Şimdi Ara

HAVA ER EĞİTİM TUGAY KOMUTANLIĞI - KÜTAHYA (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.749
Cevap
13
Favori
734.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam arkadaşlar. adım cüneyt Kütahya hava er eğ.tug. komtanlıgı acemı bırlıgı sılusu daha almadım ocak ılk haftası alıyorum.
    12 ocak sevk tarıhı bır gun yol verılmıs 13 ocak teslım tarıhı...
    istanbuldan 90/4-b giden varmı:)
  • T.C. Kimlik Nu.
    Aday Nu. 3284
    Adı ve Soyadı ABDULLAH İSİYEL
    Baba Adı KEMAL
    Kuvveti Hava Kuvvetleri Komutanlığı
    Sınıfı Hava
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    Gideceği Sınıf Okulu /
    Eğitim Merkezi HV. K. ER EĞT. TUG. K.LIĞI
    KÜTAHYA
    Katılış Tarihi 12.12.2010

slm devreler bende kütahya yolcusuyum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gfb_apo

T.C. Kimlik Nu.
    Aday Nu. 3284
    Adı ve Soyadı ABDULLAH İSİYEL
    Baba Adı KEMAL
    Sınıfı Hava
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    Gideceği Sınıf Okulu /
    KÜTAHYA

slm devreler bende kütahya yolcusuyum :)

a.selam devrem :)) kısa dönemsin bizde uzun dönem gidiyoruz 13 ünde ordayım kısmetse bende:))
  • Erzurum'dan Sivas'tan bile gelen varsa soğuk için tedarikli gelsin.
  • hayırlı teskereler devrem

kimle konuştuysam baya soğuk diyorlar yaa
    ayrıca bu çamaşırlarımız filan mavi olacak şimdi?
    benim anacım gitti yeşil aldı karacı olcaksın sen die :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gfb_apo

hayırlı teskereler devrem

kimle konuştuysam baya soğuk diyorlar yaa
    ayrıca bu çamaşırlarımız filan mavi olacak şimdi?
    benim anacım gitti yeşil aldı karacı olcaksın sen die :)

soğuk açısından kulakları ve elleri hatta yüzü feda etmeye hazırlıklı hale getiriyorum kendimi psıkolojık acıdan:))
    kimisi yeşillere pek sıkıntı olmaz diyor ama yinede gidip görmeden karar vermek yanlış olur:)) orda dağıtılanlarla senin yeşilleri kombinasyonlu olarak kullanırsan acemiliği yersin sanırım devrem :)) zaten kısa dönemsin.
  • ben 335 olarak kutahyadaydım ve unıvıde orda okudum ne yazıkkı ben bagzı arkadaslara katılmıyorum bence hıc te ıyı bır yer degıl gercı carsı ıznınız olmayacak carsıyı goremeyeceksınız ama olsun havası bıle yeter fazla bırsey almayın yanınıza orada herseyı verıyorlar emın olabılırsını z almanız gereken en onemlı sey kontur kartı ve sıgrara bunlar orda da var ama acemııgın ılk 10 15 gununde bıraz zor tedarık edılebılıyor dıkkat edın ıcerı telefonda sokarsınız ama ılk once metal dedokterden gecıyorsunuz ve sonra kopekler cantanızın her yerıne burnunu sokuyor .... dıkkat edın scotland ın dedıgı gıbı 7 boluge dıkkat bu arada sakın cavuslara ezdırmeyın kendınızı unutmayın sız onlardan daha rutbelısınız.... ben de su anda konya asker hastanesındeyım jet harıc her yer guzel arkadaşlar sorun etmeyın kendınıze usta da gıttıgınız yerde devrecılık mı sıracılık mı oldugu onemlı gercı her ıkısınde de alt devre gelene kadar hırpalanırsınız bıraz ama ona yapacak bırsey yok .....sorusu olan varsa crazyscream1@hotmail.com crazyscream1@mynet.com

• bnde izmirden kütahya HV. K. ER EĞT. TUG. K.LIĞI yolcusuyum=)
  • Arkadaşlar yanımıza BANYO HAVLUSU ve ÇAMAŞIR TORBASI alalımmı?
  • Ben de kütahya yolcusuyum. Ben de yeşil renk aldım ama oldugu gibi maviyle değiştirdim. Daha onceden gidenler de oyle dediler bana ama bazısı da sorun olmuyor dedi kafam iyice karıstı ama suana kadar cogu seyim mavi tertipler.
  • arkadaşlar bilgisi olan varmı
    açıköğretimde 3.sınıftayım bu sene ancak tecili bozdurup gitmeye karar verdim.
    ama bu sene açıköğretimden de kaydımı yeniledim.yani öğrenciyim. acemi birliği uzun sürerse (3 ay gibi,sanırım değişiklik gösteriyormuş 30-60-75-90 günlük) sınav zamanı kütahyada olucam.sınava girme şansımız olurmu.
    birde bunun usta birliği kısmı var ilk sınava kutahyada girsek dagıtımda nereye dusersek 2 sınava orda nasıl gırerız bılınmez:)) tam bır fıyasko:)
    bılgısı olan varsa aydınlatırsa sevınırım.
  • s.a arkadaşlar bende Kütahya yolcusuyum kısa dönem
    istanbuldan geliyorum görelim bakalım nasıl olcak.

T.C. Kimlik Nu.
    Aday Nu. 33299
    Adı ve Soyadı MUSTAFA SOYLU
    Baba Adı HÜSAMETTİN
    Sınıfı Hava
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    Gideceği Sınıf Okulu /
    KÜTAHYA

Sorgulama sayfasına geri dönmek için tıklayınız...
  • arkadaşlar,

ben de kütahya yolcusuyum. öncelikle herkese hayırlı tezkereler.

Kadıköydeki dükkanlarda ısrarla yeşil don satmak istiyorlar ve tutturmuşlar acemilikte herkes yeşil don giyer diye.

Bu konuda net bilgisi olan acaba yardımcı olabilir mi, mavi mi yeşil mi alıcaz bu donu?

Şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: silindirhead

arkadaşlar,

ben de kütahya yolcusuyum. öncelikle herkese hayırlı tezkereler.

Kadıköydeki dükkanlarda ısrarla yeşil don satmak istiyorlar ve tutturmuşlar acemilikte herkes yeşil don giyer diye.

Bu konuda net bilgisi olan acaba yardımcı olabilir mi, mavi mi yeşil mi alıcaz bu donu?

Şimdiden teşekkürler

ben yeşil almıştım ama havacı olunca gidip değiştirdim mavi aldım..mavi al ne olur ne olmaz..
  • Merhaba tertiplerim 337 . dönem KISA DÖNEM ER olarak HAVA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI KÜTAHYA'ya düştüm.

Biz Üsküdar'dan 2 mahalle arkadaşı aynı yere düştük. Pazar Sabah 8 de binicez otobüse kısmetse inşallah.

Kısa dönem olanlara da acemilik bitiminde dağıtım uygulanıyor mu? Dağıtım olursa nerelere düşme ihtimalimiz var? En çok nereye düşülüyor usta birliğinde. bilgilendirirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uskudar-istanbul -- 10 Aralık 2010; 18:15:26 >
  • % 90 ı dağıtıma gidiyormuş gidilebilecek muhtemel yerler istanbul ankara izmir eskişehir adana muğla konya diyarbakır muş kayseri malatya batman merzifon
  • Devreler bir sorum daha olucak;

kazak ne renk olmalı o da mı mavi yoksa yeşil olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: enginsaat

% 90 ı dağıtıma gidiyormuş gidilebilecek muhtemel yerler istanbul ankara izmir eskişehir adana muğla konya diyarbakır muş kayseri malatya batman merzifon

YALNIZ ŞU BİLGİYİDE VERMEK İSTERİM BENİM SINIFIMDA : HAVA yazıyor yani piyade falan fi,lan değil.

Hava Kuvvetleri komutanlığı, sınıfı HAVA , KÜTAHYA diyor. Bu acemilik bitiminde orda kalmamızı sağlar mı;? Yada nasıl bir avantaj sağlar bize sınıfımızın hava olması yada başka bir sınıf olmamız ne gibi dezavantajlar sağlar?
  • bende yeni gidicem askere..ama dün gece sabaha kadar gideceğim yeri enine boyuna araştırdım..hiç olumsuz yorum almadım..ve bugünde tanıdıkları gezdiğimde bana sordukları ilk şey "torpilin varmıydı" sorusu oldu tabi bu beni biraz daha mutlu etti..araştırdığım kadarıyla sınıfının hava olması senin orada kalacağın anlamına gelmez üstte de yazdım %90 ı dağıtıma gidiyor ve o saydığım illerdede Türkiyedeki hava kuvvetleri komutanlığının bulunduğu iller..belki bir kaç il atlamış olabilirim ama genelde oralara gönderiyolar..
  • Adı ve Soyadı NECDET ŞAHİN
    Sınıfı Hava
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Gideceği Sınıf Okulu /
    KÜTAHYA
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.