Şimdi Ara

BORA 1.6 Comfortline görüşler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
45.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SELAM ARKADAŞLAR RENO SCENİC 1.6 2000 RXT MI 16 MILYARA SATTIM BİRİNDE 2001 1.6 CONFORTİNE BORA VAR 17500 DEN 16000 YA BIRAKIYOR ALINIRMI SIZCE GORUSLERINIZ NE DIR ARAC 140BINDE GUMUS GRİ 2001 SOL ÇAMURLUK DEGISMIS KAPIDA BOYA VAR GORUNUSTE DİRİ VE TEMİZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maximum -- 28 Eylül 2007; 21:02:38 >

• ilgi ve aalakanıza teşekkürler 4 gundur tek cevap yok ilgi gördük ama alaka göremedik
  • Boralar sınıfındaki araçlara göre biraz fazla yakar. Bunu göz önünde bulundurun. Performansı falan yeterli derecededir. Confortline donanımı sizi tatmin edecektir. Arka bölümü biraz dar. Orta seviyede bir araçtır. Şahsen ben almam ama son karar sizin...
  • toyotadan iyidir emin ol. bende corolla almam şahsen. yol tutuş sıfır
  • reno scenıc ı sattım ve bugun bı test surusu yaptım araba tank gıbı geldı cok yakarsa atarım bı sıralı sımıt yeterkı benı uzmesın bırde boracılar bısey sorucam aracın sahıbı 16v dedı 8 mı 16 mı 2001 confor lar
  • abi boralarin motorunun üzerinde yazar 8 veya 16 oldugu..2. olarakda sunu soyleyebilirim boralarin arkasi falan hicde dar falan deil..aldiginiz arac binek bi araba ve segmentine gorede diger araclardan biraz daha genis..demir_mertinde soledigi gibi sadece biraz fazla yakar cunku diger araclara gore biraz daha agir bi arac..ve sirali tüple gayet uyumlu olan bi arac..confortline dedin bide zaten..donanimli olan yani..ben boralardan hem pasific olani hemde primeline olan modelini kullanmis biri olarak konusuyorum ve bunlari söyluyorum..fiyat konusunda anlastiysan eger hic düsünme al..yakit konusunda da sikinti yapma atarsin bi sirali lpg sistemi arac canavar gibi calisiyor zaten..en ufak bi performans eksikligi hissetmezsin arabada.tüp sistemleri eskisi gibi deil.benzinden geri kalmiyor zaten..
  • 15800 bıraktı adam 2001 dahane olsun focus fıyatına 2001 bora confortline alıyosun bence cok harıka kendını ıyı hıssetmenı saglıyor kım ne derse desın ılk tercıhım passat paran yoksa bora
  • bence fiyat uygun. araç temizse düşünmeden al. arkadaşların dediği doğru biraz fazla yakar. eksiklikleri fazla yakması, kasa ağır olduğundan kalkışları seri değildir ve çok alcaktır, kartel koruması yoksa taktırmanı tavsiye ederim. artıları yol tutuşu şahanedir yola yapışır, zaten dikkat ederseniz lastik genişliği kendi segmentindeki araçlardan fazladır. 140-150 hızlara rahat çıkar kopar gider anlamazsın bile o hızlara çıktığını. Nereden biliyorum dedeminde 2000 model bora pasifik var çok kullandım. gerçekten 1 numara bir araçtır.
  • araç sag camurluk surtunme dolayı ezılmıs 130 binde içi tertemiz farlar filan temiz 16 çelik jant metelak gri poiner cd calar var zibart cam filmi var döşemelerde temiz hoşuma gitti mavi mavi ısıklar yarın alıcam hayırlısı ıle sabah 9 da ve 2 gun sonra istanbul düzce yapıcam onceden reno 200 rxt scenıc le gıdıs gelıs toplam 490km ve 90 ıle 100 ytl yakıyordu bakalım bu ne kadar yakıcak cok yaktıgını anlamıs olucaz bu vesıle ıle eyer 80 90 a gidip gelirsem benım ıcın tüpe bıle gerek yok demektır sehır ıcınde fazla ışim olmuyor manita ayakları eskıdendı :) anca ısyerıne gıder gelırım oda sahılı kullanıyorum yol acık oto vıtesten ırendım manuel e kavusuyorum en sonunda :)

BORA 1.6 Comfortline görüşler
  • Hayırlısı olsun kazasız belasız inş.
  • sagol tesekkur ederım
  • hayırlı olsun arkadaşım.
    sürüşü iyidir, ilk hızlanması biraz yavaştır, ancak hızını aldımı yürür...hem de iyi yürür .

ancak kafama takılan bir husus... aracı 17500 den 15800 e kadar indirdiyse bir sorunu olabilir oaracın.
    bence iyibir ustaya göstermeden alma....
    çok fazla fiyat indirmiş çünkü.
  • climanjaronunda dedigi gibi araci ii bi ustaya gostermeden alma.ama dostum bi kisim daha var araci internetten buldun galiba.internette bulunan araclar icin cogu kisi ucuk kacik fiyatlar yaziyor.bi bakiyorsun 10000ytllik arac 13000 falan isteniyor.. o yüzden maximum ii pazarlik yapmis olacak ki bu derece fiyat düsmüs..valla durum boyle olunca benimde bi aracim nette satilik ilaninda normal fiyat istiyorum millet daha pazarlik yapacam derdinde..su arac fiyatlari icin tam istenen rakam yazilsa daha ii olmaz mi ki illet oluyorum telefonda pazarlik etme isinden...
    ayrica hayirli olsun simdiden kazasiz belasiz sürüsler.. ii günler..
  • aracı aldım aracta kendı kararımca 1000ytl lık bı masraf var cızıkler ve camurlukta bı ezık var tavan harıc servıste konple boyaya sokucam
    motorda bı sorunla karsılasmadım blaupunkt ses sıstemı var ıcının oto kuafore gırmesı lazım 1 lastık degısmesı laızm 4 lastık sıfır ama brısı balon yapmıs
    nede olsa good eyer normaldır para durumu ıyı olursa hepsını ya lassa yada bırıstona cevırıcem aracla 30 km yaptım 10 ytl benzın almıstım bıttı bu arada yol bılgısayarını nasıl kontrol edılcegını bılmıyorum bu konuda bılgı vaerın bana lutfen :) torpıdo ve kol dayama konsolu cıtır cıtır ses yapıyor ona gıcık oldum o ayrı bı konu tabı yol tutusunu sevdım 1 vıtes 30km den sonra tırt 2 vıtes de devrını alınca 3 te ıyı kalkıyor uzuyor debrıyaj cok gec kavrıyor sonlarda nerdeyse o benı bıraz sıktı oto vıtesten sonra manuel olupta debrıyaj gec kavradımı zor oluyor vıtes gecıslerı cok yumusak fren sıstemı cok guzel klıması dehset tartısılmaz bı serınlık verıyor sankı 20000bl klıma acıyormusum gıbı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maximum -- 28 Eylül 2007; 20:47:06 >
  • 395km yol gıtıtm ortalama 200 kurus yaktı 2001 confort ortalama hız 120km ıle 140km arası
  • O paraya kimse bora comfortline vermez kesin bi macerası wardır o otonun , ucuza alırsın ama yapacağın masrafla araba sana 20 ye gelir , dikkat et derim ben
  • bora 16v 1,6 pasific ile 780 km yol gittim ortalama 6,1 lt yaktı..boralar fazla yakıyor diyosunuz ama ben vectrada kullandım,fark yok bora daha az yakıyo diyebilirim.
  • ya arkadaşlar bizim bi arkadaş 4 gün önce 2004 bora pasific aldı araçta hiç boya yok 26.000 km de 15.000 ytl ye aldılar bu fiyata nasıl aldılar anlamadım sizce bu niye bu kadar ucuz?
  • abi hakikaten fiyat süper ya.15000 ytl hemde pasific..eger bi macerasi yoksa arabanin cok süper fiyata almislar..benim burda arkadasim borasini satiyor.premline arac hemde 20250 werdiler arabaya vermediarabasini cok seviyor o yüzden satmiyorda..full orjinal arac yanlis hatirlamiyorsam 2003 70000kmde..
  • kalite araçtır
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.