Şimdi Ara

!!! EN İYİ KOT MARKASI SİZCE HANGİSİ? !!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
2
Favori
58.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dockers ve Levi's her zamanki tercihimdir. Ne çok ucuz ne de çok pahalı bence en ideali
  • levis nasıl pahalı değil asgari ücre 500 ytl levis lar 150 ytl
  • Benim Giydiklerim
    Sisley(Benetton)
    Donna Karan
    Mudo
    Zara
  • quote:

Orjinalden alıntı: ((-_-))

huggies jeans

• Asus
    Lee,Levis,Mavi,Colin's,Loft,BigStar,Diesel
  • Mavi..
  • wramgler nasıl bir marka arkadaşlar?
  • Lee
  • levis larda Türkiye de üretiliyo o yüzden levis ben sert kotu seviyorum mavi filanda giydim ama yumuşak kumaşı güzel durmuyo insan ın üstünde...
  • Mavi ,Levis,colins hepsi çerkezköy malı dolce,banana rupablic,hugo boss,diesel gibi dünyaca unlu markaların kotlarıda bu fabrikalarda uretiliyor ve yurt dışına gonderiliyor

defolu cıkan mallarıda çorlu ,çerkezkoy pazarına suruylar
  • marka deil bencede kalite
  • Ferre..
  • quote:

Orjinalden alıntı: 0nly4y0u

Lee cok kaliteli ve şekil

!!! EN İYİ KOT MARKASI SİZCE HANGİSİ? !!!

Artı olarak Wrangler Levis ve mavi
  • MAVİ JEANS ALDIM ARKADAŞLAR.

SİMSİYAH LEŞ GİBİ

80 YTL. x3 TAKSİT NEYSEKİ.

PAHALI AMA NAPALIM
  • crispino nun kotlar güzel baya levis zaten çok iyi mavi de bi alternatif
  • Siyah kotta lee nin üzerine tanımam.En ufak bi renk değişimi göremezsin yıkandıktan sonra.
  • Ben kotta daha çok Rodi colins loft ve yards ı tercih ederim fiyatları indirimlerde filan 30-50 arası değişiyor ama bu firmalardan asla t-shirt almam alsamda tektüktür çünkü hiç güzel yapamıyorlar t-shirt te x-side lcw collezino filan takılırım özellikle x-side ın tasarımcıları harikalar yaratıyor en azından bana göre ben parayı düşünmem markanın alasını alayım dersen levis takıl 150 tl filan kotları. T-shirtleride güzel benim gibi orta halli bir aileden geliyorsan bence üste yazdılarımı al şiddetle tavsiye ederim levis a ilaveten tiffany nin t-shirt tasarımlarıda güzel
  • little big kesinlikle deil..colins ucuz ama bence okadar kaliteli deil..rodi,mavi zaten işim olmaz

şuanda 3 tane levi's 501 im var..gayet memnunum..ancak tabiiki süper diyemem..

bence en şık ve gerçekten çok sağlam kotlar DİESEL de..

kesimleri çok şık yapıyorlar..

gerçi 300-400 liradan aşşa alamazsınız ama diğerine 140-150 lira verip 1 sene bile giyememektense,veririm 400 lira rahat rahat 2.5-3 sene giyerim..hatta dahada fazlası
  • Levi's Lee
  • Mavi Jeans, Levi's ve Wragler
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.