Şimdi Ara

Turkcell Mesaj Merkezi Numarası Acill

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
272.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: propesyonel

bendeki mesaj merkezi +905359010000 bi de bunu dene bakalım

saolun bu formu sefiom çalıştı hehhe googledan aratıom hep bu site çıkıyor ya
  • Turkcell Mesaj Merkezi Numarası Acill bulamıyorum bulursanız yazın tşk

• quote:

Orjinalden alıntı: ekoku_fb

Turkcell Mesaj Merkezi Numarası Acill bulamıyorum bulursanız yazın tşk

+905329010000
  • Bide kardeşim artık telefonlar msj merkez numarasını otomatik kendi ayarlıyor telefon modelin çok mu eski yeni bi telefon kullanıyorsan istediğin hattı tak hemen kendi otomatik algılar
  • bu verdiğiniz no yu denedim...mesajlar gitmiyor bende :S
  • quote:

Orjinalden alıntı: magic_star

bu verdiğiniz no yu denedim...mesajlar gitmiyor bende :S

Telefonun onu otomatik olarak ayarlaması lazım diye biliyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: magic_star

bu verdiğiniz no yu denedim...mesajlar gitmiyor bende :S

Öyleyse bir de 4440532 numarasını deneyin
  • bendeki mesaj merkezi +905359010000 bi de bunu dene bakalım
  • Hort YaPalıM Konu Sönmesin :D
  • ArkadaşLar aynı şeqilde bndede msjlar qitmiyo msj merkez nomda = 05329010000 birde bi sorum olucak bu msj merkezi nosu nasıl ve nerden değiştiriliyor yardımcı olursanız sewinirim ...???
  • mesaj ayarları bölümünden değişiyor
  • Çok Tşk Ederim yha Olduu xD
  • teşekürler denendim oldu
  • ya arkadaşlar kafayı yiyecem benim mesajlarım herkese gidiyor herkesden de mesajlar geliyor fakat bi tek sevgilime mesaj gitmiyor, bu da gösteriyor ki sorun onda. ne yapması gerekiyor ya, turkceli aradık sorun yok diyor, telefoncuya gitti telefonunun ayarlarına felan bakmışlar sorun yok demişler. ne yapması gerek? lütfen yardımcı olun...
  • sorun sende diil onda. bide sen daha iyilerine layıksın :P (rondo reklamı)

şaka bi yana benim nokia 6600 varkende olmuştu. mesaj geldiği anda kapanmıştı. mesaj listesinin olduğu dosya zarar görmüştü. format attınca düzelmişti. son çare olarak nokia ise format atmayı denesin bence. format atılamıyorsa (örn: 2100 tarzı bir telefonsa) fabrika ayarlarına döndürsün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi askerasker -- 2 Nisan 2010; 21:10:43 >
  • fabrika ayarları.. tamam hemen söylüyorum denedikten sonra yine msaj atarım, eminim yine bi fikriniz olacak ;)
  • adam konu açmış 3 gün sonra ilk cevap gelmiş oturup beklememiştir heralde 3 gün cevap gelecek diye
  • fabrika ayarları şifre istemiş, 0000 denedi 1111 denedi 1234 denedi. kullandığı telefon eski nokia modellerden mavi beyaz bişey, şifre ne ki yaa.. :(
  • 12345 denesin
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.