Şimdi Ara

HAVA ER EĞİTİM TUGAY KOMUTANLIĞI - KÜTAHYA (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.749
Cevap
13
Favori
734.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: audiocu

arkadaşlar 89/3 Kütahya merkez de askerlik yapacağım, bu merkez dedikleri neresi oluyor?

tren istasyonunun 1 km ilerisinde kardeşim hava er eğitim tugaylığı siluste ne yazıyor neci olarak gidiyorsun
  • Vayyy be ben daha dün kendim yazıyodum nasıl bi yer d,ye kütahya şimdi has torunlarım yazıyo nasl bi yer diye kütahyada meslgin varsa çok rahat olursunuz gerisini boşverin kimseye inanmayın ben fotografçıydım 28 gün acemiligimi yaptım şimdi bursadayım çok rahatım hadi torunlar gelin artık şafak:95 zorunuza gitmesin bi gün sizde sayarsınız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: pesimist23

quote:

Orijinalden alıntı: audiocu

arkadaşlar 89/3 Kütahya merkez de askerlik yapacağım, bu merkez dedikleri neresi oluyor?

tren istasyonunun 1 km ilerisinde kardeşim hava er eğitim tugaylığı siluste ne yazıyor neci olarak gidiyorsun

dün nereye düştüğümü öğrendim sadece, silüs vermediler. 17 sinde gelip silüs alcaksın dediler.
  • sülüsü aldgımız zaman kaç gün içinde teslim olmamamız gerekiyor.Bilgisi olan varsa bılgdılendırsın.Bana mememur 2 gundedı.Fakat daha öncekı 89/2 gıden arkadaşlarım 5 gun sonra teslim oldular
  • 17 Sİ 20 Sİ ARASI SÜLÜSÜ ALABILIRSIN DEDİLER ERKEN ALMANIN NE GİBİ BİR FAYDASI OLUR YADA GEÇ ALIRSAK.ERKEN GİDERSEK TOPLAM ASKERLİK GUN SAYISINDANMI DUSERLER TERHIS OLUCAGIMIZ GUNMU KISALIR.
    BİDE MUHABERE OLARAK GIDEN YOKMU TERTIPLER YADA DAHA ÖNCE GIDENLER
    BİLİGİ VERİRİMİSİNZ
  • blackshade4 kardeş geç gidersen bakaya kalabilirsin silüsü ne zaman gel al dedilerse o zaman al siz sülüsü erken alıyorsunuz çünkü bayram 20 eylülde o yüzden 35'lik olursan 1 hafta dağıtımı alıp bayramı evde geçirirsin
  • silüste teslim tarihi yazıyor
  • 12 ağustosta ben de buraya gidiyorum.. var mı başka giden..
  • malesef banada kütahya havacılık çıktı 89/3 tanışalım şimdiden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 10 Ağustos 2009; 12:03:38 >
  • KÜTAHYA 1'İNCİ J. EĞT. TB. K.LIĞI KÜTAHYA
    Kısa Donem Er
    Jandarma
    varmı aranızda arkadaslar?
    msn adresım
    bugra_korkmaz@hotmail.com
  • Adı ve Soyadı ...
    Baba Adı ...
    Kuvveti Hava Kuvvetleri
    Sınıfı Hava
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    Kabul Toplama Merkezi -
    Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi HV. K. ER EĞT. TUG. K.LIĞI KÜTAHYA
  • Aday Nu. -
    Adı ve Soyadı -
    Baba Adı -
    Kuvveti Hava Kuvvetleri
    Sınıfı Hava
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    Kabul Toplama Merkezi -
  • Aday Nu. -
    Adı ve Soyadı -
    Baba Adı -
    Kuvveti Hava Kuvvetleri
    Sınıfı Hava
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    Kabul Toplama Merkezi -

istanbuldan gidecekler varsa iletişimde olalım ilha_n_ouma2126@hotmail.com

yarın gece 1de çıkıyorum...
  • HV. K. ER EĞT. TUG. K.LIĞI KÜTAHYA
    Kısa Dönem Er

Beyler Antalyadan Kütahyaya otobüs bulabilirmiyim, ben anamurda oturuyom, antalyaya aktarma yapcam...
  • ilha_n_ouma arkadaşım benmde aynı yer istanbuldan ancak pamukkale buldum o da 23.15 sen kamil koç un 01.00 otobüsüyle mi gidiyosun?
  • cessar kardeşim 6 saatte varıyormuş bende aradım taradım ne kadar şirket varsa :) en son kütahyalılardan aldım ben alırken hala bilet vardı bilgine.....kamil koçta kalmamıştı dediğin gibi... biletide az önce aldım...
  • Genc kardeslerim ben de 12 agustos da teslim oluyorum, HAVA KUVVETLERİ ER EGİTİM TUGAY KOMUTANLIĞI na. HAVA sınıfındayım. Bugün itibariyle bir dizi gereksiz alısveris yaptim. Bunlarin icinde en korktugum yesil ic camasiri. Alisveris yaptigim yer cok emin bir sekilde ''Ben de kutahya da yaptim. Sirinler gibi sırıtırsın gerek yok. Yesil de giyebilirsin'' diyerek beni ikna etti. Ancak cok tırsıyorum ''Bosuna mı aldım?'' diye. Bir guzel kardesim yardimci olursa mukemmel olur. Hepimize hayırlı tezkereler.
  • ben de 329.dönem kütahyadayım.
    alışverişi yarına bıraktım. mavi alacağım büyük ihtimal. gidip önce bi sorayım ama
  • valla herkes bişey diyo ben bişe almadım o yüzden zaten sabahın 5 inde kütahyada olcam mecburen oralardan alışveriş yapmayı düşünüyorum burdan sadece kişisel temizlik malzemelerini getiriyorum..bu arada saat kaç civarı teslim olmayı düşünüyosunuz
  • dostum 12 yi geçirmeyin demiş arkadaşın teki başka bir sitede..
    ''bir sürü işlem var, geç kalırsanız geceyi bulur koğuşa girmeniz'' diye yazmış..
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.