Şimdi Ara

...:::: BRAVA & BRAVO & MAREA ::::... (1045. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
24.112
Cevap
50
Favori
1.636.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10431044104510461047
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: calcutta

quote:

Orijinalden alıntı: Emreün

Arkadaslar 97 model bravom var tek kapı olandan silecekler ölmüş on ve arka silecek 3unude yenilicem.carrefour tarzı marketten alayim diyorum da bunun silecek uzunluğu modeli türü falan varmidir varsa nedir ?

hata´da burda "carrefour tarzı marketten alayim diyorum"
    otoparcacilarin nesli tükendimi türkiyede?
    Yanli$ parca almadan....dogru otoparcaciya

Bildigim güvenecek parcacim yok suan 15 20 tl silecege 50tl para alır falan diye garanti is olsun istiyorum maglum malesef esnaflar biraz isguzar oluyor ama Bi yer öğrendim Bi gidip denicem bakalım
  • quote:

Bizim CIRAK dükkani bu kadar bo$ birakirsa....halimiz HARAP!
    Ruhumun nerdesin yaw!!!????

kimsecikler´de yok......

Ustam bana seslenmiş he-man geldim
    Bir şiir yarışmasına hazırlanıyordum usta eserler tamamlanmak üzere.Eserleri tamamlamadan sizlerle paylaşmak istemedim.Artık işim bitti buradayım.
    -Ve ve gözüme Stefanelli mi çarptı ne şu lanet kit benim aracımda da bulunan çok uğraşmıştık hatırlarsın usta hatta sen benim aracın motoru arızalandırma sebebinin lpg kitinin olduğuna işret etmiştin insanlar ne alaka derken yapılan tetkiklerde evet motora zararı lpg kitim vermişti.Geride kalsa da o kötü günler ben hala aklımda tutarım.Bakın bir Stefanelli mağduru olarak Ankaradaki montajcısına forumdonanım aracılığıyla herkesin içerisinde ilgisiz olduğunu söylemiştim benim peşime düşmüştü numara ve yüzyüze görüşmek istemeler çekinmedim işyerine gittim aynılarını yüzüne de söyledim değişen bir şey olmadı ilgisiz her zaman ki gibi ilgisizdi.Fakat Çelik Motor var KİA servislerinde Stefanelli ile ilgili her türlü sorununu hallettirebiliyorsun neden mi? Onlar da araçlarına Stefanelli kit takıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ruhumun -- 8 Ocak 2012; 15:24:28 >
  • Absedo-
    TüvTürk'ün sitesinde gecikme cezası ile ilgili ve diğer sorularınızın bütün cevapları var.3-5 gün için çok küçük bir ceza ödersiniz.
    Kendi tecrübem:Airbag ışığı hafif kusur-geçer
    Yangın tüpü tabi ki yeni tarihli olması gerekir,bir yerlerde dolum yaptırın.
    Bir tane komple ilk yardım kiti edinin.
    Bunların fiatları atla deve değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: absedo

Arkadaşlar merhaba bir kaç sorum olacak; aracımın muayene tarihi geldi, Ocak 15 son günü acaba muayenesini en geç ne zaman yaptırabilirim? Örneğin 18 Ocak'ta götürsem olur mu yoksa ceza mı ödemem gerekir?
    İkinci sorum ise aracımın airbag beyni bozuk şu an çıkma parça arıyorum ama bulamazsam bu haliyle götürürsem muayeneden geçebilir miyim?
    Üçüncü ve son sorum ise ilk yardım kitinde neler olması lazım ve yangın söndürme tüpünün tarihi geçmiş sorun olur mu?

Yakalanmadığın sürece istediğin zaman yaptırırsın çok yüksek gecikme meblağları ödemezsin fakat bir an evvel yaptırmakta fayda var elbette.
    Her muayene konusu açıldığında aklıma gelir.Arabamı muayeneye götürürken ne ilkyardım çantası ne tüp hiçbir şey yok bir önceki akşamdan arkadaşları ziyarete gidip kiminden çanta kiminden tüp tamamlamış (fazlasıyla) gitmiştim.Muayeneyi yapan görevli bagajı açtığımda her şey iyi hoş ama bu beyaz örtü de ne oluyor demişti kefenim demiştim,ceset torbasına gerek yok kefenim daha önemli dedim,kapitone kumaş bakabilirsin (gülüşmeler) ve ardından "KUSURSUZ MUAYENE ONAYLANDI" halbuki o kapitone kumaş değil dağda-bayırda içki soframızın örtüsü geriye kalan malzemelerde bilinçli sürücü arkadaşlarımındı
    -Biliyorum bulundurmam gerekiyor ama ben bulundurmak istemiyorum kim ne derse desin.Ama örnek bir davranış değil bu kötü ama ben böyleyim maalesef

• quote:

Orijinalden alıntı: talin

Kendi tecrübem:Airbag ışığı hafif kusur-geçer

İşte bu sevindirici haber
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ruhumun

Bune? Ruhumun ? Maaaaaaaa$allaaaaaaaaH
    Gencligimden haric HER $EY var
  • Arkadaşlar merhaba.. aşşağıda verdiğim linkteki arabayı almayı düşünüyorum..Fakat arabanın airbag arıza ışığı yanıyormuş ve alacağım kişi bir problem olmadığını hava yastıklarının açılmadığını söyledi..Bir kablosunda problem olduğunu söyledi..Bende biraz internette araştırdım ve SRS MAKARASI diye bi şey varmış onun değişme ihtimali olabilir herhalde..Acaba bu srs makarası pahalı bişeymi bana maliyeti ne olur..Birde verdiğim linkteki araba hakkındaki görüşlerinizi ve tecrübelerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim..Nelere dikkat etmeliyim..İlginize şimdiden teşekkürler..Saygılar..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-agarmadan-dolayi-komple-boyali-masrafsiz-arac-61669848/detay
  • quote:

Bune? Ruhumun ? Maaaaaaaa$allaaaaaaaaH
    Gencligimden haric HER $EY var

Şimdi sadece beyaz örtü var abi muayene sonrası aldığım kişilere geri iade ettim.Bu Ağustosta yine muayene var yine toplarım
  • bmw mi brava mı tabii ki brava!!

... erzurumda dadaş trafikte yavaş düzlükte savaş biz bravacıyız arkadaşşş
  • merhaba 2002 elx full brava aldım bende bu clube katılak isterim eklermisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fb1907fb1907

bmw mi brava mı tabii ki brava!!

<<<<<begenme tu$u yok....tiklasam
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fb1907fb1907

bmw mi brava mı tabii ki brava!!

<<<<<begenme tu$u yok....tiklasam

hala oğlunda var brava benim ben ona mektup yazmıştım böyle 4-5 satır tutmuştu sonu aşla biten bütün kelimeleri yazmıştım ama şimdi mektup nerde??? allah biliyor sadece..
  • quote:

Orijinalden alıntı: vht_38

merhaba 2002 elx full brava aldım bende bu clube katılak isterim eklermisiniz?

Hayırlı olsun -vht iyi günlerde kullan.Bir Brava sahibiysen artık sende bu topikte bizdensin zaten.
  • merhaba arkadşlar gaz kelebeği arayanlar vardı http://www.kirazcioglu.com/indirimdekiler.asp bi bakın 650 liradan 299 tl ye düşmüş orjinal parça ...
  • Merhaba arkadaşlar aranızda otomatik brava kullanan var mı bilemiyorum.

Bundan bir hafta önce otomatik bravamın devir ( hız ) sensörünü değiştirdim.ön ve arka ikisinide.

İki sensör değişimi ve işçilik 400 tl para verdim maslak oto sanayide.

Sizce bu para normal mi yoksa usta çok mu istemiş?

Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

• Arkadaşlar merhaba

Şu motorda soldaki işarete aldığım yer nedir ? Bugün sürdüm hava soğuktu eve geldim parkettim baktım burdan duman çıkıyor belli bir süre çıkmaya devam etti 3-5dk sonra durdu ? Birde sanırım kalorifer fanım çalışmıyor üflüyor ama bir türlü sıcak üflemiyor sıcağa getirili ön cama verdim falan yok.Klima gibi bir tuşu yok dimi bunun.Araca yabancıyım 1 hafta oldu alalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emreün -- 9 Ocak 2012; 19:05:00 >
  • quote:

Arkadaşlar merhaba

Şu motorda soldaki işarete aldığım yer nedir ? Bugün sürdüm hava soğuktu eve geldim parkettim baktım burdan duman çıkıyor belli bir süre çıkmaya devam etti 3-5dk sonra durdu ?
    Birde sanırım kalorifer fanım çalışmıyor üflüyor ama bir türlü sıcak üflemiyor sıcağa getirili ön cama verdim falan yok.Klima gibi bir tuşu yok dimi bunun.Araca yabancıyım 1 hafta oldu alalı.

o gürdün yerde "motor suyuna" ilave ediliyor!
    8 litre´ye yakin su var motor icinde ve disinda bütün sistemde dola$an
    Ordan duman cikmasi iyi alamet degil! kapagi kapaliyken duman cikti öylemi?

Motor sicaklik seviyesi göstergede nerde peki? (termostatin acik kalmi$ olabilir)
  • quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba

Şu motorda soldaki işarete aldığım yer nedir ? Bugün sürdüm hava soğuktu eve geldim parkettim baktım burdan duman çıkıyor belli bir süre çıkmaya devam etti 3-5dk sonra durdu ?
    Birde sanırım kalorifer fanım çalışmıyor üflüyor ama bir türlü sıcak üflemiyor sıcağa getirili ön cama verdim falan yok.Klima gibi bir tuşu yok dimi bunun.Araca yabancıyım 1 hafta oldu alalı.

o gürdün yerde "motor suyuna" ilave ediliyor!
    8 litre´ye yakin su var motor icinde ve disinda bütün sistemde dola$an
    Ordan duman cikmasi iyi alamet degil! kapagi kapaliyken duman cikti öylemi?

Motor sicaklik seviyesi göstergede nerde peki? (termostatin acik kalmi$ olabilir)

En sol değil orda bir kapak daha var mavi kapak o değil üstteki siyah kapaklı yer.
    Napim şimdi anlamadımki yarın ustaya götürecem o zamana kadar bişe olurmu diye düşünüyorum şuan ?

Park ettim motoru kapattım baktım ordan duman çıkıyor kaput kapalıyken ? Ne iş anlamadım Su mu koysam kapağı açıp falan öf sıkıntı tam :)

Edit : Termostat açıksa nasıl kapanır.
    Birde koltuğa oturduğum zaman sol en altta kalıyor 2 tane şey buldum sigortanın olduğu yerde sağa ve sola dönüş sinyali tarzında onlara bastım falan alakası yoktur ama yinede söyleyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emreün -- 9 Ocak 2012; 19:30:06 >
  • selam arkadaşlar. bugün kelebek boğazını değiştirdim. adaptasyon yaptırdım araç siyah duman atıyor. bilgisayarda arıza göstermiyor. lpg ile ilgili olduğu kesin gibi. lpg beyni ile ilgili olabilir. sizin yorumunuz nedir. aynı durumla karşılaşan var mı.
  • quote:

En sol değil orda bir kapak daha var mavi kapak o değil üstteki siyah kapaklı yer.
    Napim şimdi anlamadımki yarın ustaya götürecem o zamana kadar bişe olurmu diye düşünüyorum şuan ?

Park ettim motoru kapattım baktım ordan duman çıkıyor kaput kapalıyken ? Ne iş anlamadım Su mu koysam kapağı açıp falan öf sıkıntı tam :)

Edit : Termostat açıksa nasıl kapanır.
    Birde koltuğa oturduğum zaman sol en altta kalıyor 2 tane şey buldum sigortanın olduğu yerde sağa ve sola dönüş sinyali tarzında onlara bastım falan alakası yoktur ama yinede söyleyim

bende siyah kapaklı yerden bahsediyorum, o zamana kadar bişe olurmu soruna HAYIR diye cevap vermek istiyorum!
    Su katmadan önce Arabanin kitapcigina bak Nerde, nereye, nekadar su koyman gerek bilgileri orda bulursun
    Burda sana tarif etmek bilerek istemiyorum, ama tavsiyem var; Bilincli davran! Ilk önce kitapcidakileri oku ve uygula.
    Gene bilmedigin bir $ey olursa burda sorularini yaz, sana ü$enmeden cevap veririz!

Termostat sürekli aciksa; motor gec ISINIR! Arabanin kalorifer´i gec ISITIR! Sicaklik derecesi fazla yükselmez....
    Kapatamazsin ACIK Termostati, cünkü Bozuk oldugu icin
  • 
Sayfa: önceki 10431044104510461047
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.