Şimdi Ara

iPod KİLİTLENME ile ilgili Çözüm (TÜM iPod kullanıcıları Baksın)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
33.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Giriş

arkdşlar herhangibir sorun yoq şunu unutmayın Apple herzaman 1 numara Microsoft Zune dan çekinin bundan çekinmeyin.Arkdaşım o sorun senin içine atıın müziklerden kaynaklanıyor.Gelişi güzel parça atmalar,korsan parçalar çaları yavaşlatıyor.Bana 50 kere oldu korkma ama şunu söleyim bu cihazda res atma yoq hatta bilg.bağlasanda sorun dewam eder.sonuçta pilinin bitmesini bekliycen.Sonra kendi kendine kapanınca tekrar sarj etmeye başla.Şimdi sana bi daha bu sorunla karşılaşmaman içni yapman gerekenleri anlayaım.1.cisi şarkılarını dewamlı listele yani türkçe parçalar yabancılar rnb falan die bunu yapmandaki sebep sen müzik dinlersen misal 1000 şarkın war hepsini bi kere açıyorsun ve bide ipodunu karışık parçalr değiştir butonunu açınca bir takılma oluyor.Bunu kesin yap 2.ciside bilg.bir mp3tag programı kur.bu program etiket silme programı.Mesela mp3 indirion reklamı çıkıo sitenin bu inanılmaz yavaşlatıo**** tag programıyla bu reklamları site isimlerini vea müzik kapaklarını rahatça silebilirsin bu sayaede ben hızlanma olucak ipodunda hemde şarkılar korsanlıktan çıkıp sadece sana ait olucak umarım yardımcı olabilmişimdir.

not;ipoda kesinlikle virüs girmez bu seni korkutmasın ben bu dediklerimi denedim inanılmaz hızlı parça atlıyor.;) kolay gelsin

• 
Sayfa: 1 sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.