Şimdi Ara

2006 bmw 320 d mi? 2007 sorento2.5 2007 KIA SORENTO X force 2.5 DSL PREMIUM mu?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
6.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2006 bmw 320 d mi? 2007 sorento2.5 2007 KIA SORENTO X force 2.5 DSL PREMIUM mu?
    ikinci el baktık bu gün bmw için 48000 euro sorento için 76000 ytl istiyolar bmw 48 binde sorenta 25 bin. Nedersiniz sizce hangisi mantıklı görünüyor?

• Walla ben olsam sorento alırım nede olsa herkese yukarıdan bakıcaksın Anladın sen
  • BMW..
    Makyajlısını bilmem de ilk Sorentolar kalitesizlik kokuyordu. BMWnin tadını vermesi mümkün diil.
  • ben olsam 320d alırım çünkü sorentolar aşırı kalitesizmiş çok şikayet duyuyorum.hem biri kia diğeri bmw.siz yine de karar veremediyseniz
    arazi+asfalt+kötü kalite=kia sorento
    asfalt+hız+konfor=bmw 320d
  • Çok farklı sınıfta arabalar. Nasıl birşey düşündüğünüz ve ne beklediğiniz ön planda bu durumda...
  • kesinlikle bmw..
  • farklı alanlarda hizmet veren iki araç

ama biri kia biri bmw
  • Ben olsam sorentoyu alırım onun havası daha başka
  • bmw derim sorento herkeste var ele ayağa düştü
  • çevremde gözlemlediğim kadarıyla sorento yu suv segmentindeki arabalara heves edipte alamayanlar tercih ediyor.. malüm iyi bir lux 4x4 jip 200 bin ytl nominal.. insanlar haklı olarak sorento ya hücum ettiler..

bu 2 seçenekden ise açık ara 3 20 derim.. sorento nun birde 4000 ytl lik yıllık vergisi var..4x4 ve 2500 cc ye girdiği için..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tacox

çevremde gözlemlediğim kadarıyla sorento yu suv segmentindeki arabalara heves edipte alamayanlar tercih ediyor.. malüm iyi bir lux 4x4 jip 200 bin ytl nominal.. insanlar haklı olarak sorento ya hücum ettiler..

bu 2 seçenekden ise açık ara 3 20 derim.. sorento nun birde 4000 ytl lik yıllık vergisi var..4x4 ve 2500 cc ye girdiği için..

vergisi 2170 ytl yıllık.Bide bmw nin arkası biraz dar gibi geldi.sorentonun içindeki kalite fena değil.(mesela jeep den iyi )ama diğeride BMW çok zor karar vermek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gork -- 24 Eylül 2007; 20:57:05 >
  • bmw bence de...
  • bmw derim
  • BMW - bambaşka bir rüya..
  • bmw tabiki.
    sorentoyu nokia 6600 a benzetiyorum ben.biraz saçma ama öyle.ele ayağa düştü.
    BMW kia
    karar senin
  • bence bmw kıyas kabul etmez. bmw nin motor hacmi 500 cc küçük olmasına rağmen bariz bir performans farkı var arada.
    hiç gerek yok macera aramaya. o paraya çok ama çok iyi bir 3.20 d bulursunuz.
  • bmw tabi çok fazla sorento var piyasada bmw satarkende sorun yaşamassın
  • bencede BMW. bende düşündüm bi ara sorento almayı. araba full donanim olabilir. ucuz ve büyük olabilir. hatta çokda güzel görünüyor. ancak bu güzel görünümlü arabayı alan abuk sabuk aksesuar takıyor. araba doğan görünümlü şahine dönüyor.3 sorentodan 2 si böyle. bundan dolayı araç artık çok itici geliyor.BMW yi alırsanız her türlü daha prestijli olursunuz.

• Sadece asfaltta kullanacaksan cevap BMW.(gerçi Sorento da asfalt dışında pek gitmez)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.