DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
28.MEKANİZE PİYADE TÜMENİ KIBRIS ...PAŞAKÖY
7
Cevap
0
Favori
34.538
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Kısa, uzun dönem ve Yedek Subay adayları >> 28.MEKANİZE PİYADE TÜMENİ KIBRIS ...PAŞAKÖY
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      162 Mesaj
      12 Ekim 2007 00:33:55
      heyyy gidi paşaköy suyu olmayan kolayla ayranlar tras olunan yer tatarcık sıneklerının adamı kıbrıs sıcagında buz kestıgı yer:) kıbrısta askerlık yapan butun arkadaslar la burada buluşmak umıdı ıle.....

tüpmü kaldı ulan millet doğalgaza geçti..demirören yeter!!!
    • Yüzbaşı
      651 Mesaj
      12 Ekim 2007 15:27:54
      hocam allah kolaylık versın bende aslankoyde askerım sans hersey tumen en ıyı yer dıyorlardı ayak bastıgımızda sımdı kotu denılıyor sans baska bısı degıl askerlık

• Binbaşı
      1661 Mesaj
      14 Ekim 2007 17:27:12
      Kıbrısta askerim bende girnede
      genelde ehliyet sınavları için bizimkiler orayalara gelir
      kaça kaç askersininiz tertiplerinizide yazın

• Binbaşı
      1450 Mesaj
      13 Kasım 2007 22:32:30
      ben 49. p. alayında görev yapmıştım.305. asteğemne olarak.Serhatköyde karakol komuttanıydım.Valla kıbrıs gezilevcek yer ama askerlik yapılacak yer deil.Hele o denetlemelr yokmmu 48 saat ayakta durduğum günleriblirim be!Kıbrısta herşey yapmacık.Nediyim allah kolaylık versin kıbrısat olanlara..

Kadın mezarlığa girerken başını kapıyor, dışarı çıkarken açıyor. Ölüye karşı kapayıp, diriye karşı açmak akıl almaz...N.Fazıl KISAKÜREK
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      12 Temmuz 2011 10:08:59
      bende paşaköyde yaptım askerliği.28.tümen gazinosunun şoförüydüm.namıdiyar kangocu:)çok özledim o günleri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

SAMSUNG GALAXY S III
      ULTIMAROM V7.1 4.1.x JB
      Siyah Kernel v1.8.5
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      23 Temmuz 2011 11:46:46
      Bizim bölük %70 kıbrısa gönderiyor.Bugün dağıtımlar açıklanıcak Kıbrıs çıkmasında neresi çıkarsa çıksın.Yarın yazarım nereye düşüceğimi.

Şeyi merak ediyorum bu Kıbrısa her yerden asker gidiyor kaç tugay var burda kaç asker var.Bide tanksavar bölüğündenim hangi tugaya düşerim.

Birde bu Kıbrısa giderken uçakla mı gemiyle mi gitmek lazım?Bizim astsubay dün gemiyle gidin dedi.Mersinden devletin gemisi kalkıyormuş.Uçak firmaları bilet fiyatlarını şişiriyorlarmış.Ama İstanbuldan da Mersine gidip bide gemiye binmek epey uzun sürecek.Kararsız kaldım bu konuda.

__________________________________________________________________________________

Pazar:

Ohh Kıbrısa düşmedim.Kırklareliye düştüm en azından Kıbrıs sıcağından kurtuldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sorma Kalbim Sorma -- 24 Temmuz 2011; 12:54:30 >

• Yüzbaşı
      303 Mesaj
      23 Temmuz 2011 21:33:28
      Uçakla gel kardeşim rahat rahat. Gemiyle gelenler perişan oluyor.

VW Polo BM 2013
    • iOS Beta Kullanıcısı
      4356 Mesaj
      24 Şubat 2013 18:10:33
      bizde paşaköy e geliyoruz haftaya kısmetse

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Kısa, uzun dönem ve Yedek Subay adayları >> 28.MEKANİZE PİYADE TÜMENİ KIBRIS ...PAŞAKÖY
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.