Şimdi Ara

TİCARET - ALIM/SATIM TAKTİĞİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler şimdi size benim uyguladığım taktikleri sölicem. bunlarla süper charlar düzdüm

şimdi mesela +8 wood staff satıyosunuz 1me. aşağıda geçin " +8 wood Satılır pazarlık olur" diye sonra etrafda dolaşın elinde staffı yanmayanlara pm atın "+8 wood satılır takas olur" diye. sonra teklif geldi mesela tam piyasasını yani 1m i söylüyo. siz 3m diyin. adam biraz daha ucuz alıyım ben kazıklarım psikolojisi ile 2m diycektir. Woodunuzu satmış oluyorsunuz.

Mesela +8 wood alıcaksınız. piyasa gene 1m. pazarları gezin. +8 wood görünce pm atın +8 wood alınır diye adam satılır diyecektir. sizde fiyatı ucuzlatmak için aşırı ucuz bi fiyat söliyin 250k mesela. adamın beyni o anda biraz daha fazla koparıyım psikolojisi ile 1m den 250 k yı çıkarıp 750k yı bulacaktır. tabi bunu devam ettirebilirsiniz 500k ya kadar. o size kalmış

Ama şunu unutmayın adamı fazla sıkmıcaksınız. Pm de bi o bi siz yazın tek seferde 1 cümle bi cümle yazmayın en fazla 1 kere.

beğenmeyenler olabilir. fikire saygı duyuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ViraVira -- 12 Eylül 2007; 20:19:34 >

• +8 wooda 250 k weririm de
    küfürü ye
    ucuzdan alıp pahalıya satıcaksın arkadasım mantığı bu işte
  • güzel dokuman arşivime alıyorum =)
  • Güzel taktik
  • çalıntı diildir el_HASAN_ a ait tamamen
  • up beyler
  • quote:

Orjinalden alıntı: el_HASAN_

Beyler şimdi size benim uyguladığım taktikleri sölicem. bunlarla süper charlar düzdüm

şimdi mesela +8 wood staff satıyosunuz 1me. aşağıda geçin " +8 wood Satılır pazarlık olur" diye sonra etrafda dolaşın elinde staffı yanmayanlara pm atın "+8 wood satılır takas olur" diye. sonra teklif geldi mesela tam piyasasını yani 1m i söylüyo. siz 3m diyin. adam biraz daha ucuz alıyım ben kazıklarım psikolojisi ile 2m diycektir. Woodunuzu satmış oluyorsunuz.

Mesela +8 wood alıcaksınız. piyasa gene 1m. pazarları gezin. +8 wood görünce pm atın +8 wood alınır diye adam satılır diyecektir. sizde fiyatı ucuzlatmak için aşırı ucuz bi fiyat söliyin 250k mesela. adamın beyni o anda biraz daha fazla koparıyım psikolojisi ile 1m den 250 k yı çıkarıp 750k yı bulacaktır. tabi bunu devam ettirebilirsiniz 500k ya kadar. o size kalmış

Ama şunu unutmayın adamı fazla sıkmıcaksınız. Pm de bi o bi siz yazın tek seferde 1 cümle bi cümle yazmayın en fazla 1 kere.

Adam direk ßß diyecektir %100 garantisini veriyorum...

• quote:

Orjinalden alıntı: XaSe®

quote:

Beyler şimdi size benim uyguladığım taktikleri sölicem. bunlarla süper charlar düzdüm

Katılıorum

Hatta Bana Öle Deseler Tepkim Şu Olurdu : Sen Kimi ..... Olur

• Arkadaş Sadece wooD staffla yap demio Bu taktiği Zaten Mesela Aynı Taktiği Bi md ile falanda yapabilirsin
    o woodu mesela anlamında örnek vermiş

• quote:

Orjinalden alıntı: 0rginaLJR

Arkadaş Sadece wooD staffla yap demio Bu taktiği Zaten Mesela Aynı Taktiği Bi md ile falanda yapabilirsin
    o woodu mesela anlamında örnek vermiş

Bizde zaten Wood Staff'ı kasdetmedik...
  • dolaşanlara pm atarak ticaret zor iş , küfür yeme riski yüksek.
    item arayanlara ve satanlara yani shout ve normalden yazanlara bu tip taktikleri uygularsan başarılı olabilir. ama 1m lik iteme 250k çekersen , küfürü yersin.
    pm atarken en önemli şey , karşındakinin seni ciddiye almasıdır. adamdaki itemi alacaksan , adam senin alıcı olduğuna inanacak ama aynı zamanda yeterli paranın olmadığına da inanacak ki indirim yapsın. tam tersi , satarken de , acil paraya ihtiyacı olan birisi gibi davranmayacaksın. mal satarken karşındakine mutlaka indirim yapacaksın , ama tabi senin kazancını etkilemeyecek kadar. indirim teklif edildiğinde kesinlikle hayır , yada bb gibi kelimeler kullanmayacaksın. çünkü indirim teklif eden adam , gerçek alıcı olabilir. düzgün konuşursan belki 5 dakka sonra satarsın bu adama itemini. ama indirim istendiğinde bb çekersen , emin ol ki kaybeden sen olursun.
    ticaret zor iş. ama bence oyunun keyifli yönlerinden biri. diğer oyunlarda olan ama ko da olmayan crafting olayının açığını biraz olsun kapatıyor. şu ko ya güzel bir crafting sistemi getirseler çok güzel olacak. ama eminim çoğu kişi beceremez o da ayrı mesele.

• Bendede Bi +7 Roque Chitin set olsa çok Güzel ticaret yapacam ama yok ....+8 Dual Cleaver +7 Chitin set olsa Yılbaşında Zaten +7 Shard,+8 Mıraqe Daqqer,+7 Shell Fln yaparım ama dayanıom artık ...
  • ucuzdan al pahalıdan sat bunun gerisi yalan

yılbaşında coşucam zati okul başlayana kadar chitin seti alayım yılbaşına kadar 1 tane sağlam item düşürsem tam köşe olurum
  • para kasmanin en iyi yontemi fiyatlar dusunce herşeyi satin almak fiyatlar tavana vurunca satmaktir.(bu sayede 72 assas dizdim)
  • up
  • Mesela bende şu an 15 Gb var.Server Beramus.2-3 hafta sonra felan +8 Md + wp alacam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XaSe® -- 12 Eylül 2007; 22:53:08 >
  • quote:

çalıntı diildir el_HASAN_ a ait tamamen

yeterLi sanirim..
  • quote:

Orjinalden alıntı: XaSe®

quote:

ewt

• insan olsaydı oyunu oynayanların %75 i belki de

sövülürsün öyle birşey yaparsan

250 k mı ? ...................................... yada ßß der sen söversin ...
  • quote:

Orjinalden alıntı : snoopenes

para kasmanin en iyi yontemi fiyatlar dusunce herşeyi satin almak fiyatlar tavana vurunca satmaktir.(bu sayede 72 assas dizdim)

Bu fikre tamamen katılıorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.