Şimdi Ara

HAVA ER EĞİTİM TUGAY KOMUTANLIĞI - KÜTAHYA (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.749
Cevap
13
Favori
734.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: myaptiva

quote:

Orijinalden alıntı: .ZeuS.

quote:

Orijinalden alıntı: 207m

Arkadaşlar bende kütahya havacı olarak askerliğiği yapacağım inşallah.Tüm arkadaşlara hayırlı tezkereler.Bu arada ankaradan gidecek olan arkadaşlar için kütahyalılar diye bi firma var.Onun dışında hiçbi firma gitmiyomuş kütahyaya.Sanırım birde sabah 7.30' da metro varmış.Ben o firmadan aldım sabah 9 'da binicem öğle 1.30' da orda olurmuşum.Saat 3 gibi falanda teslim olurum birliğime.

Ben de Metro'dan aldım. 3'e kadar beklememeni tavsiye ederim. Ne kadar erken teslim olursan işlemlerini de o kadar erken bitirirsin.

Ben İstanbuldan 9.30 a aldım bileti. 4 de falan anca varırım oraya. İstanbuldan saatler biraz ters mecbur böyle gidecez bakalım hayırlısı.

İyi yolculuklar dostum. Birlikte görüşmek üzere

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: .ZeuS.

quote:

Arkadaşlar bende kütahya havacı olarak askerliğiği yapacağım inşallah.Tüm arkadaşlara hayırlı tezkereler.Bu arada ankaradan gidecek olan arkadaşlar için kütahyalılar diye bi firma var.Onun dışında hiçbi firma gitmiyomuş kütahyaya.Sanırım birde sabah 7.30' da metro varmış.Ben o firmadan aldım sabah 9 'da binicem öğle 1.30' da orda olurmuşum.Saat 3 gibi falanda teslim olurum birliğime.

Ben de Metro'dan aldım. 3'e kadar beklememeni tavsiye ederim. Ne kadar erken teslim olursan işlemlerini de o kadar erken bitirirsin.

Haklısın.O zaman bi yemek yer hemen giderim birliğime.1 saat öncedende gitsem benim için kardır.

Evet bence de. Ne kadar erken gidilirse o kadar iyidir hocam. Erkenden işlemleri bitirir, gideriz koğuşumuza.

• quote:

Orijinalden alıntı: _ANuBiS_

şimdi burda yazılanlara göre önceden almış olduğum yeşil iç çamışırlarını da götürüyorum, umarım orda sorun çıkmaz boşuna hamallık yapmış olmam.

Ben bugün yolum düştü, yeşilleri verdim mavileri aldım
  • arkadaşlar orda birbirimizi nasıl bulcaz bir taktik geliştirsek gitmeden :D dh die çığırtsakmı napsak
  • kar geliyomuş yannız:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: abstruseozgur

arkadaşlar orda birbirimizi nasıl bulcaz bir taktik geliştirsek gitmeden :D dh die çığırtsakmı napsak

Ben donanımhaber'den kimler var diye etrafa sormayı düşünüyorum. Bulduklarımla da sora sora daha da genişleriz ve kısa zamanda birleşiriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sydbarret

kar geliyomuş yannız:)

Ben dehşet soğuklara hazırlıklı gidiyorum. Hem mental olarak hem de giyecek olarak. Gelsin bakalım kar.
  • teslim gecesi karla karışık yağmur 3 derece civarı olcakmış.
  • kütahyadaki tertiplerim şimdi yeşil renkli çamaşırlarda bir sorun oluyormu acaba:)
    bende cumartesi günü 3 gibi teslim olmayı düşünüyorum geç değil demi!
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkmid

kütahyadaki tertiplerim şimdi yeşil renkli çamaşırlarda bir sorun oluyormu acaba:)
    bende cumartesi günü 3 gibi teslim olmayı düşünüyorum geç değil demi!

tertip donlarda sorun olmaz ama fanileler mavi olsa iyi olurmuş. Bende o civarda düşünüyorum geceye kadar zaten orda oraya koşacaz erken gidipte iş yaptırmalarıda bir ihtimal ortalarda gitmek iyidir gibime geliyor.
  • iç çamaşır renkleri farketmez, haki veya mavi. içlikleri yeşil alın kir göstermez sarı içlikler 1 günde kararır.
  • peki soğukta korunmak için termal içlik götürsek ne dersiniz? yada nasıl korunacağız o soğuktan yani kamuflajın altına neler giyelimki? kazak götürelimmi sizce?
  • quote:

peki soğukta korunmak için termal içlik götürsek ne dersiniz? yada nasıl korunacağız o soğuktan yani kamuflajın altına neler giyelimki? kazak götürelimmi sizce?

Ben termal olandan da aldım. Denedim, felaket sıcak tutuyor. Bence sizi mümkün olduğunca sıcak tutacak bir içlik almalısınız. Zaten orada başımıza en çok bela olacak şey, soğuk.
  • en mantıklısı termal içlik zaten, eğitimde kazak giyerseniz rahat hareket edemezseniz.
  • şu renk muhabbeti can sıkıyor ya termal içlik aldım 2 3 tane sadece siyah var bakalım götürecem belki bi şekil yapıp penyenin alınta unuz kolluda olsa çaktırmadan giyebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuzkumral

en mantıklısı termal içlik zaten, eğitimde kazak giyerseniz rahat hareket edemezseniz.

yani eğitime çıkarken kamuflaj içine içlik bide termal içlik yeter diyosunuz :) kazağa gerek yok mu:?
  • Tertipler ben gece 12 de çıkarım sabah 8 de orada olurum. Kahvaltı filan yaparım.Saat 10-11 gibi teslim olurum diye düşünüyorum.Birlikte toplanıp gitseydik çok iyi olurdu aslında.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yavuzkumral

en mantıklısı termal içlik zaten, eğitimde kazak giyerseniz rahat hareket edemezseniz.

yani eğitime çıkarken kamuflaj içine içlik bide termal içlik yeter diyosunuz :) kazağa gerek yok mu:?

fanilanın üzerine sadece termal içlik giyseniz yeterli olur, sonuçta devamlı hareket halinde olacaksınız.

termalin üzerinde kamuflaj, kamuflajın üzerindede parka olacak.

kazağı gece yatarken veya hafta sonları sizi akşama kadar birlik içerisinde boş bırakırlar ozaman giyersiniz.
  • slmmm beyler kütahyada otogarda inmeyin inzibatlar toplar sizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kiss of Life

Tertipler ben gece 12 de çıkarım sabah 8 de orada olurum. Kahvaltı filan yaparım.Saat 10-11 gibi teslim olurum diye düşünüyorum.Birlikte toplanıp gitseydik çok iyi olurdu aslında.

Yanımızda telefon olmadığından haberleşmemiz zor olacak. Ben tek başıma geleceğimden, yanımda telefonum olmayacak. Ama 12'de otogarda olacağım. Bağırırım olmazsa "donanımhaber'den olan var mııııı!" diye
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.