Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 24.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı (2944. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
84.970
Cevap
213
Favori
2.067.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29422943294429452946
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • melli gentile vs. hepsi hikayeymiş. koç söyledi dedikodu diye. kısa vade de transfer düşünmüyorum dedi.
  • Hoca neden isimleri onaylasın ki? Gentile gelecek mi? Evet uçakta şu anda mı diyecek? Veya Melli. Transfer son ihtimal olarak gözüküyor.
  • Real maçının istatistiklerine ve özetine bakarak Nunnally'yi kazandığımızı, Datome'nin de hala kendine gelemediğini görüyorum. Son 2 haftadır maçları izleyemediğim için savunmada ne durumda olduğumuzu bilmiyorum fakat Vesely ve Udoh'un bu sene daha çok süre aldıkları için kendilerini geçen seneki kadar zorlamadıklarını düşünüyorum, Udoh geçen sene her pozisyonda bloğa çıkardı. Udoh ve Vesely sakatlanma riski yüksek oyuncular, Antic'in 1 maç oynayıp 3 maç yattığını düşünürsek her maç kendilerini zorlamalarını bekleyemeyiz. Melli haberleri çıkmış, şu an böyle bir oyuncuya çok ihtiyacımız var ama yabancı sınırlaması yüzünden Obradovic transfer yapmaz zaten Melli'den haberi olmadığını söylemiş;http://basketdergisi.com/fenerbahce-transfer-yapacak-mi-obradovic-acikladi.html
    Ersan Ilyasova boşa çıksa onu alırdık Türk olduğu için. Obra lig için ayrı EuroLeague için ayrı kadro kurmak istemiyor. Uzun süreli (en 2 aylık) sakatlığı olmayan bir oyuncuya lisans çıkarmamak takım içinde soruna sebep olur, bunu Efes 2 sene önce yapmıştı Janning ligde lisansı olmadığı için bilerek ya da maç eksiği yüzünden EuroLeague maçlarında berbat oynuyordu. Playofflardan önce Janning'e lisans çıkarıp Milko Bjelica'yı kadrodan sildiler, bu sefer Janning iyi oynamaya Bjelica berbat oynayıp takımı baltalamaya başlamıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neuroxena -- 6 Aralık 2016; 16:36:59 >
  • İmza çok güzel oldu, kulübün geleceği emin ellerde. Bogdanovic de tamamen iyileşmiş yılbaşında hazır olur diye dşünüyorum. Datome, Vesely ve Antüc de kendine gelirse çok güzel olur. Ama önümüzdeki 6 maç çok zorlu geçecek, Pana, Oly, Cska, Daçka ile oynayacağız. Umarım ilk devreyi 12-4 bitirebiliriz.
  • Kontrolünü kaybetmiş zat herkesin gözü önünde obradovic'e "hem kulüp hem milli takımı çalıştır" dedi diyorlar doğru mu bu?Bir insan herkesin önünde bu kadar alçalamıyordur diye düşünüyorum.
  • Gentile denen adamı bir türlü sevemedim. Fazlasıyla artist bir adam. Ülker Arena'da bizi yendikleri maçta Bojan'la düellosu aklıma geliyor. Artist artist tavırları dil çıkarmalar falan. Sonrasında Bojan gitti NBA'e, bizim takım ise üst üste çıktı final four'a. Kendisi ise dağılan bir takımın yıldızı olarak kaldı. Eee, bir insan ne oldum değil ne olacağım demeli.
  • Maccabinin haline bak ya nasıl yenildik bu takıma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Twitter Melli Melli diye yıkılıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Antic'in yerine Melli alsak ilaç olur ilaç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Krone -- 7 Aralık 2016; 22:05:49 >
  • Adamın adı bizde geçti bugün coştu be

• Melli, Nemanja'dan sonra avrupadaki en komple oyuncu sanırım.
  • bu melli'yi daha dün yalanlamadı mı obra reyiz, boşuna heveslendirmeyin burada bizi bare :D
  • 27 sayı 14 ribaund. Resmen coşmuş.

• Obra, Melli'yi transfer stratejisi olarak yalanlamıştır umarım, adam sahayı sildi süpürdü bugün, bizim takımla adı geçmesi bile yetti

27 sayı
    14 ribound
    1 asist (2 diyelim biz ona, pota altında çok güzel bi asistini yediler)
    1 top çalma
    40 verimlilik puanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basteryus -- 7 Aralık 2016; 22:44:24 >
  • Milano da üçlük atan, hücum ribaundu kovalayan adam şu anda komple bir ana parçaya dönüştü. Buradan Brose organizasyonunun ve Trinchieri'nin hakkını vermek lazım. Tabi Milano'nun düzensizliği de ortaya çıkıyor. Sezon ortası çok düşük ihtimal ama sezon sonunda kesinlikle almamız lazım.
  • Yüzde yüz birbirlerini karsilamazlar tabiki fakat formsuz Datome yerine Melli olsaydı FB'nin ucu ucuna yendiği veya yenildiği tüm maçları -baskonia haric- farklı yenme ihtimali çok yüksekti.

Umarım Brose hakettiği yerlere gelir , Euroleague'te sevmeyen yok zaten adamları

• Bu karşılaştırmayı sağlıksız buluyorum. Datome şu an formsuz, bu da hafızaları yanıltıyor. Geçen seneyi hatırlarsanız Datome çok yüksek yüzdeyle oynuyor ve çok kritik şutları sokuyordu. Final oynama başarısının önemli kısmı da kendisine aitti.

Melli'yi senelerdir seyrediyoruz, kapasitesi belli, onun ayarında da çok oyuncu bulunabilir. Bana göre dünkü performansı gösterge değil. Farkı Udoh, Dixon, iyi bir Datome gibi oyuncular yaratıyor.
  • Geçtiğimiz sezonun MVP’si Nando De Colo’nun sakatlığının ardından CSKA bir büyük problemle daha karşı karşıya. Milos Teodosic, aşırı yorgunluktan dolayı belirsiz bir süre zarfında forma giyemeyecek.

Kaynak:eurohoops.net

• al işte futbol maçını mı izleyecez basket maçını mı :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

al işte futbol maçını mı izleyecez basket maçını mı :D

Tabi ki basket maçını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coobain -- 8 Aralık 2016; 18:58:38 >
  • 
Sayfa: önceki 29422943294429452946
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.