte,Fabrika verileri ile %99 benzerlik göstermekte.
  • Motora göre şanjuman aktarması farklı arkadaşlar. 1,6 16V olanlar 5. vitesde 3 bin devirde 100 km/h yapıyor. 1,4 motorlar 5. vitesde 3500 devirde 100km/h yapıyor olması lazım.
  • sizlerle paylaşmak istedim...

FİAT SİENA TEAM

FİAT SİENA TEAM

FİAT SİENA TEAM

• quote:

Orjinalden alıntı: siena99

sizlerle paylaşmak istedim...
     FİAT SİENA TEAM

• quote:

Orjinalden alıntı: babazulaua

quote:

Orjinalden alıntı: siena99

sizlerle paylaşmak istedim...
     FİAT SİENA TEAM

Bu tipte normal jantla bile gayet iyi satış yapardı valla. Bu araç hangi ülkede acep ?

• amerika kıtasında brezilya üretimi olup,brezilya,arjantin,meksika gibi ülkelerde satılıyor ve çok tutuluyor.
  • sienacı arkadaşlar nereye kayboldunuz hergün bakıyorum forma kimse girmiyor.Paylaşacak konumu bulamadınız.Yarın arabayı sanayiye götüreceğim sorunum hidrolik direksiyon yağı bayağıdır eski yani hiç değişmemiş onu ve sibop ayarı yaptıracağım.Formu yalnız bırakmayalım arkadaşlar.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siena99 -- 6 Haziran 2008; 10:04:49 >
  • HER ZAMAN BURDAYIM KONU İLERLEMİYO YAZICAK BİŞE BULAMIYORUM
  • yaw bn pek anlamıyorum ama şöyle güzel bi DH Siena Team die hoş bi imza yapabilecek arkadaş yokmu en azından başka konulara yazdığımız iletilerden de görerek sayfaya giren çıkan insan ve yorum sayısı artar belki sienası olupta oluşumdan haberdar olmayanlar varsa onlar için de daha iyi olabilir
  • geçen yaz can sıkıntısından alıp çekmiştim

FİAT SİENA TEAM
  • farklı açıdan bir tane daha

FİAT SİENA TEAM
  • ve bi tane daha

FİAT SİENA TEAM
  • fotolarda biraz kirli çıkmış ama kusura bakmayın artık malum kurak yaz gelecek için elimizden geldiğince tasarruf
  • arkadaşlar merhaba
    bir haftadır sağ arka tekerimden gıcırtı geliyor nasıl tarif etsem!sanki iki demir birbirine sürter gibi bu yaklaşık 50-60 metre gittikten sonra kesiliyor.yani sabah arabaya binip hareket ettiğimde başlıyor bir müddet sonra kesiliyor.kardeşim bilye den olabilir dedi ...fikri olan varsa cevap yazssın lütfen.
    birde son ölçümlerimi yazayım km de şehir içi 0,25 kuruş yaktım lpg de...sanki biraz daha düşürebilirim gibi geliyor.
    herkese hayırlı günler....
  • dostum tekerdeki ses büyük bir ihtimal bilyadan dır herhalde ömrünü tamamlamak üzere.Değiştirirsin okadar pahalı değil.Yakıtın yinede fazla dostum lpge de devirli kullanmassanda yakıt fazla olur.
  • selamlar arkadaşlar,bir süredir netten dolayı foruma giremiyordum, ama forumun ilerlemediğini görünce de üzüldüm, burayı birbirimize yardımcı olacağımız bir paylaşım yeri olarak görürsek,arada farklı konularda açarsak, seviyeli ve çok faydalı bi forum köşemiz olmuş olur, malum günümüzde net üzerinden seviyeli muhabbetler yapmak çok zor, gerçi bizim forumumuz şu ana kadar oldukça seviyeli gidiyor
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.