Şimdi Ara

...:::: BRAVA & BRAVO & MAREA ::::... (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.112
Cevap
50
Favori
1.636.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Toplantı fikrine bende olumlu yaklaşıyorum.fakat herkesin rahat olduğu, işlerinin olmadığı bi döneme denk gelmesi gerekiyor.amaç madem toplanmak hedefte birçok kişinin katılabileceği bir toplantı olması gerekiyor.en azından ilk toplantımız da katılımın çoğunlukta olması güzel olacaktır.yoksa 3 kişi ile de elbette toplanırız.fakat topicten katılan ne kadar çok kişi olursa o kadar faydalı ve eğlenceli olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilker9728

arkadaşlar birde sizlere birşey sormak istiyorum. arabamdeki teyip sadece belli radyo kanallarını çekiyo. aratıyorum yine aynı kanallar. halbuki o radyoların dışında başka radyolarda var. aracın arama ayarlarında bir değişiklik yapmam gerekiyor ama ne olduğunu bilmiyorum. yardımcı olursanız sevinirim. iyi akşamlar...

eğer teyp kapaklı modelse bendekide kapaklı DX tuşu nu devreye alıp yada devreden çıkararak yapılıyor.ama kapaksız modelse teybin, kapaksızlar alt model o yüzden expert menüye gir. 1. seçenek saat ayarıdır. sen 6. seçeneğe gel LOC fonksiyonunu var.fm bandında otomatik arama yapmak için 2 hassasiyet ayarı mevcuttur.loc-on devredeyken sadece güçlü yayınları çalar teyp,loc-on kapalıyken zayıf kanalarıda çalar.Bildiğim kadarı ile böyle biraz karışık teybin ayarları bende bir kere ayarlarını değiştiridim kafasına göre kanal çalardı zor ayarlamışdım tekrar.en yakın zamanda mp3 çalan teybe terfi edecem
  • son karizma teşekkürler. dediğini hemen deneyeceğim...
  • arkadaşlar arabamda meydana gelen silkeleme arızasını (soğukken tamtur manevralarda yaptığı silkelemeyi) hallettik sonunda. aracımın baskı balata değişti. yani anlayacağınız debriyaj bitmiş
    balata cam gibi olmuş arabam şu anda 95000km de vere 90000 km de periyodik bakımında ön balataları değişti arka balataları daha değişmedi. son zamanlarda çok yakıyo diyodum debriyaj yüzündenmiş şuan arabam saz gibi. acaba arabamın ederi nekadardır.
    2000 model 1.6 sx. sıfırdan bizde 22.02.2000 faturalı klimalı (yolcu hava yastığı+abs yok) kaput ve sağ tarafta boya var. full servis bakımlı debriyaj triger yeni lpg yok.
  • geçmiş olsun güle güle kullan yeni balatanı.
  • sorunun ortadan kalktığına sevindim.baskı balataları ne kadara değiştirdiler.maliyeti ne oldu acaba?
  • bende geçen hafta, yağı + filitre bide hava filitresini değiştirdim arkadaşlar, içim daha rahat geziyoruz şimdi
    arabamı çok seviyorum yahu
    yag:54ytl
    filtre:10ytl
    hava filtresi:20 ytl
    işçilik:10ytl aldı ustam saolsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brava 34 -- 6 Haziran 2008; 22:22:44 >
  • yağ fiyatın Bİ DİYECEĞİM YOK ÇÜNKİ MARKASINA GÖRE ÇOK FARKLI FİYATLARDA OLABİLİYOR , AMA DİĞERLERİ BANA ÇOK PAHALI GELDİ ARKADAŞIM. çÜNKÜ YAĞ FİLTRE+ HAVA FİLTRE + İŞÇİLİK=15 ytl ÖDEDİM DAHA 2 HAFT ÖNCE ÜSTELİK YAĞIDA KENDİM ALIP GİTMİŞTİM USTAYA :)
    quote:

Orjinalden alıntı: brava 34

bende geçen hafta, yağı + filitre bide hava filitresini değiştirdim arkadaşlar, içim daha rahat geziyoruz şimdi
  • arkadaşlar araçlarınıza lpg yi silindir şeklinde mi yoksa stepne yerine simit olarak mı taktırrdınız? hangisi bizim araçlara daha uygun. son olarak simit olarak taktıranlar stepneyi ne yaptınız?
  • quote:

arkadaşlar araçlarınıza lpg yi silindir şeklinde mi yoksa stepne yerine simit olarak mı taktırrdınız? hangisi bizim araçlara daha uygun. son olarak simit olarak taktıranlar stepneyi ne yaptınız?

benim araçta lpg yok ama lpg li arkadaşlar sorunu cevaplar.ama ben lpg taktırcak olsam simit tank tercih ederim,stepne içinde fermuarlı kılıflar var onlardan alıp içinede lastiği koyar bagaja koyardım
  • quote:

arkadaşlar araçlarınıza lpg yi silindir şeklinde mi yoksa stepne yerine simit olarak mı taktırrdınız? hangisi bizim araçlara daha uygun. son olarak simit olarak taktıranlar stepneyi ne yaptınız?

silindir şeklinde, ama stepne şeklinde taktırmanı tavsiye ederim, bagajda yer yok birde lpg deposu eklenince iyice daralıyor.
    ayrıca depoyu biraz daha içeri koyuyorlar, çamurluktan belli mesafe uzak olması gerekiyormuş kazalarda darbeden uzak olsun diye yakın olursa yoksa kontrolden geçmiyormuş.
    stepneyide sonkarizma arkadaşın dediği gibi yeni araçlarda oluğu gibi ufak dolgu tarzında stepne tekerleği satılıyor. fazla yer kaplamıyor, ondan alırsın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: fiat2001brava

yağ fiyatın Bİ DİYECEĞİM YOK ÇÜNKİ MARKASINA GÖRE ÇOK FARKLI FİYATLARDA OLABİLİYOR , AMA DİĞERLERİ BANA ÇOK PAHALI GELDİ ARKADAŞIM. çÜNKÜ YAĞ FİLTRE+ HAVA FİLTRE + İŞÇİLİK=15 ytl ÖDEDİM DAHA 2 HAFT ÖNCE ÜSTELİK YAĞIDA KENDİM ALIP GİTMİŞTİM USTAYA :)
    quote:

Orjinalden alıntı: brava 34

bende geçen hafta, yağı + filitre bide hava filitresini değiştirdim arkadaşlar, içim daha rahat geziyoruz şimdi

arkadaşlar ankarada 3 litrelik mobil 50 ytl, 1 litrelik 15 ytl.
    daha dün bi kontrol ettirdim biraz eksilme olmuş 1 litrelik aldım 0.3 lt felan eksilmiş, ekledik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyinaygun -- 9 Haziran 2008; 1:19:02 >
  • liste geride kaldı:

Bornovali89 = İZMİR
    İlker9728 = MANİSA
    Asi Şehirli = BURSA
    K_Strom = GİRESUN
    Sonkarizma = ESKİŞEHİR
    hüseyinaygun= ANKARA
    ozkan65 = İSTANBUL
    daxir = TRABZON
    sufim ==Kocaeli
    brava 34=İSTANBUL
  • quote:

Simit depo çok kullanışlı,bizim araçların stepnesi zaten iri değil bu sebeplede bagajda fazla zorluk çıkarmıyor.Kullandığımdan,simit taktırmanı öneririm...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sufim -- 9 Haziran 2008; 16:34:55 >
  • silindir taktırma çok kullanışsız simit takdır hayatını yaşa
  • ben aracıma lpg taktırmadım fakat takan arkadaş ver simit taktırmış.bagaj daralmamış.araç sanki orjinalinden lpg li gibi. simit taktırman daha kullanışlı gibi gözüküyor.karar tabi yine senin:)
  • arkadaşlar bravaların debriyaj komple takım olarak 2 yada 3 çeşit varmış benimkinden çıkan büyük tabir edileni OPAR kod no : 71740079 / 1 debriyaj tk.(1.6) BM diye etiketi vardı ben 130 ytl ye debriyajı 70 ytl de işçilik toplam 200 ytl verdim. Gri kutu kutunun üstünde alfa romeo yazıyo etiketi opar
  • arkadaşlar merhaba bende yaklaşık 1 aydır brava kullanıcısyım......fun club'unuza katılmaktan memnun oldum.....yazılan görüş ve önerileriniz için şimdiden teşekkür....görüşürüz....
  • hosgeldın recboy
  • quote:

Orjinalden alıntı: recboy

arkadaşlar merhaba bende yaklaşık 1 aydır brava kullanıcısyım......fun club'unuza katılmaktan memnun oldum.....yazılan görüş ve önerileriniz için şimdiden teşekkür....görüşürüz....

hoş geldiniz,aracınız ne renk,model yılı,siz hangi şehirde ikamet ediyorsunuz,biraz tanıtırmısınız kendinizi
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.