Şimdi Ara

Playstation 2 [ANA KONU] (343. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.450
Cevap
88
Favori
546.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar slim kasa ps2 var chipli buna ps1 oyununu cd yada dvd ye yazdırsam oynayabilmem için ne yapmam lazım?
    1 dvd ye bir kaç oyun atsam oynama şansım olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 07kubi07

quote:

Orijinalden alıntı: Batistuta

quote:

quote:

gran turismo 4 isosu 5.3gb, dual layer dvdye yazıncada oyun başlarken siyah ekranda kalıyor. Her oyunu hallettim birtek şu kaldı.

Hocam bende final fantasy x indirdim siyah ekranda kalıyor

Bunun bi çözümü yok galiba

Bu arada

Yıl oldu 2017

Cd li ps2 oyunları nerden bulabiliriz fikri olan varsa haberdar etsin çok sevinirim.

Final Fantasy x isosu kaç gb? sıkıştırılmamış direk iso halini soruyorum.
    Ben problemi çözdüm son derece basitmiş
    Toxic dual layer patch ile 4.7Gb'ı geçen iso patchleniyor.
    Boş 8.5 gb olan dual layer diske en düşük hızda yazdırılıyor. Bu kadar!
    Artık gran turismo 4 orjinali gibi çalışyor. Amerika versiyon NTSC olduğu için component kablo ile 1080i desteği var.

4.42 gb miş hocam

Benim dvd 4.38 hafızası var o yüzden çalışmadı galiba

Hocam bu arada bu componont kablo nun 5 tane ucu varmış galiba öylemi? Bende 3 tane uç var satı kırmızı beyaz.

Progressive scan olan oyunda denedim çalıştırmadı.

Tvde mi problem var, kablodamı bilmiyorum.

sizin elinizdeki komponent değil kompozit hocam, o kablo ile led tv lcd tv de iyi görüntü alamazsınız,

komponent kabloyu seneler önce netten almıştım 5 uçlu bir kablo, ama önce tv nize bakın komponent giriş var mı diye, her tv de yok :(

• quote:

Orijinalden alıntı: bnttn

quote:

quote:

quote:

quote:

gran turismo 4 isosu 5.3gb, dual layer dvdye yazıncada oyun başlarken siyah ekranda kalıyor. Her oyunu hallettim birtek şu kaldı.

Bu arada

Yıl oldu 2017

Cd li ps2 oyunları nerden bulabiliriz fikri olan varsa haberdar etsin çok sevinirim.

Artık gran turismo 4 orjinali gibi çalışyor. Amerika versiyon NTSC olduğu için component kablo ile 1080i desteği var.

4.42 gb miş hocam

Hocam bu arada bu componont kablo nun 5 tane ucu varmış galiba öylemi? Bende 3 tane uç var satı kırmızı beyaz.

sizin elinizdeki komponent değil kompozit hocam, o kablo ile led tv lcd tv de iyi görüntü alamazsınız,

komponent kabloyu seneler önce netten almıştım 5 uçlu bir kablo, ama önce tv nize bakın komponent giriş var mı diye, her tv de yok :(

Hocam komponent giriş var tvde ama kablosu yok malesef

Valla gidip bit pazarına bakıcam artık başka şans kalmadı. O kablo + birkaç oyun bulursam iyi olucak ucuza kapatırız hem...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bu arada

Yıl oldu 2017

4.42 gb miş hocam

Hocam komponent giriş var tvde ama kablosu yok malesef

Valla gidip bit pazarına bakıcam artık başka şans kalmadı. O kablo + birkaç oyun bulursam iyi olucak ucuza kapatırız hem...

internetten almıştım ben, 15 20 tl idi fiyatı sanırsam, bilindik alışveriş sitelerinde satıyorlardır hala, isterseniz uğraşmayın ayağınıza gelsin

• arkadaşlar 1 dvd ye bir kaç oyun atma şansımız var mı acaba?
  • Bende 1 aydır ps2 kurulu düzenli oynuyorum. Komponent ile aynı görevi gören ps2 to hdmi aparatları var ufak usb kadar bişey. Aliexpress'ten sipariş ettim gelince eski-yeni görüntü farkını paylaşırım. Bu arada cfw'li ps3'te ps2 emulator kullanmış olan var mı ? Birkaç youtube videosunda kablolar ve görüntü kalitesi farklarına bakarken dikkatimi çekti görüntü netliği olarak ps3'te oynanan emulator çok iyi görünüyor.
  • 07kubi07 kullanıcısına yanıt
    Konsol okurken zorlanıyorsa DVD uygun olmayabilir, DVD+R yerine DVD-R tercih edin, en düşük hızda mümkünse masaüstü optik sürücüsünde yazdırın. Eğer o da olmazsa diğer bölge ISO'larını deneyin, yanılmıyorsam International versiyonunda ek bir şeyler vardı ancak detayını hatırlamıyorum.

• dvd marka olarakta mutlaka verbatim kullanın bence hayati bir detay. Geçen hafta yeni oyunlar yazıp oynamak için dvd aldım verbatim yoktu philips almak zorunda kaldım 1x hızla yazdım hiçbiri çalışmadı hepsi çöpe gitti ertesi gün verbatim bulup aldım oyunların hepsi sorunsuz çalıştı dvd kalitesi çok farkediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shaq Diesel

Konsol okurken zorlanıyorsa DVD uygun olmayabilir, DVD+R yerine DVD-R tercih edin, en düşük hızda mümkünse masaüstü optik sürücüsünde yazdırın. Eğer o da olmazsa diğer bölge ISO'larını deneyin, yanılmıyorsam International versiyonunda ek bir şeyler vardı ancak detayını hatırlamıyorum.

Hocam bendekide International sürümü

2 tane dosya çıktı içinden biri iso 4gb küsür

Diğeride 10kb lik mdf yada mdr dosyaydi. İso yu yazdırdım. Diğer küçük dosya kaldı acaba onla birşeymi yapıcaz bilemedim.

Birde gow 2 nin yarısına kadar geldim. Çok save problemi çıkarmıştı ama bir şekilde save etmeyi başardım.malesef 2 gündür saveli oyunu açamadım bir türlü... Çok güzel oyun bu arada oynamayan oynasın

• Gran Turismo 4 ntsc TDK dual layer dvd+r 8.5gb (toxic dl patch yapilip ve dvd encryptor ile yazdırıldı)

1080i component ps2 slim 90006 matrix infinty 1.93 chip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim de yeniden nostalji yapasim geldi. Elimde ps2 yok. Nasil bir model almami tavsiye edersiniz. Alacagim 50 oyunun listesini cikardim bile. Led tvde nasil iyi goruntu alirim vs. Bilgilendirme yapana simdiden cok cok tesekkur ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vustic

Benim de yeniden nostalji yapasim geldi. Elimde ps2 yok. Nasil bir model almami tavsiye edersiniz. Alacagim 50 oyunun listesini cikardim bile. Led tvde nasil iyi goruntu alirim vs. Bilgilendirme yapana simdiden cok cok tesekkur ederim.

component kablo ile idare eder görüntü. 1080i desteği olan usa ntsc gran turismo 4 başta olmak üzere ps3'e yakın görüntü alabileceğiniz oyunlar var. En azından oyunun grafiklerine değil keyifli kısmına odaklanıyorsanız gözünüz grafik falan görmüyor. ben 9000x serisi aldım en son çıkan slim. 7000x slim olanlarda yaygın piyasada onlar adaptörlü benimki adaptörsüz ve minicik bir kasası var. Pratik olması açısından tavsiye ederim. Matrix chipli olursa kopya oyunlarda başarı yüksek oluyor.

• Batistuta kullanıcısına yanıt
    Cok tesekkurler. Ben hd goruntuyu ps4de aliyorum zaten. Istedigim cocuklugu yasamak. Sahibinden sitesinden bakiyorum da 200 lira verecegim galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vustic

Cok tesekkurler. Ben hd goruntuyu ps4de aliyorum zaten. Istedigim cocuklugu yasamak. Sahibinden sitesinden bakiyorum da 200 lira verecegim galiba.

muhakkak öyle, ben sadece lcd tv'de oynayacaksanız component kablonun görüntüyü daha iyi ilettiğini bilmenizi istedim. Birde sony'in zamanının ötesinde 1080i hamlesi o yıllar için müthiş bir yenilik.
  • Tavsiyeniz icin tesekkurler.

• ps2 de 3 ya da 4 kişi ile anı anda oynayabileceğimiz oyun öneriniz var mı futbol basketbol dışında, multitap ve ekstra kol var elimde ama yatıyor kendi başına :(
  • quote:

ps2 de 3 ya da 4 kişi ile anı anda oynayabileceğimiz oyun öneriniz var mı futbol basketbol dışında, multitap ve ekstra kol var elimde ama yatıyor kendi başına :(

http://gezegond.blogspot.com.tr/2009/08/multitap-4-player-ps2-games.html?m=1

4 player Tam liste.

• quote:

Orijinalden alıntı: lubuoguz

quote:

ps2 de 3 ya da 4 kişi ile anı anda oynayabileceğimiz oyun öneriniz var mı futbol basketbol dışında, multitap ve ekstra kol var elimde ama yatıyor kendi başına :(

http://gezegond.blogspot.com.tr/2009/08/multitap-4-player-ps2-games.html?m=1

4 player Tam liste.

teşekkürler liste için, bayağı oyun varmış çoklu oyuncu için :)

bu arada netten 90004 model usb hdd li yeni bir ps2 siparişi vereceğim, elimdeki ps2 nin gözü eskidi açamıor, açsa bile oyunlar ileriki bölümlerde takılıyor, kanser ediyor,, hdd ile sıkıntı minimum olacak

• Gt4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batistuta -- 15 Şubat 2017; 21:1:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Bende 1 aydır ps2 kurulu düzenli oynuyorum. Komponent ile aynı görevi gören ps2 to hdmi aparatları var ufak usb kadar bişey. Aliexpress'ten sipariş ettim gelince eski-yeni görüntü farkını paylaşırım. Bu arada cfw'li ps3'te ps2 emulator kullanmış olan var mı ? Birkaç youtube videosunda kablolar ve görüntü kalitesi farklarına bakarken dikkatimi çekti görüntü netliği olarak ps3'te oynanan emulator çok iyi görünüyor.

Ps2'deki gibi görünüyor oyunlar yani ps3'de görüntü kalitesi farketmiyor.

• 
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.